Бански прикриване на срамна част

  • 4 756
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
Здравейте момичета! Имам леко може би странен въпрос, за което се извинявам. Може ли да споделите как мога да се справя с очертаването на интимната част на банския... доста ми е изпъкнала и не стои никак добре...притеснявам се да се появя така

# 1
  • Мнения: 38 947
 В какъв смисъл изпъкнала. Костта ли?

# 2
  • Мнения: 38


Може да си вземеш бански с долнище "поличка" , ако толкова те притеснява това. Има доста модели.

# 3
  • София
  • Мнения: 38 116
Черен, с дебела подплата?

# 4
  • Мнения: 214
Аме в смисъл че срамните ми устни са изпъкнали и се очертават по банския, като облека например бельо не стои равно и прибрано, а издуто ... надявам се ме разбрахте поне малко
 
В какъв смисъл изпъкнала. Костта ли?

# 5
  • София
  • Мнения: 38 116
Вероятно говори за т.нар - камилско копито.
Търсиш бански с по-дебел плат - тип неопрен и да е с подплата.
В Алиекспрес има силоконови подложки, ако ти се занимава да ги търсиш, поръчваш и чакаш.

# 6
  • Мнения: 1 112
за пубиса ли говориш ?

# 7
  • Мнения: 12 603
Май за това става дума:
https://www.iwoman.bg/krasiva/moda/kak-da-izbegnete-efekta-kamil … opito-485530.html
Там има и съвети. Но тези по-горе ми се струват много, много смислени.

# 8
  • Мнения: 214
Точно това е проблемът ми,а може ли линк или да ми кажете как точно мога да намеря тези силиконови подложки? Няма ли вероятнаст от водата да се размести?
Май за това става дума:
https://www.iwoman.bg/krasiva/moda/kak-da-izbegnete-efekta-kamil … opito-485530.html
Там има и съвети. Но тези по-горе ми се струват много, много смислени.

# 9
  • Мнения: 6 724
Бански с подплата. Те повечето са такива, осигуряват защита срещу пясък и разни ситни боклучки във водата. Също да не е бял например, а нещо шарено, така няма кой знае какво очертаване. Модел който е с ниска талия, а не дълбок и изрязан около бедрата също би покрил ефекта.
На плажа, всички са голи и разкекерчени, това неудобство е предимно в твоята глава. Масата "мадами" слагат по един конец прашка и се веят без горнища, така че не се притеснявай, а се наслаждвай на слънцето 😉

# 10
  • Мнения: 5 058
Уикенда ходих до Декатлон и си купих доста прилични плажни шорти - не се пека и ми е по-важно да ми е комфортно, тъй че за мен са идеални. Ако не държиш на типични бикини ще свърши работа и за твоя "проблем".
https://contents.mediadecathlon.com/p1773923/k0960935c2fe16d1a20 … ty=60&f=800x0 Моите са черни с беличко, но не ги намирам в момента, иначе модела е същия. Взех си само едни за докато съм на плажа, за влизане във водата винаги сменям, за да не ми настиват важните местенца Laughing

# 11
  • Мнения: 4 058
Правилно са те насочили - шарен десен, долнището да е с къдрички и пр., но всъщност - няма нищо странно и неестествено в това да ти се очертава пубисът, на всички жени е така. Нито е грозно, нито нищо - природа.
Отпусни се и не си съобразявай банските с това, което считаш за недостатък, наслаждавай се на почивката си без притеснения и комплекси. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 214
Като цяло ми се очертават самите срамни устни така да обясня,но да благодаря ще потърся тъмен банск с шарен десен, ако изобщо успея да се справя и с обезкосмяването, защото то не е един проблем... имам и отзад на бузките тъмни косъмчета, бикини линията пък от самобръсначката остават като наболи... но благодаря ви за съветите и за обезкосмяването също ще се радвам да споделите
Правилно са те насочили - шарен десен, долнището да е с къдрички и пр., но всъщност - няма нищо странно и неестествено в това да ти се очертава пубисът, на всички жени е така. Нито е грозно, нито нищо - природа.
Отпусни се и не си съобразявай банските с това, което считаш за недостатък, наслаждавай се на почивката си без притеснения и комплекси. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 35 873
редовни посещения на козметик за кола маска

# 14
  • Мнения: 1 401
Фотоепилатора ми върши идеална работа за тази зона, като се третира редовно, въобще не излизат повече и кожата стои гладка...докато след кола маска, бръснене, рано или късно пак набождат.

Общи условия

Активация на акаунт