Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - тема 11

  • 20 347
  • 104
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 456


Румяна Илиева е инструктор по фитнес и хранене.

Доста от нас спазват нейни режими, тренират с нея и имат прекрасни резултати Simple Smile
Тук може да видите отзивите!

Ако искаш да ти бъде изготвен режим - влез тук  Party

Ако след изготвен режим лично за теб, те мъчи глад, имаш въпроси и не ги срещаш в книжката, която ти я изпратена - пиши на Руми!

В темата може да споделяме своите трудности, постижения, въпроси и да си помагаме взаимно  Hug
А занапред, който се престраши, може да публикува свои преди-след снимки  Peace

**********************************************************************
Всяка седмица Руми публикува нова тренировъчна програма, ето къде да ги следите.
**********************************************************************
В момента може да се включите и в най-новото предизвикателство FIT30.
Или Дупемания
**********************************************************************

Ето и едни от най-често задаваните въпроси:

Може ли да тренирам по време на цикъл?

С какви гири да тренирам?

Какви упражнения за корем да правя, за да го стегна?

Олеле, кантара показва повече! Grinning

Как да се храним на празник?

Ако искаш вкусни рецепти и разнообразни
тренировки всеки месец - включи се В КЛУБА!


# 1
  • Мнения: 2 461
Благодаря за темата!
Аз тренирам с Уникална, ден15 и ми е супер Simple Smile))

# 2
  • София
  • Мнения: 5 456
Аз искам да попитам ако си поръчам индивидуален режим (имам да свалям около 20 кг) по коя от всичките програми ще тренирам?
Стегни и оформи ли?

Зизу,все така приятно да ти е 🙂 И аз като се абонирах за студиото почнах с нея,но в последствие смених.

# 3
  • Мнения: 1 151
Аз искам да попитам ако си поръчам индивидуален режим (имам да свалям около 20 кг) по коя от всичките програми ще тренирам?
Стегни и оформи ли?

Зизу,все така приятно да ти е 🙂 И аз като се абонирах за студиото почнах с нея,но в последствие смених.

Руми ще реши с коя програма да тренираш на база общото ти състояние, така да се каже - дали си тренирал досега, колко имаш да сваляш, имаш ли някаква част с проблеми - кръст, колена и т.н. Подходът е индивидуален при индивидуална програма Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 461
Благодаря, а ти с коя смени? Какви са ти впечатленията? Успях с постигането на  целите, ще стане, но си дай време Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 5 456
Благодаря, а ти с коя смени? Какви са ти впечатленията? Успях с постигането на  целите, ще стане, но си дай време Simple Smile
Със "Стегни и оформи",по-скучна,но определено е по като за мен.

# 6
  • София
  • Мнения: 361
Здравейте!
Аз тренирам с Високоефективната сега, много добре се чувствам.

# 7
  • Мнения: 860
Аз имам 14 кг и съм с високоефективна. Добре се чувствам

# 8
  • Мнения: 2 461
Не съм я правила тази Стегни и оформи, някой ден ще я пробвам. Иначе високоефективната ми е любима, както и Корем мечта и Уникална. Искам винаги да имам време за тренировка, толкова много ме чакат по план Simple Smile)) А в студиото е супер, много ми харесва че се отбелязва до къде сме стигнали Simple Smile

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Момичета,вече 2 месеца тренирам с Високоефективна, първо ниво и вече трябва да мина на някоя друга. Не ми се иска обаче да минавам на второ ниво,защото е с ластици и няма да ми хареса. Коя програма е подобна според вас?Аз лично се чудя за PUSH.Как мислите вие?

# 10
  • Мнения: 7 693
Аз искам да попитам ако си поръчам индивидуален режим (имам да свалям около 20 кг) по коя от всичките програми ще тренирам?

Руми ще реши с коя програма да тренираш на база общото ти състояние, така да се каже - дали си тренирал досега, колко имаш да сваляш, имаш ли някаква част с проблеми - кръст, колена и т.н. Подходът е индивидуален при индивидуална програма Simple Smile

Да разбирам ли, че при поръчването на индивидуален режим, вече се дават упражнения само от програмите в Студиото? Т.е. върви и с абонамент към студиото?
Преди Руми пращаше и линкове с упражнения, които си вървяха отделно от другите й програми.

# 11
  • Мнения: 59
Здравейте,


Включвам се и аз в отбора на Румяна Илиева.
8 ден ми е от тренировките и трети на хранителен режим изготвен от не.
1,78 височина
70,400 кг
Обиколка на талия -71,5
Обиколка на бедро - 57,4/5
Обиколка ханш - 102,0

Свалени за 5 -6 дни -  1 кг


Мнение до момента :
Разнообразно меню с много рецепти.
Изключително изчерпателна, всичко е подробно описано, отговаря ми много бързо.


Забравих да спомена, че ми препоръча да започна с PUSH.

