На пазар във Варна - тема 64

  • 33 714
  • 736
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 892
На Дружба последния път,бариерата за влизане беше пусната,за излизане не.Упражнения за луди.

# 166
  • Мнения: 549
Винаги разбирам, че бариерата на Лидъл до вкъщи е пусната, когато видя, че някой е паркирал пред нашия гараж и дори не си е направил труда да си остави на таблото телефона. "Аз само за малко" и после ходи го търси. Confused
Понякога имат технически проблем и заради това оставят вдигната бариерата. Казаха ми, че докато дойде екипа на фирмата, която ги обслужва, отнема време.

# 167
  • Мнения: 346
Здравейте ще можете ли да ми пепоръчате фотограф за кръщене, който има подход с деца?

# 168
  • Мнения: 623
Здравейте ще можете ли да ми пепоръчате фотограф за кръщене, който има подход с деца?
Тони Перец, може да разгледате работата й в нета

# 169
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Идеи за малко по-официална рокля за 13г слаба госпожица, без плетива и твърде шарено, без Гранд мол, който току що обиколихме..

# 170
  • Мнения: 149
Може ли да ми препоръчате магазин за кухненски шкафове или майстор за мебели по поръчка?

Аз съм много доволна от Стефко стил. Правиха ни кухня по поръчка преди 2 години.

# 171
  • Мнения: 623
Мебели Солус, но работят скъпо, не знам за какво точно ви трябва. Имаме кухня и соалня на 10 + години, не са мръднали

# 172
  • Мнения: X
Знаете ли къде мога да закупя такъв спрей за коса:
https://www.parfimo.bg/schwarzkopf-professional-osis-volume-up-o … house-retargeting

# 173
  • Мнения: 502
Ползвали ли сте фирма за откриване на течове с термокамера? Да ми препоръчате някоя Confused? Имаме течове в спалнята и в детската от горния етаж. От общината дойде, след наша жалба, една лелка, която се вайкаше през цялото време и каза, че не се знае откъде можело точно да е. Та очевидно трябва сами да се справим. Включително и с несъдействащата съседка. Ако някой е ползвал конкретна фирма за обследване и може да я препоръча?

# 174
  • Мнения: 519
Здравейте ще можете ли да ми пепоръчате фотограф за кръщене, който има подход с деца?
Тони Перец, може да разгледате работата й в нета
Павлина Аенска  с две ръце

# 175
  • Мнения: 386
Въпросът ми не е свързан с пазаруване, но знам, че тук четат информирани жени, затова ще попитам. Искам да започна да се занимавам с йога, но съм абсолютен дилетант. Препоръчайте ми йога инструктор, който не само да показва някакви упражнения, но и да обяснява. Знам, че това е цяла философия и искам да отида при отдадени и разбиращи хора.

# 176
  • Мнения: 10 795
Да ми препоръчате читава фирма за ремонт на покриви?

# 177
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Фирмата, която прави нашия ремонт на покрива на блока, явно си свърши добре работата. Изкара си десетте години гаранция, че и отгоре. Но не знам дали по принцип така си работят или решаващо беше това, че собственикът й живее на последния етаж при нас и реално ремонта беше буквално на неговия таван Simple Smile Затова няма да препоръчвам. Ако не намериш други, свиркай и ще ти дам координати.

# 178
  • Мнения: 11 333
Майстор за пералня ми трябва. Благодаря предварително!

# 179
  • Мнения: 1 928
Майстор за пералня ми трябва. Благодаря предварително!

Родителите ми ползват услугите на Тодор Тончев 0886 750 167 и 052/ 71 21 32. Много са доволни, коректен и кротък човек и си разбира от работата. Пералнята им е Канди, 25 годишна и още си я ползват  благодарение на него

Общи условия

Активация на акаунт