Нашите second hand находки - тема 44

  • 89 590
  • 745
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 255
Бански има във Фреите в Пловдив /поне в левчето/, сигурна съм, че има и в другите, но все не ми остава време да ги проверя и тях, че са на главни булеварди и е кофти за паркарине.
Може ли адрес къде се намира “левчето” както му казвате в Пловдив? Че ще имам път към Пловдив и изгубих отново адреса..
И някой друг магазин mpulse или други в центъра има ли?

# 196
  • Пловдив
  • Мнения: 13 386
Намира се зад Четвъртък пазара, левчето ул. Ангел Кънчев
На центъра в Халите има Мания, на спирката на Тунела има нормална Фрея, и преди търговски център Гранд има Хумана на ул. Капитан Райчо Николов.

# 197
  • Мнения: 6 132
Много ме напече днес и се прибрах с нещо необичайно.

Някакъв естествен косъм е на всичко отгоре, ама какъв ... нещо конско май, хах. Търсих в нета, че ми е интересно, но не ги откривам.

# 198
  • Пловдив
  • Мнения: 13 386
Пони сто на сто. Харесват ми.

# 199
  • София
  • Мнения: 4 397
Уникални са , влюбих се и благородно завидях Simple Smile

# 200
  • Мнения: 6 132
Да, вероятно. А какви хубави също новички коженки и супер удобни полусандали на ток Gabor имаше и как се разминах с един сант с петата отвън ... пуу, още ме е яд. Някой с 38 да мине да ги обере от горния етаж на Шика на Красно, направо срамота е че са останали.

# 201
  • Sofia
  • Мнения: 26 196
Има ли обувки на 2-ия ет на Шик на Кр.село?
Не бях ходила сигурно повече от 5год там.
Мин.седмица влезнах набързо,но само долу прегледах.Взех си два клина за колело.

Последна редакция: ср, 28 юли 2021, 20:24 от Doli

# 202
  • Мнения: 6 132
Има, да. Което остане от предната седмица го качват горе. И в Манията има обувки и горе, и долу.

# 203
  • София, България
  • Мнения: 5 575
Случайно да знаете хубав магазин за ВУ в Казанлък?

# 204
  • Мнения: 35 072
Днешният скучен, но ползотворен пазар Wink
Понеже голямото все няма къси панталони ,взех няколко.  а тези дълги, тънки много ги носи , а никъде не намирам , като засека от тях във втората винаги вземам. Не знам долнище на пижама ли е или не ама са идеални за есен/ пролет.
За мен едни панталони.
Общо 12 лв от мПулс

# 205
  • Мнения: 416
Привет момичета! И аз обичам second hand находки, но отдавна нямам възможност да обикалям магазините и да откривам попадения. Живея в Княжево(тук няма такива магазини), а и гледам деца от 4 год. Grin Затова открих онлайн шопинга и често купувам от H&M или Мания online. В сайта на мания има много готини неща, а и за подарък често взимам нови с етикет. Обувки също съм взимала изгодно. Споделям с вас последната поръчка оттам 50лв общо с доставка.








# 206
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Случайно да знаете хубав магазин за ВУ в Казанлък?
В целия Казанлък е пълно с магазини ВУ.Един от хубавите такива е срещу читалище Искра, до хотел Диамант.

# 207
  • Пловдив
  • Мнения: 13 386


Мисля живот и здраве темата на рождения ден на дребния да е Багер. Не успях да намеря тениска, мислех да ходя да щамповам и случайно видях тази, състоянието й е повече от перфектно, да не кажа, че направо е нова. За първи път пазарувам от сайта, останах доволна.

# 208
  • Мнения: 14 505
Вчера прочетох за тоталното безумие да съсипят Халите като го превърнат в Кауфланд 😤
Цитат
Това Софийските ли Хали?Ще е жалко ако е истина и го осъществят...
Наистина много жалко!Не знам по каква линия,халите са еврейска собственост.Те определят наемите.Още преди пандемията,наемателите коментираха,че са ги предупредили,че ще има повишение на наемите.Както виждаме,много обекти затвориха окончателно.Нищо чудно,че след мизерията с пандемия,да ги притискат и с по-високи наеми не е по силите на наемателите.За ''Кауфланд'' едва ли ще е проблем.Преди и паркинга беше безплатен за 30мин.От мин.год.мисля,че се плаща,независимо от престоя.От друга страна,този паркинг би бил много малък за такъв тип магазин като ''Кауфланд''.

# 209
  • Мнения: 2 894
Привет момичета! Следя ви от известно време и ви се радвам на находките. Когато имам време обикалям в моя град да видя какво ново има из ВУ, но сега просто не мога да не се похваля с една страшна находка. Чанта на Гес, която имаше петно и никой не беше посмял да я вземе. Аз реших, че за 8 лв и стотинки ще рискувам и ако не излезе ще ходи на боклука. С обикновено веро и гъбичка стана като нова:


А петното беше това:


Продавачката ме предупреди, че клиентки опитали с мокра кърпа да я изчистят, но петното се размазвало. Та на мен ми дойде добре, че са им се видели много 8 лв за да рискуват 😁

Общи условия

Активация на акаунт