Поздрави,

Последна редакция: нд, 18 юли 2021, 13:28 от AleksandraM

# 12
  • София
  • Мнения: 277
Здравейте момичета. Знаете ли дали Руми има тренировъчен абонамент за бременни? Четох в поста й за нейната бременност, че разработва тренировъчна програма за бременни разделена на първи, втори и трети триместър. Когато търсих в сайта обаче не я открих. Дали се е отказала да я публикува или аз не я намирам? Има само една тренировка безплатна, но тя е от 2015-та т.е. от преди нейната бременност. Случайно някоя от вас да е закупувала такъв абонамент или да знае за такъв?

# 13
  • София
  • Мнения: 361
И аз помня, че снимаше програма за бременни по време на нейната бременност.
Защо направо не й пишете? Мисля, че най-актуална и пълна информация може да получите от нея и екипа й.

# 14
  • София
  • Мнения: 277
И аз помня, че снимаше програма за бременни по време на нейната бременност.
Защо направо не й пишете? Мисля, че най-актуална и пълна информация може да получите от нея и екипа й.
Писах й и отговорът й ме озадачи, отговори ми, че няма такива тренировки. Предполагам след раждането се е отказала да ги публикува. Може би защото бременността е индивидуална и е по-опасно, поне така си го обяснявам. Благодаря ви момичета Simple Smile

# 15
  • Мнения: 3 118
Момичета, някой да е хвърлял око на офисното меню? Заслужава ли си?

# 16
  • Мнения: 197
Привет,да пораздвижа малко темата.Има ли някой който ще се включи в предизвикателството от другата седмица с нова програма?

# 17
# 18
  • Мнения: 6
Отдавна не съм писала в темата.
Видях в групата във ФБ че има голяма вълна на недоволство.
Доволни ли сте от новата програма?

# 19
  • Мнения: 5 442
Аз съм в групата, от какво има недоволство, че чак пък и вълна? Не съм видяла никакво недоволство, всички хвалят новата програма.

# 20
  • Мнения: 3
Аз съм в групата, от какво има недоволство, че чак пък и вълна? Не съм видяла никакво недоволство, всички хвалят новата програма.

Не зная коя група четете, но в последните дни наистина тече голяма дискусия. Пишат недоволни клиенти, пишат и доволни. Спорът не е за новата програма, а за промяна в едно от условията за ползване, а именно невъзможността да се подновяват вече закупени програми срещу сумата от 10 лв., както е било в миналото. Руми не е обявила тази промяна предварително и поради това някои клиенти са разочаровани.Т.е., ако някой иска да продължи да ползва дадена програма, меню или да закупи нови такива, трябва да плати абонамент за цялото студио "Прекрасна".

Последна редакция: пт, 01 окт 2021, 16:02 от zo.ya

# 21
  • Мнения: 5 442
А, това е друга група, аз говоря за Студио "Прекрасна". Не знаех, че има друга.

# 22
  • Мнения: 197
Явно става въпрос за старата група  ,която от вчера е преименувана.Тъй като съм и в двете групи от днес освен недоволни от новите условия има и хейт за това че името на групата  е сменено.
За новата програма мога да кажа ,че е много добра.До неделя ,който желае може да се включи и в предизвикателството с награди.

# 23
  • Мнения: 129
Кои са тези две групи?

# 24
  • Мнения: 197
Едната група е Здрави и щастливи с Руми ,но от вчера се казва Домашни тренировки и рецепти.Новата група е Студио Прекрасна.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 456
Едната група е Здрави и щастливи с Руми ,но от вчера се казва Домашни тренировки и рецепти.Новата група е Студио Прекрасна.
Мисля че е само за хора с активен абонамент към студиото и с покана от Руми.
Докато имах активен абонамент бях член на "Студио прекрасна",в момента в който абонамента ми приключи и вече нито ми е видима,нито съм вътре .

# 26
  • Мнения: 197
Не знаех,че групата е само за абонати на студиото и ако не подновите абонамента  изключват ли те?

# 27
  • София
  • Мнения: 5 456
Не знаех,че групата е само за абонати на студиото и ако не подновите абонамента  изключват ли те?
Ми мен май са ме изключили,нито я намирам с търсачката ,нито ми излиза ,че членувам в нея и то точно от момента в който ми изтече абонамента.
Говоря за "Студио Прекрасна" конкретно

# 28
  • Мнения: 7 693
Аз съм в групата, от какво има недоволство, че чак пък и вълна? Не съм видяла никакво недоволство, всички хвалят новата програма.

Хвалят я, защото Румяна иначе се намесва и положението се отдалечава от "прекрасно". Всичко трябва да е цветя и рози, търси уж обратна връзка, а като получи такава с негативно мнение, я оприличава с "хейт". Rolling Eyes

Затова би ми било интересно тук някой да сподели реални впечатления от новата програма. Каква е степента на натоварване, има ли включени по- засукани упражнения, или в основата са най- вече базови такива, доколко застъпена е аеробната част... Някъде ми се бе мернала информация, че ще има и упражнения за мобилност? Ако е така- то те какво представляват, тип "минита" ли са, или са част от тренировката?

