Евровизия (Тема 27) Italy

  • 30 661
  • 735
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: X
Ама аз харесвам Виктория, само дето това няма нищо общо със Spotify. Много хора, както и ти самата, не си плащат за Spotify.

# 241
  • Мнения: 168
Вики ще открива София Прайд..

"От Северна Македония заедно със своя балет ще пристигне и техният представител в Евровизия – Васил Гарванлиев. Преди песенния конкурс Васил се разкри като гей и предизвика полемика в страната си."

# 242
  • Мнения: 4 259
Спотифай може да се слуша и безплатно, освен това не е вярно, че неизслушана песен се брои за слушана Wink
Замунда не влияе вече на музиката, там не се качва много - в последните 5-6 години музика се сваля само за "дискове за колата" и т.н... изобщо не влияе това на гледанията и стриймовете.
Абсолютно постижение си е това за Виктория. Достигнала е до публика от над 1 милион извън страната си. Дано това е само началото:)

Последна редакция: пт, 11 юни 2021, 12:47 от Clouded Mind

# 243
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Не мога да спра да я слушам, поздрави!

# 244
  • Мнения: 4 259
Излезе новината, че испанското шоу е струвало около 700k евро, вкл. шоуто за избор на песен. Според коментатори, парите се избиват многократно. Интересно ми е в България как стоят нещата, имам чувството, че ако не е външен спонсор, приходите са нищожни.

Последна редакция: сб, 12 юни 2021, 17:44 от bubanka

# 245
  • Мнения: 1 355
Малко извън темата, но не е ли възможно билети да се закупят от италианския Eventim вместо да се ползват разни фирми посредници?

# 246
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
За Ротердам пуснаха за Финала само 3000 билети за публика. Да, разбираемо е в условията на Ковид. Не пуснаха никакви чужденци в публиката, а само местни , нидерландци. Догодина се надявам да е по- различно.
Ще следя италианския, не зная къде ще пуснат билетите....Ще стане ясно през октомври ноември.
Фирмите не са лоши, те имат отстъпки , защото пазаруват постоянно, за хотели и полети визирам
Сравнявам с моите пътувания...Проверявала съм хотелите в сайта им за същите, пиша за Африка, по скъпо ми излиза, отколкото при фирма като пакет цена...

Вчера четох на официалния сайт на Евровизия,че се отпускат билети на Фен Клубовете на съответните страни. Цените ще бъдат нормални, предполагам.
Навитите за лайф, предлагам да изчакаме до ноември, да видим кой изпълнител/ка ще бъде илъчен за Бг и да се направи фен клуб....закупят билети. Организаторите от българска страна, също са заинтересовани да участват за помощ, за да има бг подкрепа и агитка в залата.

Bubanke, спри да триеш за щяло и нещяло!
 Зная правилата, чела съм ги повече от теб.
Изтри много полезна и важна информация....
Малко повече мисъл си требе при четене! За писане, дума да не става..

Последна редакция: нд, 13 юни 2021, 14:04 от Шехи

# 247
  • Мнения: 3 491
Не мога да спра да я слушам, поздрави!
Откакто я чух вчера, и аз не мога да спра да я слушам. Simple Smile Страхотна песен! Благодаря, че я публикува.

# 248
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
И в други песни пеят за Марлена, тяхната муза е явно.

Torna a casa е също страхотна!

# 249
  • Свищов
  • Мнения: 866
Ох, и аз станах фенка на Монескин, а изобщо не харесвам такъв тип музика. Дни наред не спирам да слушам Coraline.

# 250
  • София
  • Мнения: 5 718
О, моите хора ❤ Влюбена съм в тях, както и целият свят явно. Никак не са само щури хлапетии, каквито се показаха на Евровизия. След това, което изгледах за тях, и от тях, съм  изумена какъв талант за писане на музика и текстове имат. Самочувствие с покритие, страхотно присъствие.

# 251
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
В момента пишат нов албум Simple Smile

# 252
  • Мнения: 4 259
Ако е на английски, ще имат много успехи.
Ако е на италиански - пак Grinning

# 253
  • nowhere
  • Мнения: 295
Страхотни са. От малка съм депешарка и досега друга група не ме беше впечатлявала така. Дамиано ми прилича на Дейв Геън като сценично излъчване.

Любимите ми техни песни са Zitti e Buoni, Coreline, Torna a casa и Morirò da Re, но няма някоя да не ми харесва. Ще търся билети за техен концерт следващата година.

# 254
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Всичко е разпродадено. Виж тук , ако искаш..Това е италианският Ивентин.
Има свободни билети за Торино Април 22
https://www.ticketone.it/artist/maneskin/

Общи условия

Активация на акаунт