На пазар във Варна - тема 64

  • 33 712
  • 736
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Благодаря за отговорите.
В кое от четирите Възраждане се намира този нов м-н Кипа? Дайте ориентир.

Малко по - нагоре от Кауфланд и Лидл Възраждане, точно на кръстовището, в нова жилищна сграда.

# 226
  • Мнения: 8 759
Откъде мога да намеря турски кори за баница или одрински ( онези, големите..)( печени на сач) и пресен кадаиф за кюнефе? В централна част, ако може...

# 227
  • Мнения: 1 876
И аз не знам какво точно търся.. трябва ми някакво безшевно бельо, като къси гащи, които да обувам под къса рокля. Търкат ми се крачетата и се претривам

# 228
  • Мнения: 133
И аз не знам какво точно търся.. трябва ми някакво безшевно бельо, като къси гащи, които да обувам под къса рокля. Търкат ми се крачетата и се претривам

Такива видях преди месец в H&M. Към момента в сайта има няколко вида, сигурно ще има и във физически магазин.

# 229
  • Мнения: 5 384
В Уайкики  има, но от сайта им поръчах. Взех на 3.50 намалени, много стегнати , къси, доста еластични, не се свличат или надигат нагоре при ходене. Взех ги за под пола.

# 230
  • Варна
  • Мнения: 1 595
В "Роден кът" има обикновено чипровски кори, ако вършат работа:

# 231
  • Мнения: 149
Alethea турски кори съм взимала във фабрика Христо Ботев има едно като магазинче. Продават и други работи, вкарват ги от Турция. А кюнефе (готово и много вкуснооо) съм взимала от Чаталджа, мисля че продаваха и сурово.

# 232
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Не знам дали е вярно, но моя приятелка ми каза, че турския магазин в двора на фабриката нямал право вече да продава каквито и да е хранителни стоки.

# 233
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
И аз не знам какво точно търся.. трябва ми някакво безшевно бельо, като къси гащи, които да обувам под къса рокля. Търкат ми се крачетата и се претривам
Вчера във фейсбук прочетох две решения на този проблем: 1. натъркване със сух дезодорант и 2. ето този крем от Декатлон.

Последна редакция: чт, 24 юни 2021, 19:13 от colibri

# 234
  • Мнения: 8 759
Alethea турски кори съм взимала във фабрика Христо Ботев има едно като магазинче. Продават и други работи, вкарват ги от Турция. А кюнефе (готово и много вкуснооо) съм взимала от Чаталджа, мисля че продаваха и сурово.

Ходих до Чаталджа 3 пъти тази седмица и изобщо не работи ……..
и аз се сетих за там, но ….. Преди дни  , хапнахме страхотно в Дъ бей и искам вкъщи да направя.

От магазинчето до нас Взех тези :

Пише  за баклава, но са 44 броя вътре, какво ще ги правя …….. аз търся подобни , които са с по 3-5 листа …



Тук някой спомена, че Рапонги вече е Мазу бийч…. Свързано ли е с Маджо или пак е със същите сосТвенИци, М?

Последна редакция: чт, 24 юни 2021, 22:02 от alethea

# 235
  • Варна
  • Мнения: 1 750
На Чаталджа цената на суровия кадаиф е безбожна, нещо от рода на 22 лв. беше. В турския магазин над спирка Дубровник е около 7 лв./0,5 кг.  В Лидъл пусках наскоро, но едва ли ще е останал.

# 236
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Някой може ли да ми препоръча алпинист за пренареждане на керемиди и смяна на олуци?

# 237
  • Варна
  • Мнения: 162
Такива видях преди месец в H&M. Към момента в сайта има няколко вида, сигурно ще има и във физически магазин.
[/quote]

Момичета, това не държи ли много топло през лятото, споделете моля ви, искам и аз да си взема подобни.

# 238
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Някой може ли да ми препоръча алпинист за пренареждане на керемиди и смяна на олуци?

Дала съм го назад.

Иван, 0894740858

Аз бях доволна, но ставаше дума за замазка на фасада. Не знам дали се занимава с твоите неща, питай Simple Smile

# 239
  • Мнения: 1 165


Тук някой спомена, че Рапонги вече е Мазу бийч…. Свързано ли е с Маджо или пак е със същите сосТвенИци, М?

С други собственици е, но не знам дали имат нещо общо с Маджо. По-скоро мисля, че не, но не претендирам за 100% достоверност. Приятно е местенцето, кухнята не е лоша, имат уникални пържени картофки Relaxed

Общи условия

Активация на акаунт