 Въобще, ще е полезно и интересно да се чуят мнения за "Стегнато дупе" няколко седмици след стартирането й.

# 29
  • Мнения: 85
Аз съм в групата, от какво има недоволство, че чак пък и вълна? Не съм видяла никакво недоволство, всички хвалят новата програма.

Хвалят я, защото Румяна иначе се намесва и положението се отдалечава от "прекрасно". Всичко трябва да е цветя и рози, търси уж обратна връзка, а като получи такава с негативно мнение, я оприличава с "хейт". Rolling Eyes

Затова би ми било интересно тук някой да сподели реални впечатления от новата програма. Каква е степента на натоварване, има ли включени по- засукани упражнения, или в основата са най- вече базови такива, доколко застъпена е аеробната част... Някъде ми се бе мернала информация, че ще има и упражнения за мобилност? Ако е така- то те какво представляват, тип "минита" ли са, или са част от тренировката?

 Въобще, ще е полезно и интересно да се чуят мнения за "Стегнато дупе" няколко седмици след стартирането й.
Аз тренирам по тази програма. Избрах я във вариант за начинаещи. Преди нея тренирах с Push за начинаещи. В Push се наблягаше на аеробиката през ден, а тук на мен ми е много по-малко. Вече съм на 20 ден от програмата, а все още усещам лека мускулна треска след упражненията. Което според мен означава, че работят добре. Изпотяват ме, но не са ми толкова трудни за изпълнение, че да ми се иска да спра и да се откажа. За мен програма е страхотна и се надявам на добри резултати!

# 30
  • Мнения: 77
Здравейте, имам абонамент за три месеца, как да се включа в групите? Искам да попитам момичетата, които са си поръчали индивидуален режим от Румяна, след колко време го получихте. В имейла пише, че го изготвя за 20 дни, но все пак съм нетърпелива... 😊

# 31
  • София
  • Мнения: 5 456
Здравейте, имам абонамент за три месеца, как да се включа в групите? Искам да попитам момичетата, които са си поръчали индивидуален режим от Румяна, след колко време го получихте. В имейла пише, че го изготвя за 20 дни, но все пак съм нетърпелива... 😊
Днес си поръчах,и аз чакам с нетърпение!
Не знам ти колко имаш да сваляш,аз имам бая,може да се подкрепяме!
Иначе в групата пиши на Руми да те включи на онзи основния мейл

Последна редакция: вт, 02 ное 2021, 17:26 от *Bubble*

# 32
  • Мнения: 111
Здравейте Simple Smile Аз получих моя режим след около седмица. Това след като пратих снимки и отговорих на въпросите на Руми. Според мен зависи от натовареността й. Тренирам и се храня по режима вече близо 2 месеца (без 1 седмица) и резултата е много добър - минус 8 кг. Още толкова горе долу и ще постигна целта си.

# 33
  • Мнения: 77
Днес си поръчах,и аз чакам с нетърпение!
Не знам ти колко имаш да сваляш,аз имам бая,може да се подкрепяме!
Иначе в групата пиши на Руми да те включи на онзи основния мейл
Здрасти, Ами около 6-7 кг поне. Това остана след като родих. Да, имам нужда от подкрепа! Трудно ми е да спра сладкото.
Ellie007, много добър резултат! Браво

# 34
  • София
  • Мнения: 489
Здравейте, момичета! Аз съм от една седмица с режима на Руми, също и тренирам, но не успявам съвсем редовно. Моят го получих след окоро 7 дни. Имам да свалям 12 кг. Сладкото го спрях веднага. Но всеки ден си позволявам само 1 блокче черен или нискокалоричен шоколад.

# 35
  • Мнения: 111
TheUnforgettable Благодаря Simple Smile

Все пак имам да свалям много, а това има значение, в началото винаги по-бързо се смъква, ако имаш много, като мен. Започнах 2 месеца след раждането, 72 кг, сега съм 64, като целта ми е 55, или ако мога 50. Аз съм ниска (155см) и всеки излишен кг си личи, но по спомени най добре съм се чувствала, когато съм била 55кг, размер 36 (S) и това целя.

Contest да не те притеснява шоколада, в режима е заложен буфер (поне така пише в ЧЗВ към моя), за да можем да си позволяваме малко шоколад, тук таме чаша вино, мляко в кафето. Аз това не го броя за отклонение от режима. Ако трябва да съм честна, след като го започнах бях на моминско парти и на сватба и пих вино, ядох торта на сватбата. Това с режима е дълъг процес, нормално е да има моменти, в които не можем да го спазим, хора сме все пак. Ако прегрешенията са рядко, а в останалото време спазваш точно режима, няма да е проблем,най много да те забави мъничко в постигането на целта ти Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 5 456
Аз май съм с най-много килца 🙂 И моите са след раждане и кърмене и си ги нося вече 4 години.
Пробвах през това време 90 дневната диета,тренирах с Руми и се ограничавах в яденето,но резултат нямах и се демотивирах.
Сега с този режим се надявам да постигна желаното тегло ... много съм се навила.

