Loki

  • 5 216
  • 102
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36 470
Знам, че няма шанс да стане така, но много ми се иска някой да унищожи тази агенция, която решава коя е "правилната" времева линия. Та те заличават не само злодеи, а и всеки, който се е отклонил от "правия път".
И всъщност, на тях не им пука дали Локи се е държал добре или зле в миналото - няма значение дали съжалява, че е предизвикал война и е извадил очна ябълка. Той е арестуван, защото е избягал, което не е било предвидено да стане.
Точно затова поведението им е лицемерно - кои са те, че да го карат да се разкайва, щом според тях, до този момент Локи се е движил по правилния и предначертан път? Щом той няма избор, значи няма и вина. Ако в миналото беше решил да постъпи по различен начин и да бъде добър, можеше пак да го арестуват заради отклонение...

# 31
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 097
Наваксах и аз най-накрая!
Много ми харесаха първите два епизода. Определено Агенцията си е една голяма тъпотия и измишльотина, как пък на Отмъстителите им е позволено всичко, те също прецакаха  свещената им времева линия, ама не - накрая  Локи виновен!
Относно женската версия на Локи, всъщност в кредитите е с името Силви, която  не е лейди локи, а Enchantress - друг герой  от комиксите, който пак е  свързан с Локи. Интересно. нямам търпение за следващия епизод!

# 32
  • Мнения: 36 470
Така е - изгледах видео в Ю туб, което подробно обясняваше, че това е друг персонаж, а не лейди Локи; но както знаем от Уанда/Вижън, зрителите може да останат изпързаляни Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 1 652
Вторият епизод раздвижи много действията. Локи избяга и сега да видим дали ще гони бандитката или ще се стреми своите цели.

За втори път се натъжава като вижда първо смъртта си и гибелта на Асгард. Любопитно е дали ще иска да поправи някои събития или да се срещне с хора, на които е навредил.

В края на сериала очаквам да се завърне сред останалите Отмъстители.

# 34
  • Мнения: 36 470
Сигурно причината е у мен, защото не съм огромен фен нито на Локи, нито на Хидълстън и гледам разсеяно, но... имам проблем с разбирането на сюжета.
В края на първи епизод си помислих, че с Морбиус ще преследват един единствен Локи, който е станал архизлодей. А не десетки негови версии, които вършат бели.
Освен това, за завръщането при Отмъстителите - останах с впечатление, че този вариант на Локи, който виждаме, си съществува сам по себе си, като останалите варианти, които преследват, докато онзи от МСУ, който умря трагично, е отделен. И накрая "нашият" трябва или да бъде заличен, или да остане извън времето - примерно като агент (в случай, че гадната агенция не бъде унищожена).

П.п. От известно време се чудя, Морбиус защо се казва като оня прилеп, за който ще излиза филм тази година?

# 35
  • Мнения: 8 578
Само един вариант на Локи преследват. Останалите, които показаха са ги заличили вече. Според правилата на Агенцията Локи не може да се върне при Отмъстителите, защото в Свещената Времева Линия вече е умрял и, ако пак се появи, ще създаде нова времева линия, което е лошо. А пък злия Локи - русата жена, точно това целеше. Създаде множество нови времеви линии и от Агенцията веднага реагираха. Предполагам ще се опитат да ги заличат преди да стигнат Червената линия, от която връщане няма.

За кой прилеп става дума?

# 36
  • Мнения: 36 470
Този прилеп: https://www.cinefish.bg/Djared-Leto-v-parvi-treylar-na-Morbius-news23256.html

Скрит текст:
Русата жена може и да не е Локи - не си приличат, а и имаше много обяснения за това, коя всъщност би могла да е тя, така че е много вероятно.
Не е сигурно, че всички са заловени - нали едната агентка спомена, че в последно време вариантите се появявали често?
Още не знаем кой е дяволът със синия език.
На едно място се спекулираше, че Ричард Грант ще играе по-възрастна версия на Локи, но това е само теория. Във всеки случай, на него това би му отивало.

# 37
  • Мнения: 8 578
Скрит текст:
За русата и аз имам съмнения, че е Локи.
Този прилеп обаче е Морбиус, някакъв вампир бил, а героя от Локи се казва Мобиус М. Мобиус.

# 38
  • Мнения: 8 216
Мда, втория епизод  е далеч по-добър. Бях забравила колко е добър Хидълса, кеф е да го гледа човек. И аз не мисля, че русата мацка е женския Локи, като разглеждаха другите вариации, всичките приличаха на него.

# 39
  • Мнения: 36 470
А, ясно - запомнила съм името погрешно Simple Smile
Интересно дали до края на сезона ще се разбере откъде са отвлечени тези хора - дали всички са "престъпници", които са излезли от своя "прав път" и са били пренастроени някак да вярват, че винаги са били агенти и магически са се появили на работните си места?
Съдийката със сигурност знае повече, отколкото показва...

# 40
  • Мнения: 8 578
И на мен това ми е интересно - откъде са се появили всички агенти. Първо си помислих, че са най - обикновени хора от Земята, но после единия не знаеше какво е риба!?! Следователно или са били създадени в Агенцията или спомените им са изтрити.

# 41
  • Мнения: 631
Аз преоткрих Том Хидълстън. Не можех да разбера какво толкова му харесват, но погледах клипове с негово участие и започвам да разбирам огромната ву фенска маса. Особено след като изгледах наскоро Пурпурният връх. Даваха го по тв и малко не е мой тип..., за мен е ужаси, а се води мистерия. Но в него имаше няколко интересни сексуални сцени, много въздействащо заснети. После пуснах търсачката и видях, че е главен герой в един филм, който още помня, а гледах 5-6 години - "Небостъргач" започва като утопия и завършва като антиутопия кърваво и с много бесмислени убийства.
Много обичам да гледам американски шоу програми, в които участват любими актьори.
За феновете на Марвел вселената:
https://youtu.be/8atgsWFfDOg

А за Локи: за сега имам съмнение, че тези пазители на времето съществуват - никой не ги е виждал. Съдийката нещо не ми е убедителна също...
П.п сега видях, че pppqqqс e писала същото. А за агентите като нищо ще са хора с изтрити мозъци. Приберно Мобиус си спомня че е харесвал водни ски..., да не са някакви спомени?

Последна редакция: нд, 20 юни 2021, 19:25 от Лъчестлъч

# 42
  • Мнения: 8 578
Ако те не съществуват, тогава кой/какво стои зад Агенцията? Според мен са истински, но не са това, за което се представят и си имат собствена цел и план.

# 43
  • Мнения: 36 470
Видях в едно видео, че
Скрит текст:
в един от комиксите на Марвел се разкрива, че е останал само един пазител и той е престарял, едва ли не на прагана смъртта.

# 44
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 097
Оо, аз съм фен на Хидълса още от първия Тор, след него започнах сериозно да го следя и от тогава гледам всеки филм и почти всичко, което вслючва участие с него, интервюта, тийзъри, каквото се сетиш.

Относно това -
"Ако те не съществуват, тогава кой/какво стои зад Агенцията?" - мис Минитс. има теория че тя/то може би е зад всичко. Wink Grinning

Морбиус или живия вампир. Да, за съжаление филма е отлаган много пъти, вече с години - трябваше сега да излезе тази година, но пак и отложен за януари 2022.

Последна редакция: нд, 20 юни 2021, 17:09 от Deathcrush

Общи условия

Активация на акаунт