Нашите second hand находки - тема 44

  • 89 580
  • 745
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 348
В последните 2 седмици съм оставила сигурно 10 торби с дрехи, чанти и обувки. Първият път ми дадоха талон, който аз не взех, защото другите им оферти са ми по-изгодни. Не знам до кога им е срокът. Два дни след това служителката ми каза, че талони вече не дават. Става дума за Мания Красно село.

# 391
  • Мнения: 35 069
По принцип съм ЗА даряването , но е хубаво в случай, че вече не дават талони , да има известие на самите контейнери. Аз не дарявам заради талоните , ' щото както казах ми ги взимат с не ми правят намаление . Правя го като помощ за каузата и като част от " една от 8".

# 392
  • Пловдив
  • Мнения: 13 380
В Ремикс не падаха ли цените всеки ден?

# 393
  • Мнения: 6 131
Май отдавна вече не е така. Сега те си слагат някакви измислени кодове и разликата в цената варира с някакви стотинки, не помръдва драстично.
Сипи, що не ги пита по подробно? Може сега до края на годината да е само или ... Аз имам за оползотворяване едно талонче, ако ми остане ще ви го предложа на по-късен етап. А то когато се ползва отпадат всички други отстъпки ли? Ако е така, няма особен смисъл от него.

# 394
  • Мнения: 1 007
Някой път другите активности намалят повече цената . аз оставям дрехите не толкова за талона ,а за да не са на контейнера.

# 395
  • Мнения: 902
Обзаведох гардероба с две нещица днес. Много съм доволна 🍀
Блуза Tom Taylor Denim, и нови панталонки Mango - естествена кожа, по етикет са с цена 59.99€ - мои за 11.90лв


# 396
  • Пловдив
  • Мнения: 13 380
От фб страничка

# 397
  • Мнения: 35 069
Днес от мПулс , зала Б, за 3 лв си взех ластично сако . Марката е на Ню Йоркър, мисля

# 398
  • Мнения: 902
Палтенце на Only, дори джобовете му още не са  разшити за да се ползват

Чантичка

И нов шал, с цена на етикета 14.99€

Последна редакция: вт, 19 окт 2021, 18:11 от teda mars

# 399
  • Мнения: 468
Детски, нови ботушки за мен от Campri за зимата на вилата с цена 8 лв. Моите имаха леко пожълтяване на гумата, което измито с Cif и гъбичка се махна. Отговарят си на номерата, много удобни, леки,  вътре с полар. И едни нови. бели маратонки тип гуменки от изкуствена кожа, незнайна марка на цена 5 лв. пак от там. За толкова пари колкото изкарат Simple Smile   
https://katonovi.com/detski-obuvki-momicheta/detski-botushi/3088922610492135/bg

# 400
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 170
Момичета, пренасям от темата с томболите Simple Smile Ако някой ще пазарува от ремикс

https://remixshop.com/bg/campaign/coccolino

# 401
  • Мнения: 6 131
И от мен палто на любими датски Part Two



но лилаво на цвят. Дебелко е, тежичко, 80% вълна. Излезе към 4 лв. В допълнение към него набрах една торба около 10-тина броя пуловери и жилетки от кашмир и мерино.
Занесох и една чанта в Манията, питах за талонче .. били спрени от септември. Ще има ли догодина ... не се знаело.
Изцяло еко са минали без найлонови пликчета, на касата има хартиени с доплащане.

# 402
  • Мнения: 1 135
Доста разочароващо от “Мания” конкретно… Какви са тези цени направо нямам думи.
От много време не бях минавала и направо се втрещих, а цените в “ловци на находки” са направо потресаващи!!!
Една жена искаше да вземе едно яке и като и казаха 60лв. чак аз се възмутих…
А дрехите едни захабени - носени, носени ужас.

# 403
  • Мнения: 407
Доста разочароващо от “Мания” конкретно… Какви са тези цени направо нямам думи.
От много време не бях минавала и направо се втрещих, а цените в “ловци на находки” са направо потресаващи!!!
Една жена искаше да вземе едно яке и като и казаха 60лв. чак аз се възмутих…
А дрехите едни захабени - носени, носени ужас.
На зареждане си харесах в зона лов едно яке от чисто любопитство проверих колко пари ще е в интернет и колко на каса  ..
128 на каса и 50 в сайт Simple Smile

# 404
  • Мнения: 14 504
Цитат
. В допълнение към него набрах една торба около 10-тина броя пуловери и жилетки от кашмир и мерино.
Kъде е това?Аз не намирам.
Доста разочароващо от “Мания” конкретно… Какви са тези цени направо нямам думи.
От много време не бях минавала и направо се втрещих, а цените в “ловци на находки” са направо потресаващи!!!
Една жена искаше да вземе едно яке и като и казаха 60лв. чак аз се възмутих…
А дрехите едни захабени - носени, носени ужас.
А това в коя мания е?И аз съм повдигала въпроса,нищо.Имаше и откровенно скъсана яка.За 69лв./кг е абсурдно.
В аутлет сектора с чисто нови дрехи също съм виждала раздърпани конци,но може да кажат,че по време на проба да е станало.Друго,което ме впечатли,всички половери с независимо от материя или размер,огромен или колкото бюстие,всичките струват 39лв.Понякога и по-скъпо,но 39лв. е някаква унифицирана цена.
Да кажа,че за мания в халите в София,трябва сертификат.

Общи условия

Активация на акаунт