Имам обаче един интересен въпрос,откъде си взехте шивашки метър?
Не знам къде в квартала има кинкалерия,а в Бриколаж като питах,само където не ми се изсмяха.

# 37
  • Мнения: 197
Има в Джъмбо и във всеки магазин левче (с китайски дреболий)

# 38
  • София
  • Мнения: 5 456
Днес започнах да тренирам по програмата Push по съвет на Руми.Чакам си менюто 🙂
Вие по кои програми тренирате?

# 39
  • София
  • Мнения: 489
И аз тренирам по Push. Видях, че с напредване на тренировките се включват и ластици. Някой би ли казал какви точно до купя и от къде? Благодаря.

# 40
  • София
  • Мнения: 5 456
И аз тренирам по Push. Видях, че с напредване на тренировките се включват и ластици. Някой би ли казал какви точно до купя и от къде? Благодаря.
В сайта на Руми има ,аз бих заложила на тях
https://shop.fitnesinstruktor.com/product/lastici/

# 41
  • Мнения: 111
Аз тренирам с Високоефективната програма, ниво 2 съм сега. Ластици не трябваха в първото ниво, но ги има във второто. И аз взех от сайта на Руми.
Тази програма е подходяща за наскоро родили дами, като мен, защото не се натоварва корема пряко. На мен ми допада, защото ритъмът на самата тренировка ми е приятен, няма много кардио, а аз хич не си падам по него.

# 42
  • Мнения: 2 461
Аз тренирам Стегнато дупе. Много ми харесва.
Други любими ми са уникална, корем мечта, високоефективна, пуш.

# 43
  • София
  • Мнения: 489
В Push за начинаещи, в Пирамида 5 има ластици. Благодаря за отговорите!

# 44
  • Мнения: 251
Здравейте, мили момичета,
Имам режим от няколко месеца и не го спазвам. Страхотна съм😂
Сега отивам на пазар да се запася с плодове и зеленчуци и от днес влизам стриктно в редиците. Спазвах го 2 месеца и свалих 5,5 килограма и не беше трудно. Просто трябва постоянство и воля,както с всяко едно нещо в тоя живот. Айде успех на всички и нека съживим групата! Летни тела се правят зимата!😅

# 45
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Здравейте,
Мисля да си закупя едномесечен абонамент за студио прекрасна.
Иска ми се да започна да тренирам СТЕГНАТО ДУПЕ БЕЗ БРИЧ,има ли някой в темата, който да я прави тази програма?
Бихте ли споделили колко е продължителноста на тренировката, какви уреди са необходими и виждате ли резултат?

# 46
  • Мнения: 197
Ако тренираш за напреднали ниво 2-3 ти трябват,пудовка,гири,ластици,топка.Ако не си тренирала и сега започваш ,те съветвам да започнеш с друга.Програмата е 3 месеца,както повечето в студиото.

Последна редакция: нд, 14 ное 2021, 16:38 от roanda 80

# 47
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Ако тенираш за напреднали ниео 2-3 ти трябват,пудовка,гири,ластици,топка.Ако не си тренирала и сега започваш ,те съветвам да започнеш с друга.Програмата е 3 месеца,както повечето в студиото.
Здравейте, определено съм за ниво напреднали.
Има ли много кардио упражнения в тренировките или са повече базови.Не харесвам кардиото и не ми любимо.
Знам ,че има и хранителен режим към програмата, но май нямам право да го избера ако платя за един месец.Така ли е?Избирам меню, но само между лятно и зимно.При плащане на три месечен абонамент мисля,че може да се избере менюто за дупе без брич.Правилно ли съм разбрала?

Последна редакция: нд, 14 ное 2021, 11:49 от Искрица

# 48
  • Мнения: 197
Кардио има .Зя менюто има към всеки абонамент за програмата.Това са подбрани рецепти от прословутите менюта.Има отделно линк за 1 или 3 месечен абонамент.Така че не очаквай нови рецепти.Темпото е много забързано и аз тренирам ниво 2-3 ниво ,но не се чувствам добре и я спрях.

# 49
  • София
  • Мнения: 489
Ако някой тренира по Пуш за начинаещи - възстановителната тренировка на пирамида 4 ми взе здравето. Аз имам и доста килограми да свалям, но да се изкажа.

# 50
  • София
  • Мнения: 5 456
Ако някой тренира по Пуш за начинаещи - възстановителната тренировка на пирамида 4 ми взе здравето. Аз имам и доста килограми да свалям, но да се изкажа.
Аз съм на петата тренировка от Push през първата седмица,също имам бая да свалям ,ама засега ми е добре 😂

# 51
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Кардио има .Зя менюто има към всеки абонамент за програмата.Това са подбрани рецепти от прословутите менюта.Има отделно линк за 1 или 3 месечен абонамент.Така че не очаквай нови рецепти.Темпото е много забързано и аз тренирам ниво 2-3 ниво ,но не се чувствам добре и я спрях.
Благодаря, значи няма да си хвърлям парите на вятъра Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 5 456
Днес ми е втори ден на режима и се чувствам доста добре,в никакъв случай не съм гладна.
Вие как си мерите количествата,ако знаете аз каква смешна картинка съм ,днес направих ориз със зеленчуци и пилешка супа в петорна доза 😂
Умножих всичко от рецептата по 6,после вече сготвено всичко го премерих на везната ,разделих на 6 и си хапнах ... ,ама голямо мерене и преливане падна.
Вие как си определяте порциите?

