E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil & A.Enver~нови и стари проекти и партньори~206

  • 35 991
  • 738
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 41 645
Здравейте,момичета!



Ани Hug

Поначало ОЗ Медия са решили сериалът с Еркан да си е в петък.Това е силния ден на Стар тв. още от ИН! Но после са решили да преместят ''Азиз'' от сряда в петък.Явно са си припомнили,че предишния сериал ''Рамо'',с Мурат(нали го гледах)...1-ви сезон беше във вторник и рейтингът не му беше висок.2 сезон го преместиха в петък и рейтингът се повиши и си изкараха цял сезон.Може и да не е за това....1 сезон се снимаше в Адана с един екип,а после 2 сезон се преместиха в Истанбул и смениха екипа-сц. и реж.,вкараха и нови актьори,други занулиха в 1 сезон.Да видим какво ще стане?

Излязоха постерите за ГГ....
Цитат
ОМЕР - Эркан Петеккая

Омер, главный комиссар бюро по расследованию убийств, безрассудный, надежный и беспощадный полицейский. Омер, который с детства хотел стать полицейским, предан своей профессии. Он живет в одном доме со своей женой Айсель, бывшей медсестрой, и его отцом Азми, страдающим болезнью Альцгеймера. Омер, который всю жизнь боролся за справедливость, всегда находил способ устранить препятствия на своем пути своими собственными методами.


Цитат
ЭЛИФ - Нехир Эрдоган

Элиф - смелая журналистка, преданная своему делу и семье. Много лет она была ведущей телепрограммы «Не молчи с Элиф Караджа». Тот факт, что она не отпускает ни одного дела, которое она совершает в своей программе, является одним из главных факторов, делающих ее любимицей публики. У неё есть дети-близнецы по имени Дуру и Умут от мужа-адвоката Эрдема Караджа.


и за техните половинки в сериала...
Цитат
ЭРДЕМ - Серкан Алтунорак

Муж Элиф... Эрдем, который много лет работал юристом, был в тени Элиф и не мог найти шанса профессионально выйти на первый план. Случай, который берет Элиф, становится поворотным моментом в жизни Эрдема. Эрдем, которого встречают с властью и амбициями в этом деле, становится все ближе к тому, чтобы потерять свою семью с каждым неправильным решением, которое он принимает


тази игра гадна роля в ''Моят живот'',беше акушерка и обяви бебето на Бахар за мъртво и го продаде на сестра й
Цитат
АЙСЕЛЬ - Айчин Инджи

Жена Омера - женщина, пойманная в ловушку своего собственного мира и самым большим желанием её было материнство. Айсель, которая в прошлом была медсестрой, заботится об отце Омера, Азми. Айсель, не сумевшая обрести желаемое в браке счастье, считает, что в этом виноват Азми. Айсель готова на все, чтобы не потерять Омера. Однако ложь, в которой она находит убежище, изо дня в день ставит её на необратимый путь.


Желая ви ползотворен ден! HugMaskFlowers Four Leaf Clover

Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 11:50 от Zlatina3

# 421
  • Мнения: 36 744
Добро слънчево есенно утро

Кафето е готово



Злати благодаря за характеристиката на основните герои Hug

Интересно съвпадение....Екранния баща на Йомер е болен от алцхаймер...Днес се навършва една година от смъртта на родната майка на Еркан, боледувала от същата болест...за която той се грижеше....

Скрит текст:

Пуснали са снимките за първи епизод на "Обещавам ти"





Така...аз довечера съм на кино...Ще се радвам, ако имам компания....

Хубав, слънчев ден и добро настроение

# 422
  • Мнения: 41 645
Здравейте,момичета!



Не успях да намина по-рано,че имах излизане!
Скрит текст:
Сутринта си пуснах документите за пенсия!Най-после дойде и моя ред след толкова чакане да навърша годините.Казаха да чакам около 4 мес.до излизане на решението!

Ани,благодаря за новите снимки! HugНяма да дават 1 еп. довечера на ''Обещавам ти''!

Още вчера излезе информация!В последния момент Стар тв. и компания O3 Medya са го преместили в сряда - 3 ноември,за да не са конкуренти с др.сериал ''Азиз'' на същите продуценти.Има и друго,което ги е принудило.Това е,че Серкан Алтунорак се е разболял от Коронавирус и няма как да заснемат 2 еп. за др.петък.Имали заснет само  1 епизод.За това го пускат в сряда 1-ви еп.,за да може до 10 ноември да успеят да заснемат 2 еп.!За други сериали знам,че имат по 2-3 еп. в запас преди да започнат заради вируса.Ако някой се разболее да има готов епизод да пуснат докато се върне болния.Това го прочетох при рускините и го преразказах накратко.Ето цялото инфо на руски ез.!
Скрит текст:
Изменилась дата трансляции сериала «Я обещаю тебе», коронавирус на съемочной площадке изменил все балансы.

