Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 74

  • 45 748
  • 741
  •   2
Отговори
# 420
  • 1444
  • Мнения: 1 058
При мен най-добре работи комбинацията солариум + бронзант за краката, защото те най-трудно ми потъмняват.
Скоро си взех това за краката и ми допада, има и блестящи частички: https://shop.lillydrogerie.bg/koprineni-chorapi-150ml

# 421
  • Мнения: X
Крем за крЪка... Close И в Лили са едни умници!

# 422
  • София
  • Мнения: 28 559
Този крем го ползвам за цялото тяло, по-скоро кожата придобива много лек блясък и може да прикрие много леки несъвършенства. Има фин шимър. Сега пак си взех такъв, но от Ремедиум. На мен ми мирише на спирт в началото, но миризмата изветрява бързо и след това няма никаква. Хидратацията е добра, не цапа дрехи.

# 423
  • Мнения: 35 961
днес видях тези парфюми на алверде



едва ли са нови щом на два от тях пише, че не е увеличавана цената им от януари 2020 г.
тестер имаше само на първия - sonnenseite - слънчева страна (?) - орхидея, портокалов цвят, франджипани
пръснах и изобщо не ми хареса
асоциацията ми беше за голяма чиния, пълна с презрели малини, които излъчват интензивен аромат, поръсени щедро с много захар, а някъде отдолу има и една миризливка
въпреки всичко бих пробвала и другите два

за да не е съвсем безполезно (безпокупно) влизането ми е в дм, взех едно почистващо масло на балея

# 424
  • Мнения: 13 082
Бубе, ще чакам да дадеш отзив за това олио. Аз много дълго време ползвах едно бебешко от Лидл, откакто ми го спряха нищо друго май не съм пробвала.

# 425
  • София
  • Мнения: 35 092
Бубе, чакам отзив и аз.

На wibo се зарадвах в частност на оризовата пудра, ще намина да видя другите неща.

# 426
  • Мнения: 1 349
Есенс имат много приятни, нови глосове
Скрит текст:


Фрау, кой цвят се води този?

# 427
  • Мнения: 3 417
Може би не е за тази тема , но не знам къде да питам
Някой ползвал ли е подобно масло или това
Намерих си ги на около 15 лв . Гледам в сайтове са на двойни цени и се чудя

# 428
  • Мнения: 1 996
Ползвам почистващото олио на Балеа от 4+ години нонстоп, радвам се, че най-накрая са го пуснали и в България. За мен е най-доброто бюджетно почистващо олио, сваля при мен всичко без особено търкане, ползвам го или самостоятелно, или като първа стъпка в двойното почистване. Слагам 4-5 помпи в ръката и размазвам хубаво на суха кожа и после с малко вода много хубаво се емулгира.  Поради липсата на парфюм ако застои много започва да мирише леко на гранясало ( преди години ДМ в Германия бяха пуснали слух, че го спират, и се бях запасила с наколко).

# 429
  • Мнения: 1 789
Аз много обичам парещи гланцове любими са ми.Колкото повече пари ,толкова повече го любя 😂.Имам от предните на Есенс ,но не знам дали вече е изветрял или такъв си е бил изобщо не е парлив,но е плътен,  лепкав си е.
Аз много тъжа,че Римел си заминава.Тъкмо си открих фон дьо тен, стана ми любим и те изчезват.
Ако обичаш наистина парещи гланцове, може да погледнеш тези на Римел, има ги в дм, сега са даже и на разпродажба:

Имам 3 цвята и при всички изтръпването е суууупер силно, буквално все едно нанасяш кубче лед по устните си Simple Smile Никога не съм пробвала по-силно изтръпващ гланц, определено не е за всеки, на мен ми допада усещането. Формулата също ми харесва, гъста и супер блестяща (е, и лепкава), много, много трайна. Устните стават много сочни и обемни.
Предните им гланцове в тази тубичка не ги харесвах, формулата беше някак рядка и почти не се задържаха върху устните, но тези са топ попадение. Ще ми липсват лаковете на Римел, фиксиращия спрей и тези гланцове Simple Smile

# 430
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Есенс имат много приятни, нови глосове
Скрит текст:


Фрау, кой цвят се води този?

# 431
  • Мнения: 4 206
Ех,хвана ме яд,че по-рано не споделих за моята любов към парещите гланцове. В близкия ми Дм няма почти нищо вече на Римел,ще погледна в Елитис какво има на марката.Дано не забравя да погледна ако стигна скоро до далечния ми Дм,но съм сигурна че и там няма да го открия този гланц.В Лили вече няма нищо тяхно нали?Последно като бях там,май нямаше дори и техен стелаж.

# 432
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
Този с чушката на Катрис е доста парещ

# 433
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Последно, Римел или Ревлон спират?

Ако е Римел, да се запася с фдт, че само техните ползвам.

# 434
  • Мнения: 1 672
Римел, в ДМ са намалени даже.

Общи условия

Активация на акаунт