# 53
  • Мнения: 111
И аз така меря Simple Smile Ако не готвя само за мен, слагам по 2 (в моя случай) и после деля готовото ястие на две равни порции. Понякога продуктите, които се теглят ги готвя отделно само за мен , но е повече занимавка

# 54
  • Мнения: 3
По повод индивидуалните менюта често чета коментари (особено на онези, които пишат как е преминала промяната им), в които жените твърдят, че храната била предостатъчно, не чувствали глад и т.н. 

Аз явно съм голямо прасе, от най-големите, което е свикнало на големи порции, защото изобщо не издържах на моето индивидуално меню. Спазвах го една седмица, на втората ходех изнемощяла, изпосталяла, вярно е, че свалях килограми (нямам много за сваляне – 4-5 може би), но всичко това се отрази зле на лицето ми (приличах на концлагерист, едно изпито, едни хлътнали страни) и накрая зарязах менюто.

# 55
  • Мнения: 2 461
И аз бях така - спазвах го един месец, но какъв глад ме гонеше. Не мога да се накарам втори път да го спазвам, хаха

# 56
  • Мнения: 197
И аз бях така - спазвах го един месец, но какъв глад ме гонеше. Не мога да се накарам втори път да го спазвам, хаха
А колко пъти в седмицата тренирахте и с коя програма?

# 57
  • София
  • Мнения: 5 456
И аз бях така - спазвах го един месец, но какъв глад ме гонеше. Не мога да се накарам втори път да го спазвам, хаха
А колко пъти в седмицата тренирахте и с коя програма?
Аз тренирам с Push ,но имам много да свалям.Пет пъти седмично е тя.

# 58
  • София
  • Мнения: 489
Аз за сега готвя всеки ден само за мен. Или малко повече (супа и др.) и яде и семейството. Аз не отслабвах достатъчно бързо и махнахме допълнителната храна - има списък с варианти. Справям се, но ако огладнея, хапвам обикновено домат. За съжаление до момента не успявам да тренирам редовно, но след ден-два ще се освободя и продължавам с нови сили.

# 59
  • София
  • Мнения: 5 456
Аз за сега готвя всеки ден само за мен. Или малко повече (супа и др.) и яде и семейството. Аз не отслабвах достатъчно бързо и махнахме допълнителната храна - има списък с варианти. Справям се, но ако огладнея, хапвам обикновено домат. За съжаление до момента не успявам да тренирам редовно, но след ден-два ще се освободя и продължавам с нови сили.
Ти колко свали първия месец?
Като махнахте допълнителната храна ускори ли се процесът?

# 60
  • София
  • Мнения: 489
Аз за сега готвя всеки ден само за мен. Или малко повече (супа и др.) и яде и семейството. Аз не отслабвах достатъчно бързо и махнахме допълнителната храна - има списък с варианти. Справям се, но ако огладнея, хапвам обикновено домат. За съжаление до момента не успявам да тренирам редовно, но след ден-два ще се освободя и продължавам с нови сили.
Ти колко свали първия месец?
Като махнахте допълнителната храна ускори ли се процесът?

Първият месец свалих около 3 кг. След махането на допълнителната храна се ускори процесът, ама тя е махната от една седмица. Ще видим нататък как ще върви.

# 61
  • Мнения: 473
Здравейте, дами! Поразгледах сайта на Руми и видях, че сега имат промоция 2 плана на цената на 1 по случай рождения й ден. Възнамерявам да закупя абонамент, тъй като нямам много за сваляне, а по-скоро за стягане. Обаче искам да попитам какво се случва след активация? Тя свързва ли се с вас, изготвя ли ви индивидуална програма и меню, или вие си избирате от наличното там? Тъй като не мога да разгледам студиото без абонамент, съм в пълно неведение и ще се радвам за съвети и помощ. Също така доволни ли сте от нея като цяло и от студиото?

Последна редакция: ср, 20 юли 2022, 11:17 от Bernichka

# 62
  • Мнения: 5 442
В студиото има много и разнообразни програми, както и менюта и рецепти, от които можеш да си избираш. Не контактуваш директно с Румяна, освен ако не си поръчаш индивидуална програма. Иначе в затворената фейсбук група може да контактуваш и с нея, ако отговори. Когато го направи е мила и учтива, също така се отнася сериозно и професионално към тренировките и обясненията. Това са моите впечатления отстрани, аз ползвам само студиото, не съм имала личен контакт с нея.