В этом сезоне на экране жесткая конкуренция. Поскольку в этот сезон перенесено очень мало сериалов из прошлого сезона, количество сериалов которые только стартовали или начнутся, также увеличилось.

Продюсер 03 Медиа находится в сложной ситуации, когда Star TV решил выпустить "Я обещаю тебе" с Эрканом Петеккая и Нехир Эрдоган в главных ролях, который является одним из этих проектов.
Так как и другой амбициозный сериал этой продюсерской компании «Азиз», снятый для Show TV, выйдет в эфир в тот же день.

Санер Аяр задумался. Более того, Star TV перенес дату трансляции сериала на следующую неделю.

У Серкана Алтунорака, одного из актеров «Я обещаю тебе», был обнаружен коронавирус. Это поставило под угрозу второй эпизод, который должен был закончиться 3 ноября. Продюсер, у которого есть только одна серия, объявил, что не сможет поставить на канал вторую серию, в которой много сцен, до пятницы.
Эта ситуация привела к изменению даты трансляции сериала.

Премьера «Я обещаю тебе» перенесена на среду, 3 ноября.

още от снимките за 2-ри еп.









Другите  героите...

Назлъ - Хивда Зизан Алп...гледах я в ''Дъщерята на посланика''


Зеки - Ферхат Байнал.


Дуру - Аслъхан Капаншахин.
Цитат
Дуру, дочь Элиф и Эрдема, близнец Умута - послушная и ласковая молодая девушка с благими намерениями. Её красота привлекает внимание своей энергией, вселяющей надежду. Жизнь Дуру полностью меняется, когда она влюбляется в подозреваемого в убийстве Бору...


Желая ви слънчев следобед! HugFlowers Four Leaf Clover

# 423
  • Мнения: 36 744
Злати - минах да те помоля да пуснеш линк за гледане и научих, че няма да има епизод тази вечер...Не е добра поличба фалстарта на премиерния първи епизод, но каквото такова....

Трети фрагман.....

https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video-58520450_456240815%2F73 … pl_wall_-58520450





Хубава вечер Hug

# 424
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Здравейте момичета,
Ани, не е добре, че нямат заснети серии в аванс....

Спокойни почивни дни....

# 425
  • Мнения: 36 744
Добро съботно утро



Гости малко съм изненадана, че имат заснет само един епизод и са решили сериала да се излъчва...Нямам представа защо е това бързане...Незнам дали става въпрос за карантина или за заболяване...Защото ако карантината е определени дни, то не се знае как ще се развие заболяването като време....

Един въпрос към момичетата, които са гледали
Скрит текст:
"Опасно изкушение"....Каква е ролята на Кемал....Срещите му със Зехра сериозни ли са или иска да предизвика ревност в Йелдъз......

С един есенен мотив ви желая хубав почивен ден и добро настроение Hug

# 426
  • Мнения: 41 645
Здравейте,момичета!



Ани Hug,мисля,че закъсняха със снимките на сериала пак заради Серкан.Той участва в заснемането на ''Другата Аз'' с Туба и Мурат Боз за платформа.Лятото Туба се зарази и прекъснаха за 2 седмици.Така и Серкан закъсня,след финала на този сериал да се прехвърли на др.''Обещавам ти''.Сега пък той се зарази с Корона вирус.Предполагам са разговаряли с него и са разбрали че е в лека форма за да излязат с това изявление за местенето на дните за излъчване!
Скрит текст:
Относно питането за ''ОИ''.Кемал ще се омъжи за Зехра.Разбра колко й е ума и я манипулира както си иска.Така ще се вмъкне в семейството.Ще натрие носа на високомерния Халит и компания!

фрагманът с руски субт.
https://vk.com/turkishtuzmelek?z=video-157348148_456239740%2F32b … l_wall_-157348148

пуснали са инфо и за др.герои...

Умут - Атакан Хошгьорен,брат близнак на Дуру...
Цитат
Умут - сын Элиф и Эрдема, близнец Дуру, мятежный молодой человек, который кажется безразличным, избегающим ответственности. У него есть секрет, который он никому не мог рассказать, бремя, которое он нес на плече с детства. Этот секрет, изменивший его жизнь вместе с Дуру, превратил Умут в беспокойного человека с угрызениями совести. Он кажется неисправимым человеком, который не боится говорить то, что у него на уме. Он пытается избежать проблем со своей девушкой Серрой.


