Болка в стомаха при овулация

  • 597
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте дами Искам да попитам някой от вас дали му се е случвало когато настъпва овулацията да има болки само дясната страна на стомаха и яйчника

# 1
  • София
  • Мнения: 6 726
Долу към двата яйчника да.

# 2
  • София
  • Мнения: 13 075
Стомахът ме боли, когато преям.
Коремът долу ниско ме боли при овулация. Яйчниците също.
Теб стомах или корем те боли?

# 3
  • Мнения: 2 721
От няколко месеца имам много силни прерязващи болки от дасно в дните на овулацията ми. По съвет на гинеколога пия аулин и драмата приключва.

# 4
  • Цюрих
  • Мнения: 409
Аз откак родих, такива болки съм имала понякога в яйчниците от овулация,нямам думи!
Всеки месец боли различен яйчник,редуват се.Усещам обикновено придърпване по операцията и като менструална болка,но понякога е много неприятна и с по-силен интензитет,ирадиира ми и към кръста и към корема,но не към стомаха.По-силно ме боли десният яйчник,отколкото левия.Усещането при него е много по-остро.Случвало се е да ми избие пот по челото от болка и да ми прималява.Но тези кризи са рядкост,Слава Богу!
Гинекологът ми обясни,че се случва така,когато яйцето се пукне преждевременно,например при физическо натоварване,сексуален контакт...
Наред с това получавам и тревожност, сърцебиене, гадене...изобщо е придружено от няколко "екстри".Често ми се случва да повръщам като кулминация на преживяването Grinning Абе,цирк!
Симптомите при мен обикновено отшумяват в рамките на 30мин,час или най-много до два дни.
Ако си правила кръвни изследвания и левкоцитите са в норма,всичко ти е наред.Ако си получила тия екстри след раждането,не се шашкай.Много жени се "бъгват" така,нормално ще да е!

Последна редакция: пт, 04 юни 2021, 20:55 от Шоколад

Общи условия

Активация на акаунт