# 63
  • Мнения: 2 461
Здравей,
Руми предлага 7 дневен безплатен период да огледаш студиото и да прецениш дали ще ти хареса. Аз съм много доволна, имам достъп до всички тренировки и рецепти и във всеки момент мога да реша какво точно ми се прави и действам. Корем, дупе, кардио, кратки, дълги тренировки, слагаш си ги в любими, виждаш до къде си и т.н. Като цена е супер изгодно за всичко, което получаваш като достъп. Май около 10-20 лв на месец се пада. Има затворена група, в която Руми винаги когато може ни отговаря. Всеки месец има гореща тема, в която прави лайф и можем да задаваме въпроси. Индивидуално консултира само с индивидуално меню. Аз имам и такова отпреди няколко години и съм доволна. Сега знам основите и просто избирам какво ми се тренира. Имам много любими - Ново аз, Уникална, Стегнато дупе, Корем мечта и още много програми ме очакват. Рецептите, които съм пробвала, също много ми допадат. В последната година Руми задълбава в психологията - нещо, което много ми допада, понеже в един момент освен храна - спор, опираме до менталните нагласи и много вътрешни блокажи. Руми има чудесен курс за мотивация и други интересни неща и теми за размисъл (йога, медитациим предизивикатеслтва, детокс). Имам годишен абонамент, но ако нямах, с удоволствие бих се възползвала от промоцията!

Последна редакция: ср, 20 юли 2022, 10:11 от Happylife

# 64
  • Мнения: 473
Благодаря ви много!!! Simple Smile

# 65
  • Мнения: 914
Здравейте. Коя програма за напълно начинаещи ще ми препоръчате? Имам около 17 кг за сваляне. От тези безплатните в сайта `и

# 66
  • Мнения: 3 118
Здравейте. Коя програма за напълно начинаещи ще ми препоръчате? Имам около 17 кг за сваляне. От тези безплатните в сайта `и
https://fitnesinstruktor.com/tren-programi/
https://fitnesinstruktor.com/nachinaesti-20-min/

Също така започни режим, ако не спазваш такъв.
Ако не искаш да спазваш някой от тези на Руми, които са платени, с две ръце препоръчвам Зоната.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1024514

# 67
  • Мнения: 111
'Почти всички ниво начинаещи може да пробвате и да видите кое ви пасва. По-важния елемент е храненето. Която и програма за тренировки да изберете, гледайте да я съчетаете с калориен дефицит. Не е нужно да купувате план, просто използвайте калкулатора в сайта на Руми и си смятайте калории. Или разбира се пробвайте друг режим. Но само с тренировки няма да се получи

# 68
  • Мнения: 772
Аз тренирам от 5 месеца и съм адски доволна.Свалила съм 8 кг.Първо започнах с тренировките за начинаещи/правих ги 2 месеца/.После минах на 90 дневната програма и вчера я завърших.Не спазвам никакъв определен режим,ограничавам се обаче.

# 69
  • Мнения: 3 267
Това е супер резултат! Браво!

# 70
  • Мнения: 772
Това е супер резултат! Браво!
Благодаря Ви!Дано моят успех да мотивира всички момичета в темата.
Аз лично бях изгубила надежда,че ще отслабна и съм много щастлива.Не просто отслабнах,нямам бричове вече,намаля ми целулита и коремът ми се прибра.На 37г съм.

# 71
  • Мнения: 3 267
И аз съм 7,8 кг отгоре. 20 години бях 52 кг, сега съм 59,60. Имам режим на Руми Илиева включително и хранителен, но не мога да се организирам да пазарувам и да готвя по този начин. Започнах фитнес с инструктор и отделно на Руми упражненията, но ям неправилно и не съм свалила и грам за месец и нещо.

# 72
  • Мнения: 5 442
Без промяна в храненето, и да се скъсаме от тренировки, полза няма... С намаляване и контрол върху храната, дори без тренировки се отслабва.

# 73
  • Мнения: 3 267
Без промяна в храненето, и да се скъсаме от тренировки, полза няма... С намаляване и контрол върху храната, дори без тренировки се отслабва.
Така е, 80% от успеха е храненето.

# 74
  • Мнения: 35
Колко струва изготвянето на индивидуален режим ?

# 75
  • Мнения: 2 461
Колко струва изготвянето на индивидуален режим ?

180 lv

# 76
  • Мнения: 35
Също искам да попитам, например аз искам да си поръчам индивидуален режим, но ми предстои командировка около 20 юни. Сигурно няма да мога да го спазвам в рамките на 4 дни. Това ще се отрази ли значително?

# 77
  • София
  • Мнения: 2 686
Мисля, че Руми си прекрати индивидуалните режими, най-добре попитайте екипа й.

# 78
  • София
  • Мнения: 5 456
Мисля, че Руми си прекрати индивидуалните режими, най-добре попитайте екипа й.
Така ли,защо ? 😳
Аз имам режим,но честно казано ми е много трудно да го спазвам.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 686
Нямам представа, някъде ми излезе по мейлите, които получавам непрекъснато от страницата им.
Нали почна този курс B.E.S.T., явно и е много времеемък.

