На пазар във Варна - тема 64

  • 33 734
  • 736
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 1 412
Откъде мога да намеря хубаво, мляно телешко месо?
Последно взимах от Гурман, но не ми хареса.

От Меззето имате ли опит?

Препоръчвам магазин Монти мес зад Спортна зала. Мелят на място, режат според начина на приготвяне- за скара, за готвене

# 151
  • Мнения: 2 420
В Трапезица имат хубаво телешко, мелят кайма на място.
Къде се намира въпросният магазин?

# 152
  • Варна
  • Мнения: 1 840
В Трапезица имат хубаво телешко, мелят кайма на място.
Къде се намира въпросният магазин?
Зад СВА на Мир.

# 153
  • Където си поискам:)
  • Мнения: 218
Може ли да ми препоръчате магазин за кухненски шкафове или майстор за мебели по поръчка?
https://www.facebook.com/Avangard9Varna

# 154
  • Варна
  • Мнения: 1 749
Здравейте, влизам с молба за съдействие.
Моя приятелка търси сръчна маникюристка / + педикюр/ работеща в събота ,в района на ВиК, Цветен квартал, Медицински колеж.....максимум до Окръжна болница в краен случай.Имате ли препоръки?

# 155
  • Мнения: 1 370
Здравейте, влизам с молба за съдействие.
Моя приятелка търси сръчна маникюристка / + педикюр/ работеща в събота ,в района на ВиК, Цветен квартал, Медицински колеж.....максимум до Окръжна болница в краен случай.Имате ли препоръки?
На улица Роза, Danaila Art. Аз ходя при нея, доволна съм.

# 156
  • Варна
  • Мнения: 8
Откъде мога да намеря хубаво, мляно телешко месо?
Последно взимах от Гурман, но не ми хареса.

От Меззето имате ли опит?

Мезето е хубаво, но малко по-скъпо ми идва. Иначе и аз съм за Джуро на ул. Кавала № 3, синия пазар.

По кварталите има един във Възраждане - Баш и Месони на ул. Идеал Петров 32.

Аз все още съм в търсене в Цветния, нещо не мога да си улуча моя месарски магазин Grinning

# 157
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Активирали са бариерите на Лидл на Дружба. Как проклинах днес...

# 158
  • Мнения: 8 759
Те са активирани от преди месец, много е неудобна за влизане едната......

# 159
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Аз много рядко спирам там да пазарувам, но днес ми се наложи. И точно на влизане и на излизане се изля най-силният дъжд.

Едната е много неудобна, да, а аз се нахендрих точно на нея. Наложи се да сляза от колата за да стигна машината, което никъде другаде не ми се е налагало. А на излизане трябваше да хакна проклетия билет в другата машина и пак ме намокри! Защо ми се струва, че мярнах някъде надпис, че под 90 Мин престой няма нужда от валидиране на билета на излизане? И ако е така, за чий тъпата машина не ми отвори, а седях вътре не повече от 20 Мин?! Направо ми идеше да мина през тая бариера с колата...

# 160
  • Мнения: 8 759
На мен почти никога не ми се вдига бариерата, всеки път поставям билета в машината.
Това на Лидл Битоля.

# 161
  • Мнения: 380
На мен ми обясниха, че на излизане трябва да доближа колата до бариерата максимално. Тогава четеца разпознава номера и вдига/не вдига бариерата съответно.

# 162
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Много е тъпо това с бариерите на различните обекти на Лидл. Този на Окръжна уж го направиха да е безконтактен и на влизане, сума ти време стоя с отворени бариери и претъпкан заради синята зона наоколо. После изведнъж- пак изисква натискане на копчето, което предвид ковид ситуацията, е недопустимо за мен. Този на Дружба си е неудобен откъм спирката, винаги трябва да слезеш, знакът даже многократно е блъскан, личи си. Като на всеки Лидл, безплатният престой е 90 минути, но не всяка кола разпознава на излизане и трябва да се пъхне билета в машината. Хубава работа, ама българска.
По този повод, как стои въпроса вече от юни с влизане и паркиране на Златни пясъци през седмицата? На Албена вече е 10 лв, но друго не сме плащали, за разлика от други години в активен сезон.

# 163
  • Варна
  • Мнения: 36 601
На моя Лидл в Младост няма бариери. Засега. Слава богу.

# 164
  • Варна
  • Мнения: 1 412
На мен почти никога не ми се вдига бариерата, всеки път поставям билета в машината.
Това на Лидл Битоля.
Случвало ми се е камерата да е разместена (на пешеходната пътека към Битоля) и да не "вижда" номера, затова трябва да се постави билета.

Общи условия

Активация на акаунт