Бора - Али Йонсьоз


Бахар - Селин Генч


Ферай - Селда Гюдюкоолу


Накрая да ви напомня,че утре минаваме на зимно часово време.Връщаме часовника с 1 час назад.

Желая ви щастлива събота!

# 427
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Здравейте момичета,
Ани, Злати вече ти е отговорила...Няма да пиша и аз...
Гледам отново сериала на Алина и Алп по телевизията и ми идва да хвана Сумру за гушата...толкова е безочлива...крепи ме мисълта, че господ забавя, но не забравя и накрая всеки си сърба това, което си надроби...
Двамата стават рекламни лица на марката,  на която преди това рекламно лица беше и Аслъ....

Бъдете здрави....Стискайте палци...
Скрит текст:
Мама е болна, ПСР е отрицателен и е ваксинирана. Надявам се да мине леко и бързо каквото и да е...Във вторник е на контролен преглед...

# 428
# 429
  • Мнения: 36 744
Добре дошъл Ноември



Да си пожелаем да бъдем здрави,  да следваме ритъма на сърцето, да чуваме шепота на желанията си, да се усмихваме повече....и обичаме и да бъдем обичани Revolving Hearts

Злати Hug Гости Hug Лу Hug желая на вас и семействата ви, здраве и щастливи дни HeartFlowers Four Leaf Clover

Злати благодаря за инфото за героите от сериала "Обещавам ти" и за отговора от скрития текст.....

Гости
Скрит текст:
Скорошно оздравяване на мама Hands Pray Едва ли заболяването е ковид - това е сезона на настинките.....макар, че наскоро чух по телевизията, доктор отрече да има такава диагноза настинка...Но времето е ту топло, ту студено, ветровито...и малко запотяване може да предизвика неприятни изненади...
Ще чакаме добри новини във вторник Hands Plus1

В очакване на новия сериал....



Явно, че е имало причини за заснемането само на един епизод...По принцип се заснемат по 2-3 епизода и тогава започва излъчването...Но в случая сигурно са били притиснати, но пък непредвидени обстоятелства са объркали нещата...Дано да е за добро Hands Pray

# 430
  • Мнения: 41 645
Здравейте,момичета!

„След като изберете надеждата, всичко става възможно.“
Кристофър Рийв


Ани Hug,днес е 31.10.!Утре настъпва ноември! Wink
Скрит текст:
Вчера говорих с дъщерята.От вторник(тъй като утре 1 ноември е Денят на будителите и е неучебен),внучката ще учат една седмица в училище и после една онлайн.Ще бъдат с 3-ти клас в една смяна.А в другата ще са 2-ри и 4-ти класове.Те са в едно училище,а големите ученици учат в друго училище и нямат контакти.

Гости Hug
Скрит текст:
Бързо оздравяване на майка ти! Hands PrayHands Pray Предполагам е някакво есенно неразположение.При мен се отразява на кръвното,особено в периода когато се сменя часовото време.Късно вечер макар че съм взела хапчето си се вдига от само себе си.

Лу Hug



Желая ви приятна неделна почивка!

# 431
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Здравейте момичета,
Когато си разменят ролите в живота....


Алп Навруз и Алина Боз в реклама на DeFacto!
Злати,
Скрит текст:
бях останала с впечатление, че си пенсионерка, а ти сега подаваш документи за такава....
Спокойна работна седмица....

# 432
  • Мнения: 41 645
Привет! Hug

Гости Hug
Скрит текст:
Отдавна трябваше да се пенсионирам,но не ми достигаше стажа.За това трябваше да навърша годините,при които отпускат по друг параграф.Но иначе не работех последните години по ред причини.Добре,че ММ се пенсионира отдавна от ЛУКОЙЛ и  взима висока пенсия.Така успяваме.

Аслъ и Анъл са в Тулум/Мексико при брат си...