# 80
  • Мнения: 8 944
Здравейте в темата!
Преди няколко години си поръчах режим от Руми и бях много доволна. За един месец свалих много обиколки и си влязох в стари дрехи. Дори спрях хапчетата си за кръвно.
Покрай пандемията, а и с възрастта, малко се обездвижих и съм качила пак няколко кг, които искам да сваля.

Започнах режима от днес.
Ще се радвам да има с кого да си говоря в темата.

За мен индивидуалният режим е по-ефикасен, защото на практика всеки от нас знае какво трябва да хапва, но е друго, когато ти е написано по колко можеш.

Аз имам режим,но честно казано ми е много трудно да го спазвам.

Първите 1-2 седмици е трудно, после вече с лекота се спазва режима. Свиква се да се подготвят храните за деня, продуктите. Също човек свиква и да си прави замените.

# 81
  • Мнения: 7 693
Аз също съм много доволна от индивидуалния подход с режимите, който имаше Руми и също се бях замислила да започвам отново. Но мога да се включа адекватно от 19- ти юли натам, защото дотогава ще съм на море.
Така че- на теб успех, ако си на линия след малко повече от 3 седмици, ще дерзаем заедно. Hug

# 82
  • Мнения: 8 944
Ура, ура!
Изкарах първия ден от режима.

Много ме беше страх от първата вечеря, защото /не знам защо!/ Руми ми е сложила само една голяма салата със семена. В цялата ми диета няма такава вечеря нататък. Пък аз вече не мога да карам само на салата вечерта /поне на този етап/. Та малко я модифицирах снощи салатата - сложих малко риба тон, за сметка на това пропуснах кашкавала от обяда.

И сега, надявам се, да си продължавам напред.
Разбира се, първите дни е трудно, докато си свикне да се следва менюто.

# 83
  • Мнения: 7 693
Аз съм си направила една таблица с възможни заменки- точно за подобни случаи и също често пропускам някоя съставка в едно от храненията за сметка на допълването ѝ/ замяна в следващо такова.

# 84
  • Мнения: 35
Здравейте! И аз си купих абонамент в студиото на скоро, но ми предстоят две морета, кръщене и събиране с роднини Simple Smile
Това ме спира да подходя по-сериозно.

Какво точно имате предвид под индивидуален режим ? Тоест тя ви е изготвила меню с рецепти от студиото и ви е казала по коя програма да тренирате?

# 85
  • Мнения: 8 944
Здравейте! И аз си купих абонамент в студиото на скоро, но ми предстоят две морета, кръщене и събиране с роднини Simple Smile
Това ме спира да подходя по-сериозно.

Какво точно имате предвид под индивидуален режим ? Тоест тя ви е изготвила меню с рецепти от студиото и ви е казала по коя програма да тренирате?

Да, режим съобразен с личните нужди от отслабване и личните предпочитания за меню.

Наистина е много критично за режима, когато има подобни събития с повече хапване.  Но общо взето винаги има поводи...
Мен предишния път ме препъна една екскурзия в чужбина. Първите дни следвах менюто, макар и с повече замени. Но в един момент, след няколко дни обиколки с много крачки, вече му изтървах края и излязох от контрол. И после няколко години не успях да намеря сили да започна отново. А по принцип си бях спазвала месец и нещо и бях изключително доволна, оширочаха ми дрехите, спрях хапчетата за кръвно.

# 86
  • Мнения: 7 693
Какво точно имате предвид под индивидуален режим ? Тоест тя ви е изготвила меню с рецепти от студиото и ви е казала по коя програма да тренирате?

Румяна изготвяШЕ (до края на миналата година) индивидуални режими, базирани на посочени лични предпочитания. Рецептите от студиото са нещо съвсем отделно.

# 87
  • Мнения: 5 442
Отново ще се изготвят индивидуални режими, но не от нея, а от екипа ѝ. Предполагам, под неин надзор.

# 88
  • Мнения: 7 693
Отново ще се изготвят индивидуални режими, но не от нея, а от екипа ѝ. Предполагам, под неин надзор.

Това е добре, според мен доста търсени бяха.
Иначе режимите отдавна се изготвят от други хора, но под неин надзор.

# 89
  • Мнения: 8 944
О, извинявайте тогава за неточната информация.
Както съм написала, моят режим е отпреди няколко години.
Мда, всъщност отпреди целия този бизнес да завземе подобни висоти.

# 90
  • София
  • Мнения: 5 456
utro77 бих се включила и аз 🙂
Ти тренираш ли и по коя програма?

# 91
  • Мнения: 8 944
utro77 бих се включила и аз 🙂
Ти тренираш ли и по коя програма?

Аз имам някакви упражнения, дадени от Руми, но това преди години.
Все още не тренирам по тях. Все пак днес ми е едва трети ден.
Предните два дни отделих по 10-15 минути за малко раздвижване, измислено от мен - комбинирано от най-различни упражнения, които са ми известни.
Сякаш ми се струва добра идея да започна постепенно. Което все пак го отчитам като положителна промяна, защото последните три години съвсем се бях обездвижила и кола си купих и ходя по-малко пеш... Изобщо дори и малко раздвижване ми е добре дошло. Честно казано на тази възраст някак ме мързи да се занимавам с упражнения, но от друга страна е наложително, защото ако човек се обездвижи трайно на тия години...

