Име за момиче

  • 5 474
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 306
Аз съм Борислава. Кръстена съм дословно на дядо си Борислав. Дълги години не си харесвах много името, струваше ми се дълго и леко грубо. Сега си го харесвам много и съм сигурна, че значението му е белязало живота ми. Между другото името си има доста галени варианти, аз си имам три за различните ми близки и приятели:smiles:.
Татяна е една от най-близките ми приятелки, за мен си е само Таня. Имената Татяна и Борислава си ги ползваме май само за официални документи.

# 31
  • Мнения: 3 922
Какви са галените на Борислава? Освен Боби, други не се сещам.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 306
Какви са галените на Борислава? Освен Боби, други не се сещам.

Лично е и този път няма да ги споделя, но всички започват с Бор и Боби не е сред тях. Ненавиждам това обръщение, много кучешко ми звучи.Satisfied

# 33
  • Мнения: 3 922
Боре - сигурно е едното? Което пак не ми харесва като обръщение за момиче.

# 34
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 262
Гласувах за Таня. Аз се казвам така и винаги съм си  харесвала името.
 Бояна хич не ми допада. Много ми е грубовато. Както и Боян не харесвам.

# 35
  • Мнения: 5 538
Бояна на мен изобщо не ми е грубовато. От всички имена в анкетата то е най-нежното. И едно Р, за да стане Боряна, само разваля нежността.

# 36
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 708
Гласувах за Таня.

# 37
  • Мнения: 511
Гласувах за Бояна, но моите фаворити с Б са Биляна и Белослава.

# 38
  • Мнения: 1 459
Гласувах за Татяна и Борислава. А от предложените Беатрис Heart

# 39
  • Мнения: 12 725
Бояна за мен е квартал Wink, Таня е съкратено от Татяна, а Татяна ми звучи като руско име. Затова гласувах за Борислава.
Но ако имаше Боряна, щеше да ми е фаворит.

# 40
  • Мнения: 294
Бояна е прекрасно име. Модерно, същевренно си е българско и не звучи грубо, напротив нежно е Simple Smile Таня и Татяна малко ми звучат като на лелички, не знам защо. Боряна и Биляна не са лоши, а Борислава ми идва грубичко.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 977
Тя темата е от миналата година и бебочето вече е на годинка, дано майката влезе да ни каже как се казва, ще ни е приятно да знаем.

Общи условия

Активация на акаунт