Pandora - Тема 6

  • 46 997
  • 738
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 671
Гривната е страхотна Heart Eyes

Често ли закачат талисманите висулки и въобще удобни ли са? Набелязала съм някои много готини, но се чудя дали ще са практични.

# 166
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Имам една единствена висулка, която закача - замъкът на Аладин.

# 167
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Някои доста закачат като Our fairytale vintage castle,  Happily ever after, лампата на Аладин, Shimmering snowflake и т.н.

# 168
  • Някъде там
  • Мнения: 4 818
Китарата ми се закача доста.

# 169
  • Мнения: 14 627
Цитат
Някои доста закачат
Аз вече го имам предвид.Дъщерята разбримчи сума ти пуловери от статуята на свободата.По-точно от огънчето най-отгоре.Уж не е остро,а закача и къса от раз.

# 170
  • Мнения: 5 478
Вяра, Надежда и Любов се закача също. Котвата всъщност, кръстчето не прави проблеми.

# 171
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Писах аз за нашите семейни терзания относно щетите от талисманите и особено някои. Гондолата и морското кончв също правят поразии. Затова минах лятото на варианта единствено кожена плюс Мурано.

Последна редакция: сб, 31 юли 2021, 16:10 от Blue Turquoise

# 172
  • Down south
  • Мнения: 7 680
Така е, има charms и дори гривни, които нанасят щети.
На първо четене се сещам за една отворена гривна на дъщеря ми, с Мики и Мини. Няма такъв ужас, закачаше,  късаше и пр.
Аз имам един, който представлява логото на Пандора, коронката отгоре закача много. Не го нося. След него, съзнателно или не, се придържам все към окръглени и топчести.

# 173
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Да, този също пропуснах да спомена, но пък е много красив. Корона нямам, но предполагам и те ще закачат. Зимата под дрехи, става, пъхам под ръкава “сергията”, както нарича гривните мъжът ми, и после обличам, събличам оперирам в колата. Лятото-изключено, отиде салонът.

# 174
  • Някъде там
  • Мнения: 4 818
Този дали закача?
https://www.pandora.net/bg-bg/products/charms/silver/797200
Очаквам го.
Поръчах си и това мурано https://www.pandora.net/bg-bg/products/charms/silver/799555c00

# 175
  • Down south
  • Мнения: 7 680
Хубави сандалки Grinning

Мураното е много красив цвят.
Това е този, който ми закача на мен, при това много

# 176
  • Мнения: 3 214
Съзнателно или не, нямам нито един талисман-висулка. Колкото и да са красиви, ми изглеждат непрактични. Единственото висящо на гривната ми е осигурителната верижка и дори и тя ми пречи понякога.

# 177
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Аз имам тези две висулки, не ми пречат и не се закачат

# 178
  • Down south
  • Мнения: 7 680
А това видяхте ли?
Ново?
Не бих носила по този начин

# 179
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Абсурд! Много непрактично (особено за БГ) е това. Освен за чанта, документи, телефон, ще трябва да следя да не ми откраднат и талисманите.

Общи условия

Активация на акаунт