Нашите second hand находки - тема 44

  • 89 782
  • 745
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 148
Да, знам ги талончетата на НМ. Може и в Манията ... ще видя накъде, но се отказах от Ремикса.

# 91
  • Мнения: 1 008

От днес, зала Б на Манията ни:

 
Скрит текст:

Готина рокля на COS, в много тъмно синьо, чисто нова е Simple Smile)
И останах без гащеризона от предната снимка 😂, щерката го взе.
Как намирате точните снимки на модела, който сте си купили. Всеки път когато си взема нещо искам да видя как стои на манекенка или колко струва по-принцип, но не мога да намеря същите модели и само ориентировъчно поглеждам.
И за да не е спам, пускам рокличката, която взех за дъщеря ми, но се оказа за бременни 😂. Иначе много ни хареса и на двете

# 92
  • Мнения: 35 110
Днес рових в кошовете на Мания за децата. Всичко с талон за издадени дрехи - 9 лв

# 93
  • Мнения: 906
За днешните ми находки виновник е дъжда. Заваля силно точно, когато бях до входа на ВУ магазина и трябваше да се скрия някъде 😜
Два чифта чистак нови сникърси, не че нямам  един куп, от които 3 чифта бели, ама пуста лакомия


Намерих ги и в Амазон, като цена ми излязоха 15лв и стотинки, белите също. Доволна съм.Белчовците са някакво подобие на Томи Хилфигер видимо, отвътре им стои етикет с цена 499 крони



Суичър Зара. Много исках да си открия нещо подобно с  комбинация с бежов цвят, и ей го на

Една ризка забърсах също, както и една рокля, дето хич не съм по носенето на рокли, ама тази така да ми хареса как ми стои, че не можах да не я взема. А и тези цветчета по нея се връзват с оранжевата ми коса 😄

Последна редакция: вт, 22 юни 2021, 19:04 от teda mars

# 94
  • Мнения: 444
Как намирате точните снимки на модела, който сте си купили.
Трябват ви две неща - марката и номера на моделa(да не се бърка с размера). Всеки модел има номер, наричан още артикулен номер. Понякога го пишат на етикетите, но понякога ги има и на самия модел или на тези етикети, които са пришити. Може да е комбинация от цифри или цифри и букви. Ако имате тези две неща марка + арт.номер след това търсите в гугъл и намирате.

Прилагам като пример арт.номер от модел на hm - този номер го има някъде по модела.
Скрит текст:

И как да търсите с марка + арт.номер в гугъл
Скрит текст:

# 95
  • Мнения: 5 057
Момичета, някоя от вас била ли е в Мания на Джъмбо Плаза? Чудя се като размери дали е по-голяма от Халите например и дали си струва да ида в някой почивен (за мен) ден през седмицата...

# 96
  • Мнения: 111
Находки от магазин Мания в Бургас, за малката госпожица 🥰 Всичко ми излезе 7 лв в ден за зареждане .
[/img][/img]

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Открих чантата, коята търсих за плаж и съм мнаго хепи, от олх.

# 98
  • Мнения: 14 623
Момичета, някоя от вас била ли е в Мания на Джъмбо Плаза? Чудя се като размери дали е по-голяма от Халите например и дали си струва да ида в някой почивен (за мен) ден през седмицата...
Според мен зала ''А'' със  е по-голяма от в халите.Зала ''Б'' по-малка.В зала ''А'' много голяма площ е заета от аутлет стоките.Нищо особено.Може и да добавят нещо ново,но няколко пъти съм ходила,едни и същи неща си стоят от мин.есен.Дали си струва,нали знаеш,че всичко е относително,различни вкусове и пр.Не ходя специално.Ако ни е на път и имам време и желание се отбиваме за малко.Нямам нерви за дълго търсене.

# 99
  • Мнения: 47 981
Що не каза да ти оплета чанта Simple Smile

# 100
  • Мнения: 3 411
Чантата е супер!
Хепи, кажи повече 😊

# 101
  • Мнения: 47 981
Ми нищо, модерни са, па аз се научих да плета по време на пандемията и сега баш плажни плета
Не професионално де, хоби
Хубава находка е чантата Hug

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Еми казвайте ги навреме тези неща 😂
От няколко месеца издирвах чанта, исках да е голяма /тази е такава, по-голяма за плаж до момента не съм имала/, да е в пясъчен или черен цвят, да е с цип и да ми харесва. Навсякъде са или онези платняните или кошници, които не се закопчават, малки са и т.н.

# 103
  • София
  • Мнения: 1 420
Момичета, пак аз Simple Smile
На море сме, но като истинска блондинка не съм си взела дрехи за вкъщи. Та въпроса ми е, къде в Бургас има дрехи втора употреба да си взема 1-2 тениски, ама да са на ниски цени? Или да не прекалявам Simple Smile

# 104
  • Мнения: 626
Milena, в кой район си?
Това са адресите на Зиг заг, Мания и Хумана
Скрит текст:







В Меден рудник също има Хумана, Зиг заг и Мания

Общи условия

Активация на акаунт