Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Интервално хранене/периодично гладуване/Fasting - тема 10

• 22 417
  • 319
  •   1
Отговори
# 315
  • София
Искам 48 кг, значи да сваля още 4 кг.

Като променя нещо в режима, стигам до 50 кг. за седмица и после не мърдам.

# 316
Мда. И това го има "килограми в главата".
Имаше много точна карикатура: дебеличък мъж се вижда в огледалото като спортен тип, а жена с идеално тяло се "вижда" дебела.
А това , последните 3-5 килограма е мноооого относително. Мускул тежи повече от сланина и в крайна сметка не казвате в магазина "търся рокля за 60 килограма", а имате ли тази рокля в размер S -XS или 36-38.

# 317
  • София
Аз не се виждам дебела, а слаба точно колкото съм.
Знам, че минус последните 4 кг ще се харесвам много повече.
Не ми пречи да искам да достигна това тегло, но и нямам постоянни мисли за него в главата.

# 318
Иля, при мен положението беше същото имах да свалям малко килограми от 49 исках 46 кг да стана. В началото се отчаях, че за три месеца свалих със стриктен фаст свалих само един килограм, увеличих кардиото с още една тренировка седмично и това ми подейства като катализатор. За няма и два месеца свалих до 46, като на моменти съм и 45, но правя фаст само през делничните дни, съб и нед го нарушавам. Не се ограничавам с храната строго, ям и хляб и сладко, но в малки количества. Вече съм във възраст в която трудно се поддържат определени килограми и за това фастването ми стана начин за хранене.

# 319
  • София
Alpesa, благодаря, точно това не съм пробвала, спорт. Може би там е и моето разковниче към успеха, да размърдам малко тези кг.
Аз съм също на сериозна възраст, в която и родих двете ми дъщерички, така че съм щастлива и от постигнатото до сега.
Но знам, че ще успея и още по- добре да се справя.

Ъпдейт от днес, 1-ва тренировка done.
Започвам сериозно.

Alpesa, а колко си висока?

Последна редакция: чт, 25 ное 2021, 09:07 от Иля

Общи условия

Активация на акаунт