Последният печели - Тема 2

  • 132 950
  • 2 137
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 481
Боян е доста умен.
Гледала съм го в други подобни предавания.

В кои други тв-игри сте го гледали?

# 136
  • София, България
  • Мнения: 2 222
И за Симеон и битката при Ахелой питат вече за 10-ти път ...

# 137
  • Sofia
  • Мнения: 26 186
Боян е доста умен.
Гледала съм го в други подобни предавания.

В кои други тв-игри сте го гледали?
Мисля,че в “Минута е много”и “Стани богат”или други подобни 🤔
Също така го знам от предаване по един тв канал с още няколко водещи и правиха тестове на МЕНСА .

# 138
  • Мнения: 1 481
Днес Орлин каза че бащата на Боян Петър също е бил победител в "Последния печели". Не го помня този Петър.
А въпроса за Милена как продължава текста на песента "Истина" и друг път са го задавали.

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 10:49 от lite16

# 139
  • Sofia
  • Мнения: 26 186
Боян ме изненадва с незнание на някои лесни въпроси 🤔

# 140
  • Мнения: 2 020
Боян в първият си епизод каза, че баща му е бил финалист, но не каза победител. Вчера не успях да гледам, ще си го върна днес по някой време.

# 141
  • Мнения: 1 708
Боян има познания в много и различни области. Поне с това впечатление оставам до момента. Интересно ми е да гледам играта му, особено в последния кръг.

# 142
  • Мнения: 1 481
И на нас със сина ми ни е любим 3 кръг
Боян само една тема му беше слаба-кулинарията и точно тя го препъна
браво на Тони на 23 години но със серозен набор от знания

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 21:38 от lite16

# 143
  • Мнения: 183
Не знам кой пише въпросите в предаването за трети кръг,ама явно този който пише въпросите незнае отговорите.Например вчера в темата за Тодор Колев  в трети кръг,Орлин прочете че персонажът на Тодор Колев от филма Господин за един ден се казвал Александър Пурков.А верният отговор е Аспарух Кънчов.А такива гафове бол.Така че уважаеми консултанти които пишете въпросите.Поне се постарайте да пишете верните отговори.Защото това предаване има и образователен аспект а не само развлекателен.
Колкото до Тони,адмирации че за такава млада възраст има такива големи познания.Евала.Жалко че отпадна.Но човек не може да знае всичко.

# 144
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 222
Александър Кънчов - Пурко прочете Орлин Горанов, а не Александър Пурков. Гафове има, но не и този път.

# 145
  • Мнения: 1 451
Не е Александър, Аспарух е.

# 146
# 147
  • Мнения: 756
Не знам кой пише въпросите в предаването за трети кръг,ама явно този който пише въпросите незнае отговорите.Например вчера в темата за Тодор Колев  в трети кръг,Орлин прочете че персонажът на Тодор Колев от филма Господин за един ден се казвал Александър Пурков.А верният отговор е Аспарух Кънчов.А такива гафове бол.Така че уважаеми консултанти които пишете въпросите.Поне се постарайте да пишете верните отговори.Защото това предаване има и образователен аспект а не само развлекателен.
Колкото до Тони,адмирации че за такава млада възраст има такива големи познания.Евала.Жалко че отпадна.Но човек не може да знае всичко.
Освен това на въпроса за кого Тодор Колев ,,сто кила ракия дава,само да я притежава,, Орлин Горанов отговори Татяна Лолова,а всъщност е Лили Ванкова

# 148
  • Мнения: 5 832
Ами то Пурко идва от Аспарух. Галено.

# 149
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 222
Дааа Аспарух е, схванах тънката разлика.

Но в "Сто кила ракия" е възпята Татяна Лолова.

Общи условия

Активация на акаунт