Намаления – Лято / Есен 2021 г.

  • 117 234
  • 755
  •   1
Отговори
# 165
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 741
В Reserved и Mohito има ли намаления? Утре ще пътувам до София, а в Пловдив ги няма тези магазини, затова се чудих дали да минавам през някой МОЛ? Благодаря предварително! Simple Smile

# 166
  • Мнения: 57
В Reserved и Mohito има ли намаления? Утре ще пътувам до София, а в Пловдив ги няма тези магазини, затова се чудих дали да минавам през някой МОЛ? Благодаря предварително! Simple Smile

Има до 50% на част от нещата и в двата магазина. Има отбелязани неща като Нова колекция и те са ненамалени.

Същото важи и за Cropp, и House.

# 167
  • Мнения: 1 666
Някакъв код за 29desires случайно да има?

# 168
  • Мнения: 202
Някой знае ли кога започва лятното намаление на Бианки? Все още ли дават при покупка талон за 10% за следваща поръчка?

# 169
  • Мнения: 794
Някой знае ли кога започва лятното намаление на Бианки? Все още ли дават при покупка талон за 10% за следваща поръчка?
Аз поръчах преди месец. Дадоха код. Иначе и на мен ми е интересно имат ли лятно намаление. Май много малко намалят цените.

# 170
  • София
  • Мнения: 1 554
https://www.secretzone.bg/club/%D0%BA%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%B5%D1 … D0%BA%D1%82%D0%B8
Препоръчаха ми този сайт, но според мен не е читав или съм объркала в изписването. Някой ползвал ли е сайта?

# 171
# 172
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Има ли някакви намаления в магазините за кожени аксесоари или обувки? Интересуват ме дамски чанти, колани.

# 173
  • Мнения: 6 695

Редовните номера.
Намалението не е започнало.
Половината артикули са out of stock. Другата половина няма номер.
Писаха в другата тема. От два месеца висят едни рокли налични във всичко размери. Днес - изчерпани. Kissing Heart
Пак ще се пишат жалби, то се е видяло.

# 174
  • Мнения: 1 889
Аз съм сложила няколко неща в кошницата, дано поне 1-2 успея да поръчам 😅

# 175
# 176
  • Мнения: 24 327
Не става ясно коя е фирмата

# 177
  • София
  • Мнения: 6 726
Извинете аз мислих, че съм изрязала правилно. За магазини CCC става въпрос.

# 178
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
Пиик и Клопенбург от 23 до 27.06 минус 20 % на  всичко с клиентска карта. Има намаление и в Хюманик и Дайхман. Мисля че и трите магазина сега започват.

# 179
  • София
  • Мнения: 9 919
Масимо вече почнаха летните... знае ли се кога ще са и Марлборо/ Фред Мело... и още някой - от този тип/стил.

Общи условия

Активация на акаунт