Pandora - Тема 6

  • 45 152
  • 738
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 3 154
Ще допълня поста на К@тя с това, че клипсовете вдясно са с вграден силикон и затова стоят там, където се поставят. А за другите подаряват такива вложки също.
Разделителите са по-тесни талисмани.

# 256
  • Мнения: 201
Здравейте ,момичета
Нова съм в темата и имам въпрос,от кой сайт поръчвате продуктите на пандора?
Понеже живея в чужбина и искам да зарадвам майка ми за юбилея и с бижу от пандора и нямам идея от къде да поръчам.. понеже със сигурност е пълно с ментата и ме е страх да поръчам нещо на стойност 250лв и да не получа оригинал..
Видях сайта silvercourt.bg някой поръчвам ли е от там?

# 257
  • Мнения: 844
Точно те са официални представители

# 258
  • Мнения: 201
Благодаря!!
Понеже прочетох някой друг негативен коментар за тях за това исках да попитам и вас ако някой е поръчвам през този сайт

# 259
  • Мнения: 2 787
Ако ще поръчвате с доставка в България, то само от Силвъркорт, да. Вносителите на марката за България нямат онлайн магазин и работят с тях като ексклузивен партньор за онлайн продажби.

# 260
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
А защо не купите от реален магазин и да го изпратите на майка си? Така няма да се притеснявате да не е менте.

# 261
  • Мнения: 201
Благодаря ви момичета

Мога да купя от магазин но ще отнеме много време за доставка до България Sad минимум около 10тина работни дни а рождения и ден е сега в сряда.

# 262
  • Мнения: 1 059
Ами, поръчайте от silvercourt. Аз съм нямала проблеми с тях. Единственият им недостатък е ако искате да върнете продук, тъй като това струваше към 12лв.
И все пак изненадата си заслужава Gift Heart

# 263
  • Down south
  • Мнения: 7 634
Ако някой се интересува..
От днес 09/23 в американската Пандора, при покупка на стойност от $125, преди таксите, има безплатна гривна.

# 264
  • Мнения: 201
Mediika страхотно благодаря за отзива.. точно това исах да разбера от човек който е поръчвал от сайта !! А доставката до колко дни пристига имате ли представа? В сайта им пише до 5работни дни та се чудя дали утре да я пусна тъй като рождения ден е на 29ти

Хубава вечер 😊

# 265
  • Мнения: 844
Може да звъннеш по телефона, много са учтиви. Не се чака толкова дълго, освен ако не са почивни дни

# 266
  • Мнения: 1 059
Доставката при мен последните пъти беше в рамките на 2-3 дни. Забавяне съм имала преди доста време, когато пускаха добри намаления и не смогваха с пратките.

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 3 154
Поръчвай смело от silver court. Те са единствен вариант за поръчка в Бг.Не са в акция (освен оферта за Томас Сабо, която изтича днес), така че до 3 работни дни трябва да пристигне поръчката.

# 268
  • София
  • Мнения: 5 135
И аз съм доволна от Silver Court, всичко е пристигало в посочения срок и перфектно опаковано.

# 269
  • Мнения: 201
Благодаря момичета!!! Пуснах поръчката днес и я очаквам до няколко дни да пристигне!!
Много ме улеснихте като прочетох позитивните ви отзиви за сайта!!

Общи условия

Активация на акаунт