Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Разчитане на резултати от медицински изследвания - тема 4

• 28 036
  • 630
  •   1
Отговори
# 510
Кои изследвания да повторите след месец и половина? Натоварването ли? То не трябва да се прави повече от веднъж годишно, камо ли през месец докато сте бременна 😳

# 511
Здравейте, предстои ми консултация с ендокринолог по повод проблем с краткосрочната памет, косопад, чупливи нокти. Предварително пуснах щитовидни хормони, някой може ли да коментира дали вижда нещо притеснително.

# 512
Всичко ми изглежа наред тук Simple Smile

# 513
    Като не дописваме и пишем в движение, така става. Имам предвид проследяване на инсулина от преди това. Аз изобщо съм против ОГТТ. А за повтаряне след месец е съвсем абсурдно.

Онче, тези са добри, но трябват и още. Витамини, железен панел...

# 514
    Да, ще направя, благодаря.

# 515
    Здравейте,

Скрит текст:

Родих секцио преди месец и половина, като още имам маааалко лохии. Кърмя!

Днес вечерта излезе микробиологичният резултат, който с АГ взехме преди няколко дни.

АГ не вдига телефона си уикенда, а аз се притеснявам много с тези коки.. Какви коки от всичките...

Много се притеснявам за бебока  да не му предам нещо лошо.

Утре мисля да пусна на своя глава изследване на кърмата, дори да е ненужно...

Та.. Единичните коки опасни ли са?

Какво всъщност е това? Знам за стрептококи, стафилокок и т.н..

# 516
    Правилно, трябва лечение. Как е с теглото?
    Ако въпросът е към мен, тежи 82-83 кг. Но всяка физическа работа му тежи, а умствените го плашат.

# 517
    Здравейте,

Скрит текст:

Родих секцио преди месец и половина, като още имам маааалко лохии. Кърмя!

Днес вечерта излезе микробиологичният резултат, който с АГ взехме преди няколко дни.

АГ не вдига телефона си уикенда, а аз се притеснявам много с тези коки.. Какви коки от всичките...

Много се притеснявам за бебока  да не му предам нещо лошо.

Утре мисля да пусна на своя глава изследване на кърмата, дори да е ненужно...

Та.. Единичните коки опасни ли са?

Какво всъщност е това? Знам за стрептококи, стафилокок и т.н..
    Единичните коки са нормална част от влагалищната микрофлора. Няма причина да се притеснявате.

# 518
    Благодаря! ❤️

Последна редакция: сб, 23 окт 2021, 11:55 от bubanka

# 519
    Здравейте бгмами, може ли да запитам относно изследването си за антитела, дали имам някакви Simple Smile  Обмислям да си направя ваксина  Янсен. Благодаря Ви предварително.

# 520
    Здравейте бгмами, може ли да запитам относно изследването си за антитела, дали имам някакви Simple Smile  Обмислям да си направя ваксина  Янсен. Благодаря Ви предварително.

Нямате антитела, но и да имате ваксината е препоръчителна. Пазете се и се ваксинирайте! Успех!

# 521
    Viola d'Amore Благодаря!

# 522
    Натоварване с глюкоза след месец и половина.

Кои изследвания да повторите след месец и половина? Натоварването ли? То не трябва да се прави повече от веднъж годишно, камо ли през месец докато сте бременна 😳

# 523
    • София
    Моля за мнение за изледването на 3-годишния ми син. Пуснахме изследването, защото преди две седмици имаше ниски тромбоцити.

# 524
    Всичко е в норма и е ок Simple Smile
    Ако е бил болен / настинал, е нормално да са били понижени.

Общи условия

Активация на акаунт