ОСМИ клас 2020/2021 - Време не остана до финала, и осмокласната година - отлетяла!

  • 28 328
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Честит Рзжден Ден на прекрасната Ния на Мария-да е здрава и  все така целеустремена и постигаща мечтите си ! Весел празник! HeartHeartHeart

Телефона ми се бъгна и не знам защо от него не мога да вляза в темата,та докато стигна компа РД на детето можеше и да мине..
Санака е писала интересно ифо за балообразуването за МУ в десетокласната тема-та който е неориентиран и се присети нещо в 11 и 12 кл че иска да учи а не му е профил оценките от 8 до 10 кл ще са му важни или просто ще трябва да се напъне за допълнително ДЗИ...

Последна редакция: вт, 25 май 2021, 14:23 от svetlaem

# 16
  • Мнения: 6 586
Честита да е  слънчевата Ния!
Здраве, късмет и много успехи и желая от сърце! Да постига мечтите си и да е много, много щастлива!❤🧙‍♂️

# 17
  • Мнения: 2 208
Elwing, да поздравиш от мен детето за избора му на групи!
Радват ме много деца със собствен стил и светоусещане, които не се подават на мейнстрийма само и само да бъдат одобрени от останалите.

Честито на всички празнуващи - рожденици и абитуриенти, здраве и успехи! Flowers Four Leaf Clover

Бети, благодаря за новата тема (много ми харесва заглавието Simple Smile ).

# 18
  • Мнения: 8 228
Честит рожден ден на Ния! Да е жива и здрава, усмихната и щастлива!

# 19
  • София
  • Мнения: 3 561
Честит ден-ден на Ния Simple Smile
Скоро казвала ли съм колко много искам да свършва тази учебна година...

# 20
  • София
  • Мнения: 7 190
Честита да е Ния! Heart Hug


Момичета, според мене сайтът на форума не работи като хората. От вчера едвам зарежда и на телефон, и на компютър.

# 21
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Проблемът със сайта е навсякъде и няма значение с какво устройство се опитваш да го ползваш. Дни наред вече  прикачените снимки са разплескани, зарежда ужасно бавно, изхвърля при опит да влезеш в тема ....

Честита и здрава да е Ния!

# 22
  • Мнения: 3 491
Да, има проблем със сайта.
Мария, честит рожден ден на Ния! Да е здрава, весела и жизнерадостна. Много приятели и хубави емоции. Да е все така упорита и отдадена на нещата, които обича.

# 23
  • София
  • Мнения: 9 110
Аз не съм забелязала проблем при мен със сайта.
Жива и здрава да е Ния! Да продължава да покорява своите върхове и да е щастлива с училището, приятелите си и близките хора! BirthdayBalloon

# 24
  • Мнения: 5 234
Здрава и много щастлива да е Ния! С лекота да постига мечтите си!
Благодаря за темата.

# 25
  • Мнения: 447
Мария, Честит рожден на Ния! Здраве, късмет, добри приятели и сбъднати мечти!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 058
Привет момичета, ние малко обикаляхме тези дни, та ви поизпуснах малко.
Прекрасни абитуриенти видях, страхотни танцьори. Върнах си да гледам и Неда, страхотна е. Да се развива успешно в музикалното поприще.
Честит рожден ден на Ния, нека е все така прекрасна и борбена  Simple Smile

# 27
  • гр.София
  • Мнения: 4 153
Честит празник на Ния и Мария! Ния да е здрава и вдъхновена!
Честито и на абитуриента на Дени! Много е елегантен.


С. днес ходили с още две девойки да гледат Голата истина за гр Жигули. Филмът много й е харесал. ( Аз също съм доволна,че го гледах)
Усещам и при нея отпускане , вече не се заседява толкова над тетрадките.
По АЕ ще правят " нещо с формат на НВО" на 18 юни.

# 28
  • Мнения: 6 925
Благодаря ви за поздравленията!
Беше емоционален ден, прибрахме се от голямото празнуване и разбрах, че между мен и съседа под нас е протекла банята. Та от утре ще се забавлявам с ремонт на баня. Ако някой е доволен от водопроводчик и плочкаджия, приемам предложения Simple Smile, че ми дойде много изведнъж тази задача.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 746
Честита да е Ния! Здраве и късмет!

Общи условия

Активация на акаунт