Не ми се прави секс

  • 3 812
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 250
Моят мъж не е такъв. Мда, не е.

# 16
  • Мнения: 40 310
Моят мъж не е такъв. Мда, не е.

Разбира се, как можа да си го помислиш даже? На никоя от пишещите тук мъжът не е такъв.

# 17
  • Мнения: 892
Защо темата се обърна на болната тема на някои дами тук?
То и според мъжете, които  са си патили от изневяра всички жени са к***и, ама ей го на аз не съм изневерявала, както и повечето ми близки приятелки!
Няма да започвам с оправдания, само държа да не се нападаме заради вашите си лични драми!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 906
И на мен ми умря желанието като забременях, макар че бременността ми беше супер лека и нямах никакви проблеми.
Правехме си секс до 9 месец, като почнехме ми идваше power, ама ей така като си стоях никога нямаше да се сетя да инициирам 😂
За мен е важно сексуалния живот да не замира и да го поддържаме активен.

# 19
  • Мнения: 174
На мен ми се доправи стабилно в 5-ти месец. Преди това се спичах, мислех много. После станах като побъркана. А ако не ти се прави, недей. Само ясно му заяви, че не е от него. Те малко го ползват това, че да ги съжалиш и да се навиеш като не искаш. Аз пък ако мога да те навия, много са интензивни оргазмите и може да пробваш малко соло, за да наместиш хормоните и да усетиш желание 😉

# 20
  • Мнения: 27
Не се прави, че не си разбрала какво имах предвид. Иначе всеки си решава какво да прави, ние тук си говорим. Която иска може да резне секса на мъжа си изцяло, ама да не плаче после.
В случая очевидно не иска, но не се чувства в настроение за секс. Ти пък кво злобееш, я ходи врътни една мусака и после чакай мъжа ти в спалнята, за да не плачеш после 👀😀

# 21
  • Мнения: 1 021
До 4ти месец нямах абсолютно никакво желание - може би това е някакъв вид предпазен механизъм на организма, защото първите месеци са си рискови по принцип, после към 5-6 месец либидото ми скочи, но пък нямаше с кого, хаха (мъжът ми отсъства за известно време). За мен би било непростимо мъжът ми да кръшне, докато аз съм бременна, а и въобще. Навремето си го избирах по това, че няма никакви признаци на женкарство. Преди него съм се занимавала с някакви гнусни женкари, които не стига, че излизат с красиво момиче, ами откровено заглеждат други в мое присъствие, че и ги коментират. Познай дали бих търпяла такъв и една седмица - шут директно, и после ми пишат и ми се молят, бе аре бегай.

Последна редакция: пн, 02 авг 2021, 15:20 от mariamp28

# 22
  • Мнения: 1 598
Ох, авторке.. Това са бели кахъри, породени от бушуващи хормони, както са написали доста дами преди мен.
Не прави секс, ако не ти се прави. Напълно нормално е. Не търси патология. Не се вглъбявай. На мъжа ти нищо няма да му стане... Е, ще му стане - ама има "хей ръчички, хей ги две" 😃😃😃😃


П.С
Съжалявам за дамите, които търпят мъжете им да пляскат между чужди крака, докато те бременеят. Simple Smile

Последна редакция: вт, 03 авг 2021, 19:09 от Luellis

Общи условия

Активация на акаунт