За вчерашния втори ден да споделя, че изобщо не се чувствах гладна. Хапнах си и задушените броколи следобеда, макар и малко блудкави... Вечерта вечерята ми беше месо със зеленчуци на тиган, плюс салата. След вечеря изведнъж ме обзе такава енергия - ходих да си бера липа, оправях из къщи, към 00ч. още не ми се спеше, а обикновено вечер се чувствам уморена. Мда... и всичко беше прекрасно, докато не се прибра дъщеря ми към 22ч. и седна да хапва и аз се изкуших - е, хапнах няколко хапки режимни, но трябваше без тях.
Но напълно си давам сметка, че първите дни е така - изкушенията са много, трудно се устоява, случва се човек да прегреши. Това не трябва да ни стопира да си продължаваме по план напред.

Днес останах доволна от показаното на кантара, което ме мотивира. Разбира се, прекалено малко е още, но изглежда оптимистично. Докато наскоро един месец пробвах да се придържам към режим, комбиниран от мен - без хляб и сладко и за един месец свалих по-малко от два кг., което е нищо. Дори си направих изследване за инсулинова резистентност заради това. Уж нямам.

За толкова години проучвания и опити за започване на диети аз много добре знам кои храни са позволени, кои не. Но режимът на Руми ми казва по колко трябва да ям, за да отслабна. Ето това ми е на мен важното в този режим. И как да комбинирам храните.

# 92
  • Мнения: 7 693
Отново ще се изготвят индивидуални режими, но не от нея, а от екипа ѝ. Предполагам, под неин надзор.

Сега видях за новите услуги, които се прелдлагат- менюта и трен. програма, базирани на рецептите и програмите в Студиото.
Само не ми стана ясно, трябва ли да си член на Студиото, за да се възползваш от тях?

Също така, ми е интересно какви са отзивите от BEST.

# 93
  • Мнения: 35
В момента ползвам Студиото и съм заплатила 3 месеца абонамент. Ако си платя за годишен, ще имам ли достъп до повече рецепти🤔

# 94
  • Мнения: 366
Здравейте! Може ли някой да сподели отзиви от BEST?

# 95
  • Мнения: 157
И аз се интересувам от B.E.S.T., ако някой може да даде отзиви

# 96
  • Мнения: 7 735
здравейте!
има черен петък на студиото до днес,
заслужава ли си?

# 97
  • Мнения: 5 442
В студиото съм вече трета година и е една от най-добрите ми инвестиции. Тренировките са приятни, можеш да си ги правиш когато ти хрумне, има по-дълги, има 5-минутни, има за начинаещи, за напреднали, има много рецепти... отвсякъде си струва.

# 98
  • Мнения: 7 735
благодаря ти Hug
записах се за три месеца

# 99
  • Мнения: 272
И аз реших да инвестирам в един тримесечен абонамент за студиото, и започнах с Високоефективната от Ниво 1.
Ще поразуча и малко менюта и рецепти, изглеждат доста приятни

# 100
  • Мнения: 1 326
И аз се записах за 6м. , но за сега съм пробвала само 2 тренировки и си докарах жестока мускулна треска Joy
Менютата обаче не съм ги разглеждала в детайли, а ТРЯБВА!

# 101
  • Мнения: 256
Здравейте, дали има програма за след раждане? Второ раждане ми е, секцио,  +17кг по време на бременността.

# 102
  • Мнения: 3 267
Здравейте, дали има програма за след раждане? Второ раждане ми е, секцио,  +17кг по време на бременността.
Има всичко, на мен даже при кърмене ми направи програма с уговорката, че може да не е много ефективна заради хормоните, но в крайна сметка за месец и нещо бях станала фиданка.

# 103
  • София
  • Мнения: 95
Здравейте 😊 Предстои ми влизане във форма след раждане. И съм се насочила към Студиото на Руми. На мамите, които вече са минали от там, доволни ли  сте от резултатите? Успявахте ли да съвместявате тренировките с гледането на детето?

В момента има 2 програми на цената на 1 до 14.02 и имам няколко дни да реша дали да инвестирам 😄 А и търся с кой да се комбинирам, ако има желаещи може да вземем плана заедно Simple Smile

# 104
  • Мнения: 256
Здравейте 😊 Предстои ми влизане във форма след раждане. И съм се насочила към Студиото на Руми. На мамите, които вече са минали от там, доволни ли  сте от резултатите? Успявахте ли да съвместявате тренировките с гледането на детето?

В момента има 2 програми на цената на 1 до 14.02 и имам няколко дни да реша дали да инвестирам 😄 А и търся с кой да се комбинирам, ако има желаещи може да вземем плана заедно Simple Smile
Привет! Имам същите колебания, ако все още не си намерила с кого да се комбинираш,  насреща съм.

Общи условия

Активация на акаунт