Спам тема(Първоюнски Спам!) - от 01.06. до 30.06.21г.

  • 23 606
  • 1 698
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 13 082
Искам да живея на ръба Joy Даже ще отида в друг мол да търся и другата разцветка, която ми хареса, че вчера нямаше номер от нея. Ако имам късмет ще се прибера с две Grinning

# 916
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
У цвинцката паржола е щастието, нъл, Тете. Yum

и мосакаааааа Simple Smile

# 917
  • Мнения: 18 298
Това е сполучлив ден. И аз понякога си вземам две неща от един модел, а даже се е случвало и еднакви на цвят, ако много ми харесат.
Влиянието на Близнаци в хороскопа явно. Smirk

# 918
  • Мнения: 13 082
Аз просто до скоро носех само едноцветни дрехи и с изненада открих, че ми отиват и принтове и сега купувам ли купувам Joy

Последна редакция: ср, 16 юни 2021, 12:30 от ARIA*

# 919
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
И аз понякога си вземам две неща от един модел, а даже се е случвало и еднакви на цвят, ако много ми харесат.
Какво ги правиш, когато са две еднакви?

Аз също съм изгледала всички серии на д-р Хаус, даже по няколко пъти. Изгледах и всички сезони на "Престъпни намерения" почти на екс. Професията "лекар" не ме кефи, мисля да кандидатствам за профайлър, но ме мързи. Joy

# 920
  • Мнения: 18 298
Ами ако едната се боядиса или се свие в пералнята или се накапе с нещо... да има резерва...

# 921
  • Мнения: 1 314
Инче, мълчиш. Престолонаследникът беше категоричен само по ина точка - писал бил. Предсти да видим и кво точно е писал.
И понеже дамите си намериха бански, сигурна съм, погрижвам се за прелестта на кавалерите. Joy

И нещата от живото...:

# 922
  • София
  • Мнения: 10 577
Кой ще ми оплете и на мен такъв банцки? може и в розовко Simple Smile

# 923
  • Мнения: 9 812
Аз не мога на една кука да плета, само с две.. ако те устройва и прежда имам много, а за твойто малко Д, повече от час няма да ми отнеме Grinning
Даже може английски ластик, да го броим за стягащо бельо

# 924
  • Мнения: 17 616
добър ден спам 2

# 925
  • Мнения: 15 309
Как Спам2, не сме ли първоизточника, първоизвора, Адам и Ева на Спама и Истината, Пътят и Светлината?!?!!!! Облещен емот.
Ние сме ОригиналЪТ, след нас всичко е Копирни услуги!!! Още по Облещен емот.
Joy

Пп Ура, ура, ура, днес не валя! И беши топличку. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 926
  • Мнения: 11 331
Джасте, те това е приказка!

# 927
  • Мнения: 1 314
Чакай, чакай. То ще дойде и при вас. Trollface
Цял ден вали, спира, почва, духа, пусне, пак завали, поспре, само за да почне след десетина минути. Аз по сандали.
Прибирам се и вадя китеника да се сгрявам.

# 928
  • Мнения: 6 381
Луне, хойках по задачи. Първом требеше да изпратя дитето. После ядох, па реших, че ше забъркам 1 великденски сладкиш /доде е студено и ми се яде тестено Joy/, посли требеше да се телепортирам до аптеката, че спешни рабути имаши. Дубре, чи ни беших вече на гробищата. Ама от аптеката се изпратих директно там с 1 такси. /Кака ви е умна и си взе торбата за гробищата. Trollface/ Там беших йощ като стана 12 часа. Майка ми ми звъни да ме пита какво става, а аз й отговарям, че още нищо не знам. Звъня на дитето, то не вдига /12,15/. Ама след малко звънна и каза, че е минала добре и не било трудно. В тва време позаваля, аз пак с такси до вкъщи. Броих си пъпките от комари - 15. /отделно и мравки ме хапаха; леле, как хапят; абе, нахраних животинките, ко да прайш, кат съм дашна Joy/ Детето - дома. Приготвих му ягоди да иде, па той взе, че излезе. Joy
Посли на работата, ама първом имаши работа /че е и отчетен период, рецепти, мецепти/, посли ми казаха, че излязло НВО-то. Та се тупнах да го решавам. Посли да го проверя - 61 точки изкарах, мъ, мола ви съ. Joy И на дитето съ обадих, ама по месинджър ми писа, ни разбраф какво точно. Освен да не помни сичко. Вечерта пак ше го проверим. Ако можем. Демек, ако помни. Абе, важното е, че ней стресиран. Дано така леко понесе и петъка.

Благодарско ви на сички за стиснатите палци! Помогнали са, сигурна съм. Joy

А, сутринта му лискам вода по стълбите ... ми намокрих го. Joy

# 929
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
В Самара минава шест часът. Юруш на пиенето!

Общи условия

Активация на акаунт