Смени жената 2021

  • 90 651
  • 1 708
  •   1
Отговори
# 1 680
  • София
  • Мнения: 11 435
Весела Тотева е била на хероин дълго време, за Зори не се каза такова нещо. Едно е на трева и амфетамини като тийн, друго е на хероин, от него измъкване няма.

Не мисля, че не я приемат заради тийн изцепки, според мен е заради провинцията и образованието. На мой приятел също техните само го мъмреха, че не са му от София приятелките. Новата също не е, но е образована и я приеха веднага, май, схванаха, че населеното място не е от значение.

# 1 681
  • Мнения: 2 526
Разбира се, че има бивш наркоман. Сигурно като цифра преборилите са са по- малко от продължаващите да бъдат зависими, но има хора, които успяват. И то с тежката артилерия.  Тези вещества все пак имат полуживот, метаболизират се и рано или късно се изчистват от организма, ако не посягат пак. Психическата зависимост е по- страшната за преодоляване.Не говорим за тежки метали все пак. Темата стана тежка за четене, единият заклеймен като тотален неудачник, защото живее с майка си и баща си, не работел, докато учел, бил девствен смотаняк, другата пък била някога зависима и винаги щяла да остане такава. А дали е взимала нещо различно от марихуана даже не знаем. Недейте така, да, има страхотни амбициозни млади хора с множество кариерни, че и лични успехи на техните години, но има и доста хора и като Румен и като тази жена, които също намират пътя си и то успешно. Не я харесах като лично поведение, но че се е справила и че се справя  професионално, а предполагам и житейски, не мога да отрека. Не ми се мисли как влияят тези подмятания, ако тук четат и майки, чиито деца са все още зависими.

# 1 682
  • На морето!
  • Мнения: 5 726
На мен това момиче ми е изключително познато, но ке помня откъде.
Надявам се младото семейство още да са заедно. Не ми изглеждаха много стабилни и сигурни, а знаем какво изпитание е появата на бебето.
В ТВ7 наистина беше много по-интересно, противопоставяха се освен различни социални слоеве и различни възгледи относно възпитание на децата, семейни ценности и пр.

# 1 683
  • Мнения: 2 052
Моrisay, и аз съм в чужбина и съм успяла сама без връзки, без родители парттиини величия. Отгоре на всичко съм и жена.
Колкото по-голям е стъкления похлупак, толкова по-малък шанс има Руменчо, освен за някоя синекурна длъжност.

# 1 684
  • Мнения: 3 578
morisay, кой разбрал - разбрал, написано е ясно. Младите си учат и работят, имат трудов стаж на 24, пък ти върти локуми и интерпретирай кой е умен и кой не е. И 10 разбора да направиш, Румен няма да стигне положението, с което да е вървежен.🥲

# 1 685
  • Мнения: 85
Ох, много ми харесва това предаване. Контрастите - също.
Повече ме забавляват коментарите на половината "мами" - то не е съдене, присъди, заклеймяване... оле, мале.

Бивша наркоманка - край, пропаднала до живот. Ударете й хикса и да не се мъчи. Нищо няма да стане от нея, нали всички тук са светици - отредено е.

Някакви хора се занимавали с политика - удри, тия са прогнили. Те не са хора, а просто някакви изрезки от прехода. Дали възпитават деца, семейства ли имат... пиши ги и тях бегали.

Иска ми се да видя някой ден предаването с коментаторките в тая тема. И после да видя как съфорумките ще ги сдъвчат и изпюят между два епизода.

# 1 686
  • Мнения: 475
Интересен епизод, имаше попадения!

# 1 687
  • Мнения: 8 591
свърши ли това предаване

# 1 688
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Свърши сезона. Знае ли някой дали са снимали нови епизоди?

# 1 689
  • Мнения: 14
На Бети момчето е симпатично, но не и дава шанс да бъде майка. Тя е носещата в къщата, а той даже щял да излезе в майчинство. Имам чувството, че си търси повод да не ходи на работа. После ще си родят второ и така той до безкрай ще има оправдания. Бети може да иска да роди и да си остане в къщи, но с този мъж няма как да стане, той не и дава шанс да е майка каквато тя иска. Ако Бети беше женена за някой като Никола щеше да е родила 2 деца вече.

 Напълно съм съгласна, такъв женчо е този Митко, че чак е готов да е в майчинство, само и само да не работи.
 Това ли е вече нивото в Родината? На други места подобно поведение би било напълно за смях...

# 1 690
  • Мнения: 2 184
На Бети момчето е симпатично, но не и дава шанс да бъде майка. Тя е носещата в къщата, а той даже щял да излезе в майчинство. Имам чувството, че си търси повод да не ходи на работа. После ще си родят второ и така той до безкрай ще има оправдания. Бети може да иска да роди и да си остане в къщи, но с този мъж няма как да стане, той не и дава шанс да е майка каквато тя иска. Ако Бети беше женена за някой като Никола щеше да е родила 2 деца вече.

 Напълно съм съгласна, такъв женчо е този Митко, че чак е готов да е в майчинство, само и само да не работи.
 Това ли е вече нивото в Родината? На други места подобно поведение би било напълно за смях...

На кои места би било пълен смях?
Щото в не-Родината в много от чужбините бащите дишат наравно с родилката в залата и раждат заедно, после по равно излизат в майчинство, че даже майката може и хич да не излеза. Че даже се и справят много добре.

# 1 691
  • Мнения: 2 322
Познавам няколко ганьовци, които са в майчинство с помощ от бабите и докато се върнат от работа съпругите им.
Класически български лентяи.
Стават все по-нагли някои мъже, доволно възползвайки се от женската еманципация.

# 1 692
  • Мнения: 1 827
Ами какво да кажа, все не вярвам когато дъщеря ми обяснява, че това е сегашния свят, но май ще се окаже права. Тя е сама с хубава и добре платена работа и казва, че за да има дете трябва да вземе един льольо и да си го отглежда и него. Тъжна картинка.

# 1 693
  • earth
  • Мнения: 1 334
Съвременният феминизъм май повече вреди на жените отколкото да им помага. Мъжете извличат повече полза от него.

# 1 694
  • София
  • Мнения: 62 595
Хайде сега, изкарахте мухльо мъж, който е готов да гледа дете. Това да не е като да гледа котка, детето иска постоянни грижи. Много жени сами подценяват труда и отговорността по гледането на дете, а после се сърдят тях защо ги подценяват.

Общи условия

Активация на акаунт