стори...
https://vk.com/aslienver_love?z=video-87501705_456240623%2Fde265 … pl_wall_-87501705

Аслъ с племенната си Лия...
https://vk.com/aslienver_love?z=video-87501705_456240626%2Fdb37d … pl_wall_-87501705

Приятна вечер! Hug

# 433
  • Мнения: 36 744
Добро утро
Голям майтап...прескочила съм един ден от календара....
Но за пенсовете това е нормално - или не знаем кой ден от седмицата сме...или по-често не знаем датите...
Аз например следя няколко дати в месеца и от останалите твърде не се вълнувам....
Честит празник - Ден на будителите
Честит празник на всички учители, културни дейци, книжовници и просветители Flowers Hibiscus


Гости Hug Злати Hug благодаря за споделеното Hug

Съобщение от главните герои на "Обещавам ти" - остават 3 дни до премиерата...
https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video-58520450_456240816%2F1e … pl_wall_-58520450

Нови снимки от Ози и Хати.....





Приятен и ползотворен ден и успешна нова седмица Hug

# 434
  • Мнения: 41 645
Здравейте,момичета! HugTwo Hearts

Наложи се да пиша нов пост,тъй като другия нещо заби и не мога да го публикува.
Бях почти готова!И сега всичко наново,но по накратко!





Ани Hug,благодаря за новите снимки и видеото...
Скрит текст:
Аз си използвам календара.Дори имам два.В кухнята със снимки на внуците.Дъщерята им прави по поръчка всяка година за да си ги гледаме.Друг в моята стая и си отбелязвам важните дати и смените на сина.За да не му се обадя ако ми се наложи, а е бил нощна смяна и спи.

Новите снимки за 1 еп.качени сутринта на сайта на Стар тв.





















и озета:
Скрит текст:
1. Bölüm Konusu;

Elif Karaca, Türkiye’nin merakla takip ettiği "Elif Karaca ile Sessiz Kalma" programının yaratıcısıdır. Elif, yaşamını, çocukluğundan bu yana şahit olduğu adaletsizlikler ve kötülülüklerle mücadeleye adamıştır. Cinayet Büro komseri Ömer de, tıpkı Elif gibi hayatı boyunca kötülerle, canilerler, suçlularla mücadele etmiştir.

Bir otelin terasından atıldığı düşünülen Ayşe Erten, bir süredir komadadır. Olayı programında işleyen Elif Karaca, şüphelerin kaynağı olan Bora Demircioğlu'nun tutuklanması için çabalar. Sonunda başarıya ulaşır. Ama zengin iş insanı Rıza, oğlunu kurtarmak için Elif'in özel hayatını da karmaşaya sürükleyecek bir hamle yapacaktır.

Ayşe’yle yakın yaşlardaki Nurhayat’ın kaybolması, Elif tarafından programa taşınır. Ömer’in başında olduğu Cinayet Büro ekibi olayı araştırırken; Elif’in ekibi de tıpkı Ömer gibi Nurhayat’ı kurtarmak için çalışır. Elif ve Ömer’i bir araya getiren bu olay, aslında farklı dünyaların insanı olan ikilinin, aynı amaç için uğruna mücadele ettiklerini ortaya koyar. Elif ve Ömer, kaybolan Nurhayat’a ulaşmaya çalışırken, aslında sırlar ardında kalan bir aile gizimini de çözeceklerdir.
превод на бълг ез. чрез гугъл,все още няма и на руски ез. за го сравня....

Елиф Караджа е създател на програмата "Не мълчи с Елиф Караджа", която Турция следи с интерес. Елиф е посветила живота си на борбата с несправедливостите и злините, на които е била свидетел от детството си. Комисарят на Бюрото за убийства Йомер, точно като Елиф, се е борил с лоши момчета, престъпници и престъпници през целия си живот.
Айше Ертен, за която се смята, че е изхвърлена от терасата на хотел, от известно време е в кома. Елиф Караджа, която отразява инцидента в програмата си, се опитва да арестува Бора Демирджиоглу, който е източник на подозрения. Най-накрая успява. Но богатият бизнесмен Ръза ще направи ход, за да спаси сина си и ще хвърли личния живот на Елиф в хаос.(На последнотоизречение направих някои корекции,дано са правилни)
Изчезването на Нурхаят, която е близка до Айше, е внесена в програмата от Елиф. Докато екипът на Бюрото за убийства, ръководен от Йомер, разследваше инцидента; Екипът на Елиф работи, за да спаси Нурхаят точно като Йомер. Това събитие, което събира Елиф и Йомер, разкрива, че двамата, които всъщност са хора от различни светове, се борят за една и съща цел. Докато Елиф и Йомер се опитват да стигнат до изгубената Нурхаят, те всъщност ще разрешат семейна мистерия, която е останала зад гърба си.
Желая ви ползотворен ден и спокойна седмица!

Общи условия

Активация на акаунт