Последният печели - Тема 2

  • 138 419
  • 2 153
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 780
Напротив. Даваха кадри от стари предавания ( в последните секунди в петък) на фона на които О. Г. каза, че му е било много приятно и ще се видим през септември.


# 61
  • Мнения: 1 475
Да, Втори кръг отказа доста голям брой от хората да се записват. Малко е притеснително да знаеш, че има 90% шанс да мълчиш като пукал цял кръг и накрая да си тръгнеш Simple Smile Направиха предаването така, че да не е за всеки. Което автоматично изключи по-голяма част от младата аудитория. Но, при все това, както каза и някой по-горе, следих предаването цяла година Simple Smile

# 62
  • Мнения: 1 521
https://retro.bg/glas-naroden/strongbdquoposledniyat-pechelildqu … r-nbsp_28806.html

https://www.potv.bg/d/v-efira-na-bnt-posledniiat-pecheli

Малко коментари на зрители

Последна редакция: ср, 30 юни 2021, 10:12 от lite16

# 63
  • Мнения: 1 475
Повечето? Не мисля. Пък и никой не е вързан за екрана, нали?що за простотия, да напишеш, че само един участник е показал знания? Нима има някой съгласен с това?

# 64
  • Мнения: 1 475
Орлин Горанов какъв е сладур с къси гащи Simple Smile

# 65
  • Мнения: 780
Не съм престаряла, но:
Мен лично, първи кръг ме затруднява повече, защото сферите понякога са толкова специфични, че ако нямаш тесни познания ( или мнооого голяма обща култура) няма как да отговориш.
Втори кръг ми е любим, защото се интересувам от спорт, музика и филми.
Във втори кръг на музикалните въпроси почти винаги отговарям без грешки, защото съм голям меломан. Филмовите въпроси понякога също са лесни, както и тези свързани с предаванията по БНТ.
Така, че за мен втори кръг е много по-лесен и там имам по-голям шанс за точки.
Но всичко е много относително и въпрос на късмет какво ще ти се падне.  В деня в който играха двамата шесткратни шампиони от "Минута е много" две от сферите в първи кръг бяха "моите", а те не отговориха на нито един въпрос в едната от тях...чак ме хвана яд, че не участвам...

# 66
  • Мнения: 2
Записите които са записани през май и не са излъчени заради европейското по футбол ще ги излъчат през септември, явно юли и август ще са ваканиция.
И наесен с песен, дано не намаляват още наградите.
Моя мъж участва подписал се е на 250 лв , превели са му 230 лв.
Имало и клауза ако си тръгнеш по време на записа- глоба 1000 лв.
Това го е нямало в първите договори.

А на мъжа Ви пратиха ли му договора
Аз "записвах" на 16май, а предаването се излъчи на 7 юни. В самия ден на записа редакторката ни обясни, че след 24ти май да звъннем да кажем адрес за получаване да ни пратят договора по спиди.
Речено сторено. Не го пратиха в следващите 2 седмици.
На 15.06, както бяха обявили изплатиха 230 лева по сметка и около 20ти звъннах и питах какво става с договор - Отговорът беше , че счетоводителката в отпуск и следващата седмица, а сумата е 230 защото те удържали 20те лева- аз догодина само декларирам , но реално не плащам нищо... Още не са ми пратили договора Sad

# 67
  • Мнения: 1 521
не знам нищо за пращане на договори по Спиди
от вас научавам -това на всички ли ги изпращат или само на който пожелае?
Мъжа ми беше на 15 май (събота) първия запис
а го излъчиха на 04 юни

# 68
  • Мнения: 2
не знам нищо за пращане на договори по Спиди
от вас научавам -това на всички ли ги изпращат или само на който пожелае?
Мъжа ми беше на 15 май (събота) първия запис
а го излъчиха на 04 юни

Нали подписваме 2 договора един трябва да е за участника , 1 за продукцията...и както описах горе трябваше да са ми го пратили . Те реално платиха данъка, но ми казаха, че от мен се изисква да я декларирам тази сума... И най-важното е , че едното копие на договора си е за мен - не знам какво го бавят...

# 69
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Не че точно за това иде реч, но като гледам, Stoyan Ivanov 699141 е участвал не само на 7 юни. Grinning
Че и е елиминирал мъжа на lite16 Blush

# 70
  • Мнения: 1 475
Състезанието започна, никой ли не гледа?

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 26 323
Кога са го давали?
Има го в програмата,но все по това време излъчват НС или нещо извънредно...
В сряда по обед гледах края на повторение на последният епизод от мин.сезон.

# 72
  • Мнения: 1 475
Аз още не съм смогнала  но баща ми каза, че го е гледал в Сряда и имали нов регламент за трети кръг

# 73
  • Мнения: 4 976
Да, гледах го в сряда. В трети кръг участникът с по-малко топки отговаря на въпросите, които не е отговорил другия участник. Така можело да се натрупат допълнително точки.

# 74
  • Мнения: 1 708
Да, от вторник трябваше да започне, но заради прекъсване от парламента не го излъчиха.
Харесвам промяната в последния кръг - така участниците няма да хитруват и да казват пас, а ще имат мотивация да отговарят.
Другата промяна е, че вече изписват и отговорите на въпросите в първия кръг, за втория не обърнах внимание.

Общи условия

Активация на акаунт