На пазар във Варна - тема 64

  • 33 729
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 6 529
Къде мога да намеря клещи за рязане на дебели нокти на Солинген или Титаниа /в Елитис има вече само за кожички/?

# 646
  • Варна
  • Мнения: 1 751
В Кауфланд, Лили има доста продукти на Титаниа, но не съм обръщала внимание дали има точно такива клещи.

# 647
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
За чуждоезикова школа препоръчвам Учебен център Инфо България,бул Владислав 11.

# 648
  • Мнения: 15 356
Къде мога да намеря клещи за рязане на дебели нокти на Солинген или Титаниа /в Елитис има вече само за кожички/?
Двата щъркела на Сливница

# 649
  • Мнения: 2 062
Двата щъркела - Солинген.
(зад община по Сливница като се върви, малко след евангелската църква)

Редактирам се за адрес - Сливница 52а

Бобчи ме е изправарила Relaxed

# 650
  • Мнения: 6 529
Благодаря Flowers Four Leaf Clover

# 651
  • Мнения: 1 370
Дами, пак съм аз с ортопедичен въпрос, този път за колежка. Трябва й добър лекар диагностицик за кокалче на крака. Иска да се намери причината за образуването му, иначе от операция нямало смисъл. Също така търси информация за евентуален хирург тук във Варна, понеже двете най-големи светила били в София и Пловдив, и й се щяло, ако можело да си спести хотели и пътувания. Някой има ли информация по въпроса?

# 652
  • Мнения: 623
На някой детенцето да е посещавало курс по английски в Orange House, Крео или Крег? Интересува ме за дете на 4 г. Насочила съм се или към център с чуждестранни преподаватели или към център използващ сугестопедия.

# 653
  • Мнения: 3 055
Здравейте. Бихте ли ми препоръчали специалист за остраняване на бенки? Благодаря предварително.

# 654
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Махах оперативно бенка при доктор Станислав Ненков. В медицински център до операта. Цена 400 лв като в нея беше включена и хистология после. Много съм доволна.

# 655
  • Варна
  • Мнения: 851
Здравейте. Бихте ли ми препоръчали специалист за остраняване на бенки? Благодаря предварително.
Юлиян Пенчев.Махна много на сина ми по лицето и няма белези,но сега няма да стане.Не може лятото.

# 656
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Здравейте. Бихте ли ми препоръчали специалист за остраняване на бенки? Благодаря предварително.
Посетете дерматолог, за да види бенките и прецени дали е нужно да се изследват.
Ако няма нужда, може с лазер.
Ако лекарят прецени, че трябва да се изследва ги премахва хирург, който отстранява бенката в дълбочина.

Аз ходила при доктор Вълкан Иванов в Сити Клиник, но той нищо не реже, ако преди това не си била при кожен и иска да прочете амбулаторния лист.

Цената в Сити клиник 2019 г беше нещо като 360 лв, като допълнително платих 60 лв за изследване.

Ако се стигне до хистология, препоръчвам лаборатория Кънчев, никоя друга.

Само, че има една подробност, че доктор Иванов е онкопластичен хирург , с интереси в онкопластичната хирургия на гърда и не знам дали би се съгласил на премахване на бенки, но защо не.
Работи със ЗК, но самото премахване не се поема от касата.

# 657
  • Мнения: 3 055
Благодаря за препоръките. Аз имам бенки по лицето които не са ми приятни и затова зададох въпроса си.

# 658
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Благодаря за препоръките. Аз имам бенки по лицето които не са ми приятни и затова зададох въпроса си.
Тогава е още по важно първо да те види кожен лекар. И моето уж беше бенка на лицето, ама хистологията показа друго и се наложи втори път да се режи на същото място, но по надълбоко и по голяма площ.

Доктор Юлиян Пенев не е нито кожен, нито хирург. Той само гори с лазер.

# 659
  • Варна
  • Мнения: 2 747
На някой детенцето да е посещавало курс по английски в Orange House, Крео или Крег? Интересува ме за дете на 4 г. Насочила съм се или към център с чуждестранни преподаватели или към център използващ сугестопедия.

Не съм детенце, но съм посещавала курсове по англ. език по метода сугестопедия в Крег. Доволна останах, а за децата е още по-забавно спорем мен Simple Smile Пеят, играят и метода е някак по-подходящ за тях Wink

Общи условия

Активация на акаунт