Пролетта донесе четирилистна детелина и две чертички за мнозина. ~бебеправене 390~

  • 32 324
  • 750
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 98
Честито и до финал 😊

# 466
  • Мнения: 2 496
Кокосче, честито и до финал 🍀

# 467
  • Мнения: 111
Благодаря ви, момичета! Днес ще търся къде да си направя кръвен,преди да се върна в командировка. Хем се радвам, хем така бледички.. чак ми е съвестно да кажа на съпруга ми, да не стане така да го радвам излишно.
Дали е рано за преглед?
Някой може ли да ми препоръча лекар в София, защото явно първоначално ще трябва да се наблюдавам там.
Извинявайте за многото въпроси.

# 468
  • Мнения: 661
Честито Кокосче! Лека бременност!
Чак толкова бледа не е чертата. Вижда се ясно.
Аз не бих издържала да не казвам на таткото. Нека се радва човека. А ако има нещо ще може да ти помогне.
Преглед в края на другата седмица ако можеш направи. За 2 седмици закъснение ще видиш много хубаво какво се случва.

# 469
  • Мнения: 111
Честито Кокосче! Лека бременност!
Чак толкова бледа не е чертата. Вижда се ясно.
Аз не бих издържала да не казвам на таткото. Нека се радва човека. А ако има нещо ще може да ти помогне.
Преглед в края на другата седмица ако можеш направи. За 2 седмици закъснение ще видиш много хубаво какво се случва.
Много благодаря. Вероятно няма да издържа и ще му кажа!
Ехх, като се заканвах да подарявам кутията от mom med малко след като пристигне не очаквах, че ще ползвам само тестовете за бременност. Момичета, ако някоя проявява интерес-наистина я предлагам. И да ви е на късмет!

# 470
  • Мнения: 380
Честито, Кокосче!
Задължително кажи на таткото, за да се радва и той!
Ако си правиш кръвен, доколкото съм чувала при ЧХГ над 1000 може вече да отидеш на преглед, защото тогава се вижда бременността.

Много се радвам за теб!

Като виждам положителни тестове тук, се чувствам обнадеждена.

Успех на всички!

# 471
  • Мнения: 1 008
Честито, Кокосче! Супер си е чертата, няма какво да се притесняваш. Лека бременост и до термин! Simple Smile

# 472
  • Мнения: 1 389
Честито Кокосче , да е лека бременноста и до финал! ❤️

# 473
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Честито Кокосче ❤️❤️❤️

# 474
  • Мнения: 980
Честито, Кокосче!!! ❤️❤️❤️

# 475
  • Мнения: 193
Кокосче честито! Безпроблемно и до финал!

Момичетаа аз вчера бях при моето АГ, че до 17ти нямаше да издържа за прегледа при Сигридов. Имаме си вече сърчице, изостава с 2 дни и естествено сега ще се притеснявам до прегледа другата седмица.

# 476
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Фелиша не се притеснявай.На прегледите при доктор Станулов бебо все беше с 4-5 дни назад,на прегледите при Вецев-с 4-5 напред.Просто всеки лекар мери различно.Всичко е наред,бъди спокойна ❤️

# 477
  • Мнения: 902
Кокосче, честито❤️

Момичета, аз съм отново объркана😀😀
На 11 ден след О правих тест - отрицателен.
Днес чакам М.
Преди няколко дни ми зацапа и реших, че М тръгва, ама не. Няма нищо...
От 2 дни инам болки ниско долу болезнени като за М, а няма. Обикновено щом ме заболи веднага идва. Не искам да се обнадеждавам излишно. Днес ако не ми дойде освен да направя един тест..

Последна редакция: сб, 12 юни 2021, 13:35 от little.madness

# 478
  • Мнения: 220
Кокосче да ти е честито Flowers Four Leaf Clover

# 479
  • Мнения: 76
Кокосче, честито и до финал 😍
Little.Madness кой ден след О ти е вече? В никакъв случай не искам да давам напразни надежди, но само да споделя, че и двете ми Б разбрах, че нещо се случва по продължителните болки  без цикъл. Иначе и мен ме заболява и веднага идва, даже понякого ме заболява след като дойде. Не знам как се сдържате  аз и при най-мижавото съмнение веднага правя по тест - два 😆

Общи условия

Активация на акаунт