На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 34

  • 89 283
  • 737
  •   1
Отговори
# 330
  • Димитровград
  • Мнения: 805
Tugra Supermarket.

# 331
  • Мнения: 237
MTV, явно може. Ако са с връзки или просто го позволява регистрацията на фирмата да е с подобна дейност.. То си е като хранителен магазин. Не съм в час много, просто размишлявам. 😊

Аз вчера влезнах в едно магазинче в квартала за перилни и имаха някои турски неща. Омекотителите Yumos бяха по 6,40 лв (5-6 аромата различни поне), както и новите им прахове. Скоро ги видях в брошурата на Мигрос, та останах приятно изненадана.



Ивче, би ли споделила кой е този магазин с турски стоки в Стара Загора?

# 332
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Оффф, голямо съм куку. Все се каня и все забравям...

Все пак да питам... Някой от Варна или региона днес да е в Турция и да има намерение да ходи в Мигрос?

# 333
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Магазина е над руския пазар, под Shami.

Каня се от 3 дни да пиша, но баща ми ходи с познати във вторник и разбира се направих малко поръчки. 😊
Естествено от големите ми заръки, ми взел само soguk баклава, каймака ще ми артиса хаха. Ще го ползвам за друго де. Малко от любимите какаови сладки от  Мигрос, сиренце на Sutas и Torku, кашкавал на Muratbey, шам фъстък и лешници, халва, 2 кутийки каймак. Блял е и въпреки снимките, нямам suzme.... Но пак е нещо. 😀 Килограма на ядките е по 70 тл /лешник, шам фъстък/.

Скрит текст:


Излишно е да казвам, че баклавата е топ. Сладките също са ❣️👌😀

Последна редакция: сб, 26 юни 2021, 15:02 от iv4enceto_91

# 334
  • Мнения: 3 417
Каймакът за какво го ползвате?
И аз купувам от този кашкавал и ми харесва / тук 12 лв / кг
И едно сирене харесвам - малка кръгла питка . Кравата на опаковката прилича на Жарсей то и сиренето такова жълтеникаво - като от нейно мляко

# 335
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
За баклава разбира се.
Аз и палачинки си мажа с него, на филия с мед също е... Ммм 😀

# 336
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
Ивче,тия какаови сладки от Мигрос,насипни ли са или в кутия? Изтекоха ми очите по тях Satisfied ...

# 337
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Насипни са, от витрината с тортите и курабийките. Всеки път като има купувам. Няма някой опитал ги, да не каже ммм какво е това нещо. 😁😁

Аз съм ги хвалила много тук. Пропуснала си явно. Много харесвам и бадемовите полумесеци, а който иска да не е много сладко да опита масленките с орех отгоре. Те са като курабия, но са толкова пръхки и се топят!

# 338
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
Насипни са, от витрината с тортите и курабийките. Всеки път като има купувам. Няма някой опитал ги, да не каже ммм какво е това нещо. 😁😁

Аз съм ги хвалила много тук. Пропуснала си явно. Много харесвам и бадемовите полумесеци, а който иска да не е много сладко да опита масленките с орех отгоре. Те са като курабия, но са толкова пръхки и се топят!

Сигурно съм ги подминала, че не си падам ,много по тези сладки ,като цяло, но тези каковите, с пълнежа вътре са “УаУ “ , направо ме уцели в сърцето…Ще се купуват 😄

Пак съм аз Simple Smile Пълномощното на колата може ли да е на английски и в Бизим в Одрин пускат ли Бг туристи?

Последна редакция: нд, 27 юни 2021, 00:15 от *Чефи*

# 339
  • Мнения: 3 270
Аааа, за сладките ще се караме. Heart Eyes

# 340
  • Мнения: 145
И аз да се присъединя към питането дали някой от Варна или региона е или ще ходи скоро до Турция?

Трябва ми едно лекарство, което обаче е необходимо да се съхранява в хладилна чанта с лед или охладителна течност. Ако някой има желание да се занимава, моля да пише на лично. Предварително благодаря!

# 341
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
Аз пак да питам за пълномощното за колата , може ли да е на английски или трябва да е на турски?

# 342
  • София
  • Мнения: 1 171
Малко офф-топик въпрос:
Тези глинени съдчета от киселото мляко, за какво ги използвате?? Дали стават за готвене, виждам че са гланцирани отвътре, но отвън не са...или за декорация само??

# 343
  • Мнения: 3 270
Стават за готвене.

# 344
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Аз ги използвам за салати.

Общи условия

Активация на акаунт