Лидл 152 - Юнска затопляща се (може би...)

  • 124 362
  • 3 022
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 36 196
Тази седмица пазарувах от Кауфланд и Метро, в следващата брошура видях много хубави неща за ядене, а също и някакви аксесоари за грим - ще им хвърля едно око.
Мислех, че гъбичката за грим от Лидл ще се съсипе бързо - може и да стане, но за сега съм много доволна от нея. Трябваше да взема повече, но от този вид беше последна.

# 1 081
  • Мнения: 15 356
Силиконова е нали?Добре ли разнася грима?

# 1 082
  • Мнения: 36 196
Едната страна е силиконова, другата е обикновена гъба - използвам и двете за добро разнасяне (на опаковката пишеше, че гъбата е за изтриване на грим, но не мисля, че е подходяща; за разнасяне на коректор е по-удобна).
Точно заради това, че е залепена по този начин, си мисля, че ще се разпадне в един момент.

# 1 083
  • Мнения: 20 090
В нашият магазин нямаше жива душа, взех пуешки бутчета и прошуто Кото.
От Хит съм взимала страхотно италианско прошуто, ще го видим сега това.

# 1 084
  • Мнения: 27 276
Много пишете значи...😁 Докато се запиша в  новата тема и сте изписали 400+ мнения! Само за няколко дни, дори не от началото на темата 😜
И аз си взех такава силиконова гъбка като показаната на снимката- засега изглежда много добре (по-добре от малко употребявана изцяло силиконова, по-плътна е на пипане някак). Взех си и някаква гъба 2 в 1- от едната страна за сух грим- с власинки, от другата за фдт и течен грим- обикновена гъбка. Яд ме е, че не взех и от някои други видове- комплекта от 2 малки капковидни, а също и голямата капковидна, а и още нещо ми хвана тогава окото...Понеже не знаех какво точно да избера, оставих за "следващия път". Ама не знаех, че следващия път ще е след повече от седмица и няма да има останали бройки за мен 🤣
Купих си в понеделник от всичките видове сламки- да има 😁 Сега се чудя дали да задържа всичките или да върна някой вид. Не мога да преценя кой вид ми се струват най-практични, май всичките ми харесват. Тези с лъжички ми се струват идеални за сладолед (малката го обича полуразтопен). 😋 Мисля, че няма да е чак толкова трудно миенето, нали си имат четчици...

Последна редакция: пт, 11 юни 2021, 10:50 от dolce miele

# 1 085
  • Мнения: 10 174
Еее, Долче, къде се изгуби! 🤗

И аз взех от сламките с лъжичката, много са фешън. 😁 А капковидните гъбки подмятахме доста време на -30% при нас няколко опаковки.

# 1 086
  • Мнения: 27 276
Соул, много пишете, не мога да ви хвана нишката 😁 От известно време не мога да стигна до любимия магазин толкова често колкото ми се иска- около веднъж седмично ми се случва, много ми е странно това 🤣

# 1 087
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 237
ооо и аз ще ходя за телешките следобяд дано не са свършили като казвате че има интерес. Мислех да погледна тениските от европейското ама няма да ме дочакат казвате са свършили
dolce miele, радвам се че си тук Simple Smile

# 1 088
  • Sofia
  • Мнения: 21 580
Долче, и аз се радвам на присъствието ти, приятно ми е да те чета!  

Аз сега се прибрах от Лидл, днес съм почивка... взех ягоди и ревен за тарта, ама първо май ще е черешовата...
Взех и пъпеша Канаталуп  и боровинките с купоните. Още - манговци, кори за баница, щипнах и едно кондезирано мляко (неподсладено) и малък сок 100% портокал и пърленка за кутията с обяд на щерката.  А и от намалените си намерих комплект 2 потника/ за 8.30лв  - бял и цикламен, заради втория го взех, ама белия...  
Фунийки нямаше, само от вафлите се намираха 3-4 кутии.
О, и видях и сиренето на конци. Същото е като от ориенталската седмица.

# 1 089
  • Мнения: 9 911
В сряда като ходих видях със сигурност една кутия фунийки- скрита отзад зад другите от офертата, погледнах единствено от любопитство (защото вече бях забелязала, че  фунийки има  и във Ф., не че ще вземам, но да съм информирана).
Долче, радвам се, че си тук 🤗!

# 1 090
  • Мнения: 2 147
Еха, Долче, ако искаш вярвай, но си мислех за теб по-рано днес. Blush И в последните две седмици се присещах няколко пъти покрай часовника от Лидл, който тъкмо подносих по-често напоследък с късите ръкави. Simple Smile Много хубаво стои и много му се радвам. Heart Eyes Даже се чудех дали да не ти пиша лично съобщение да го похваля, обаче се въздържах, за да не ме сметнеш за пъъълна кукувица... Bowtie (Нямаше да е чак твъъърде далеч от истината май-май. Joy)

# 1 091
  • Мнения: 7 856
Аз моята машина за сладолед ще я връщам. Изобщо не върши работата. То такова обгрижване и накрая си замразих сладоледа директно. Съвсем лекоооо го сгъсти и охлади. 
Странно. Моята за 30 минути замрази така, че част от него дълго време не можеше да се изстърже от купата.
Седя 24 часа във фризера (-18), сладоледът беше само от 30% разбита сметана, ягоди през блендера и мъничко коняк, след смесването час в хладилника. Без яйца, мляко, захар и подсладител. И нямаше никакви кристали. Ако не ползвам машина, има големи кристали лед.

# 1 092
  • In transit
  • Мнения: 11 703
Аз моята машина за сладолед ще я връщам. Изобщо не върши работата. То такова обгрижване и накрая си замразих сладоледа директно. Съвсем лекоооо го сгъсти и охлади. 
Странно. Моята за 30 минути замрази така, че част от него дълго време не можеше да се изстърже от купата.
Седя 24 часа във фризера (-18), сладоледът беше само от 30% разбита сметана, ягоди през блендера и мъничко коняк, след смесването час в хладилника. Без яйца, мляко, захар и подсладител. И нямаше никакви кристали. Ако не ползвам машина, има големи кристали лед.
Два пъти я пробвах. Спазих условието за 24+ часа във фризера. Първия сладолед беше с мляко, сметана и захар. Грам не се сгъсти.
Направих втори опит с яйца, мляко, сметана, захар и кафе, лекоооо го сгъсти, отначало се заскрежи по стените, след около 40 минути беше една идея по-гъст, но толкова.
Довърших си и двата по класическия метод без машина и станаха супер. Т.е не е от смесите.
Ще и дам утре трети шанс с един сладолед с пъпеш и ако пак се изложи ще си ходи.

# 1 093
  • Мнения: 9 911
Направо си вземи от формите за сладолед тогава- сладолед още не направих, но замразените плодове на близалки щерката определено одобри.
Тези взех:

Скрит текст:
А това е мини-близалка от ягоди във форма за лед - снимах от близо

Последна редакция: пт, 11 юни 2021, 14:34 от fenyx

# 1 094
  • Мнения: 9 468
не е нормално това. да не е дефектна купата нещо, тежи ли?

Общи условия

Активация на акаунт