Нашите second hand находки - тема 44

  • 89 582
  • 745
  •   1
Отговори
# 345
  • Пловдив
  • Мнения: 13 380
Можеш върху яката да зашиеш черен плат за да удължиш живота му.

# 346
  • Мнения: 6 131
То тръгнало ли е от някъде да се цепи скоро му предстои тотално разпадане. Четох, че може да се намаже еко кожата с кокосово масло, за да се омекоти /уж/ и така да се поудължи живота му. Също на повредените участъци да се махнат люспите и да се намаже с безцветен лак.

# 347
  • TX
  • Мнения: 590
Момичета, не съм от София , можете ли да ме ориентирате за магазини секънд хенд, в коита се продава битов текстил и по точно пердета, покривки. Ако може и с локация, в момента съм в София ринг мол, а посоката ще ми е в района на Овча Купел

# 348
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
Може да се залепи подобно парче кожа.
Поноси го,но очаквай разцепване отвсякъде...
Имах няколко чанти от изк.кожа и яке промазка неносени 3-4год.
Още при първото излизане с тях започна нацепване и белене.

# 349
  • Мнения: 902
Спретнах си един секънд хенд аутфит днес.Блейзър,пуловерче на Зара с къс ръкав, и чанта.Сори за измачкания вид, само за проба ги облякох, и заминават в пералнята. Дънките също са ВУ, но купувани напролет.И един шал забърсах, щото няма да съм аз, ако не добавя към колекцията от поне 50 шала(абе изгубила съм им бройката 🙃)


# 350
  • Мнения: 626
teda, много хубав аутфит, честито!
И на мен шаловете са ми страст, почти никога не излизам без шал Joy

# 351
  • Мнения: 12
Здравейте, отдавна не съм пазарувала във ВУ, но възнамерявам да се разходя другата седмица и искам да ви попитам в началото на София кои магазини бихте ми препоръчали? Не съм от София и за това държа да е на лесно достъпно място. Благодаря ви предварително.

# 352
  • Мнения: 902
Всичко от Хумана, по 4лв днес- шал, блейзър и пуловерче


# 353
  • София
  • Мнения: 437
Някой да е виждал във ВУ в София керамични саксии. Цените на новите са... ужас, та ако намеря ВУ ще е страхотно.

# 354
  • София
  • Мнения: 3 049
Здравейте, отдавна не съм пазарувала във ВУ, но възнамерявам да се разходя другата седмица и искам да ви попитам в началото на София кои магазини бихте ми препоръчали? Не съм от София и за това държа да е на лесно достъпно място. Благодаря ви предварително.

Здравейте. Зависи кое начало имате предвид. Ако е откъм Ботевградско шосе, на комплекса с Джъмбо вдясно на магистралата има Мания. Не съм я посещавала, но била голяма. Ако идвате откъм Цариградско, препоръчвам да отбиете малко вдясно към Дружба и да посетите Макс Мания.

# 355
  • Мнения: 12


Здравейте. Зависи кое начало имате предвид. Ако е откъм Ботевградско шосе, на комплекса с Джъмбо вдясно на магистралата има Мания. Не съм я посещавала, но била голяма. Ако идвате откъм Цариградско, препоръчвам да отбиете малко вдясно към Дружба и да посетите Макс Мания.

Благодаря ви, ще посетя Макс Мания, през Цариградско шосе минавам.

# 356
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 310
От Хумана за 1 лв. 5th Avenue,  естествена кожа, сини.

# 357
  • София
  • Мнения: 266
Аз да мина да се похваля с едни находки от Remix Simple Smile
Яке ново с етикет за 40лв

И палто на Desigual с цена на етикета 180 евро-50 % кашмир,50 % вълна за 60лв,цвета е доста по-зелен на живо Blue Heart

# 358
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
От Хумана за 1 лв. 5th Avenue,  естествена кожа, сини.

Честито !
Много са хубавки 😍
В коя Хумана има обувки?

# 359
  • Мнения: 4 496
В Хумана на Сливница има обувки.

Общи условия

Активация на акаунт