Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през юни

  • 71 084
  • 2 908
  •   1
Отговори
# 1 440
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 014
Студено ми е и аз съм тръгнала да се разболявам и зверо вие едни сополи ама не мога да разбера от зъб или от настинка, та като няма температура съм решила нищо да не го правя.
Спорихме снощи с БНД до никое време, че малкия покрай мене се бил залепил за мониторите. Днес нагледно му направих клипче как чорапите ми са по интересни на малкия от лаптопа аман.
  Да го вземе и да го отглежда по Монтесори, Валдорф и каквото там смята за нужно!

# 1 441
  • Мнения: 5 699
Ренко,запомнила си за влагоабсорбатора 🤣😂!
Браво на Сирос,да продължи така! Мен цифрата 5 отпред не ме устройва само. Искам и следващата цифра да е по-малка от 5,по възможност 0.
Недовършения ме вбеси тази сутрин,но после се поправи сам! Да видим до къде ще го докараме.

Последна редакция: ср, 16 юни 2021, 16:27 от Sissy

# 1 442
  • Мнения: X
Лолипоп, разсмя ме Joy Същия когато малкия беше на 2 месец му пускаше клипчета в youtube, ама нали той да си кажел. Иначе детето няма никакво влечение към техниката все още, освен към хладилника и дупката за играчките (пералнята) Joy
Ама да си ги мерим и едни съскания да хвърчат. Поне да се похваля че си стиснахме ръцете в кои детски градини ще кандидатства догодина малкия, че те са с някакви събеседвания.... глупости....Мар майко, както казваше баба ми.Rolling Eyes

# 1 443
  • Мнения: 6 469
Стига толкоз за днес.. тръстика, де.
Ами то и аз карам на Сирос диетката, нооо млечните не мога да спра, тц. Обожавам сирене, напоследък Козе най- вече. Иначе взех да избягвам въглехидрати, че не се спогаждаме напоследък. Ам нормално, те с ЕГН-то нещо кръстосаха шпагите 😂
И шоколад.. чат - пат, черен обаче. Най ми се прияжда като съм в кръвожадните дни пред цикъл.. Иначе не се и сещам.
Бабълс, викаш спогодба все пак има, ай дано е устойчива 👌
Панде, браво. На такъв атракцион не могат ме изчегъртат послЯ 😂 Вече ич ме няма.. вестибулара ич ней на център 🤔

# 1 444
  • Мнения: 11 999
13, ти па диета. Как ходиш, така ще се скършиш.

# 1 445
  • France
  • Мнения: 12 534
Фил, то обикновено мъжовите изненади са все такива.
Поне да ставаше дума за изненади... па то - битовизми.

# 1 446
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Момичета, в Офринио, Орфано или както там се казва, плажът хубав ли е? Чета, че е смесен. Аква обувки ще трябват ли?

# 1 447
  • Мнения: 2 777
Привет банда! Аз съм готова да спортувам. Едното НВО - мина, да минава и другото....
Има грешки естествено, не са много, но на две задачи хич не е успял да отговори /твърди, че не му стигнало времето, ама по-скоро не е зацепил кво да пише, поне ги е оставил за накрая и не е губил излишно време с тях. Каквото такова.

# 1 448
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 014
Момичета, в Офринио, Орфано или както там се казва, плажът хубав ли е? Чета, че е смесен. Аква обувки ще трябват ли?
Относително е, на Уранополи малкия плаж пред нашия хотел беше бъкан с морски таралежи, прескачахме през едни скали, и на 50 метра на другия голям плаж нямаше, в общи линии, където има камъни, там има и таралежи.
 
 Големия недовършен ми мрънка, остави, че не съм готвела често, ама и не било разнообразно. Усещам как ще търка филии тия дни!

# 1 449
  • Мнения: 11 999
Съншайн, ако съм на твое място, ще му кажа да ми покаже, как се готви често и разнообразно.

Уинд, нали е минало. Почвай спорта. Полага ти се.

Аз се отчитам боядисана, подстригана и с нова прическа. Много се харесвам. Че и пеша ходих до салона, врътнах 2,5 км. А сега ще се врътна на печката, че съм гладна.

# 1 450
  • sf
  • Мнения: 10 142
Разсополивих се нещо, пфу.

# 1 451
  • Мнения: 5 699
Аз до фризьора не знам дали ще се добера,ама поне маникюра си оправих и купих боя да се мажа сама! Все ще замажа положението временно поне.
Диетите съм ги спряла,че толкова тичане имам в последно време,че ако почна и диета няма да оцелея!
Рано,не рано сипвам си и се изнасям на балкона,че беше тежка смяна,а и рано сутринта имах разногласия с недовършения!

# 1 452
  • Мнения: 18 298
Хапнах си тортичка и си купих парфюм, тъй да си успокоя нервите, че нещо съм се напрегнала. Grinning
Просто се чудя дали ще ми се наредят едни неща тъй, както ги мисля. И едни сънища съм засънувала, да не ви разправям. Ако са предсказващи бъдещето, ще стане интересно. Thinking

# 1 453
  • София
  • Мнения: 9 532
Май масово сме яхнали метлата, коя повече, коя по-малко. 😄

Детето ме ядоса мен. Отнесе наказание. Сега й занесох вечерята, а тя хванала да си чете задължителната литература за лятото и чак ми казва, че чете, сакън да не пропусна да забележа примерното поведение. 😄

Накиснах в един буркан малко копър, да си късам при готвене. Е да, ама котката започна да го пасе. 😄 Преместих го.

Бели кахъри са ми тези моите от днес. Пожелавам си все такива да са, не по-сериозни.

Ние още дъвчем зеленчуковата мусака по рецепта за 4 порции. Егати порциите. Много ящни ще да са людете, за които я е готвила мацката, която я е писала. 🤔

# 1 454
  • Мнения: 1 493
Привет, девочки!
Както забележи наш"та другарка Карамелова, имам перфектен палец 😀, и Тринайската също, останалите ви порицавам и ви пращам по ъглите да се чарвите😀! Марш! 😀
Оффффф, туй мойто гърлоооо, ша ма довърши........ понаболява малко, ама поне спрях да грача! 😀
Ма дето не ядох 2 дни, файда йок, килцата са същите 😀! Ма таквиз работи кат диети..... тцъ...

Общи условия

Активация на акаунт