Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Евровизия (Тема 27) Italy

• 11 758
  • 278
  •   1
Отговори
# 270
Първият участник в Евровизия е обявен! Jérémie Makiese ще представи Белгия.
Жереми е победителят от Гласът на Белгия 2021. Той е и футболист и играе за белгийския втородивизионен отбор, R.E. Virton.

Не ми е особено впечатляващ, доста посредствени изпълнения има от Гласът на Белгия. Може пък да впечатли с песен.
Интересно как ще съчетава футболната си кариера с участието на Евровизия.

# 271
Мен пък ме впечатли, особено с глас.

# 272
Мениджърът  на Intelligent Music Project потвърдил пред Българското национално радио, че групата ще представя България на Евровизия 2022.
https://bnr.bg/plovdiv/post/101526436/intelligent-music-project- … aria-na-evrovizia - На 06.35 минута говори за Евровизия.

# 273
Кои са тези Anguished

# 274
  • DE
Много "обичам" някои никому неизвестни да парадират с популярни имена с цел да се рекламират Rolling Eyes
Къде е обявено, че са избрани освен в това съмнително интервю Thinking

# 275
Не звучи като да лъже. Сигурно скоро ще пишат по медиите.

# 276
  • addicted
Аз се позаслушах, приятни песни имат, но пък аз харесвам рок. Вокала им е доста атрактивен Simple Smile
Намирам за недостатък обаче след като е спечелило рок парче, на следващата година да се пробваме в същия стил - не мисля, че ще се получи.

# 277
Звучи ми като "готови сме, ако ни поканят, да приемем", а не "поканиха ни и приехме".

# 278
На мен ми звучи като "дадохме едни пари и ни взеха".
Не им е мястото на Евровизия според мен. Мярнах Славин Славчев из някои от клиповете им, за него смятам, че е подходящ. Талантлив е и харизматичен.

А името Intelligent music project звучи покъртително снобарско и арогантно Smiley Close не бих могла да възприема сериозно изпълнители, които са се самонарекли така, сори.

Общи условия

Активация на акаунт