Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Какво повече НЯМА да купя - 19

• 41 520
  • 285
  •   3
Отговори
# 255
Никога повече няма да съм клиент на дрогерия Ортопрайм, които продават ортези. Купихме за детето, която се счупи след 5-6 ч. носене. От фирмата ни обвиниха ,че сме я счупили насилствено. Фирмата производител MEDI, ни казаха ,че всеки техен продукт има гаранция, но Ортопрайм ни отказаха рекламация. Изключително нелоялни са.

# 256
  • софия
Никога повече няма да съм клиент на дрогерия Ортопрайм, които продават ортези. Купихме за детето, която се счупи след 5-6 ч. носене. От фирмата ни обвиниха ,че сме я счупили насилствено. Фирмата производител MEDI, ни казаха ,че всеки техен продукт има гаранция, но Ортопрайм ни отказаха рекламация. Изключително нелоялни са.
Какво стана? Не пусна ли сигнал до КЗП?

# 257
Дадоха ми протокол , че продукта не е дефектен , а ние сме го счупили... Ортезата ми трябва спeшно и в крайна сметка си я носим с отчупеното парче, а ако се повреди още повече съпругът ми каза ,че вече има идея как да я оправил Ако подам сигнал трябва да чакам и през това време не можем да я ползваме Sad

# 258
    • софия
    Защо да не може да я ползвате по време на проверката? Това от КЗП ли го казаха?
    Те в протокола могат да си пишат, каквото искат, това не означава, че е истина.

# 259
    И аз ви препоръчвам да докладвате до КЗП. Опишете проблема в имейл до тях, направете снимки...няма да ви вземат ортезата.

# 260
    Да, няма да ни я вземат, но вече няма и да изглежда нова.
    Имам снимки. Освена да пиша, като им кажа ,че въпреки счупентото все пак я носим.
    Не са ми казали нищо от КЗП - разгледах в нета и там имаше графа  в какво искам съдействие - замяна, връщане на пари и т.н. и затова реших ,че все пак трябва продукта да е във вида, в който сме установили повредата.

# 261
    Опиши им нещата такива, каквито са. Хора са, ще разберат.

# 262
    • о`майна лунна нощ е
    Взех полиращ антистатичен спрей от ДМ, тяхна марка. Пишеше, че е приложим на лакирани дървени повърхности, стъкло ... Вече втори час се опитам да премахна поражения от открита /без покривка/маса. Толкова отвратително я замаза.Цялата стана матова, на черти и видими ивици от препарата от нея. Няма махане. Вода, друг препарат ..... нищо. Пълен боклук.
    Скрит текст:
    Въпреки че и снимката не е много добра, отдясно се вижда на какво заприлича повърхността след минаване с въпросния спрей.

# 263
    • Далечният изток
    Може би защото масата Ви е плоскост, а не лакирано дърво.

# 264
    На флакона пише, че е за дървени, синтетични и стъклени повърхности.

# 265
    • Пловдив
    Салата Табуле от витрината на Билла - слагат джоджен в нея и вкусът е отвратително гаден.

# 266
    • Далечният изток
    На флакона пише, че е за дървени, синтетични и стъклени повърхности.
    Не знам какво пише. Не разбирам немски. Съфорумката написа, че е за  "лакирани дървени повърхности, стъкло", а показаната маса не е лакирано дърво.

# 267
    • о`майна лунна нощ е
    За да съм коректна, цитирам дословно указанията от етикета на български:
    "Подходящ за всякакъв вид мебели от лакирано дърво, повърхности от фурнир, пластмаса и стъкло, както и за почистване на отоплителни тела"

Това ме подведе да се доверя и да го купя, но съм безкрайно недоволна от резултата. Не почистване, а мазане настана.

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 21:01 от `ТуиГ

# 268
    Ясно, разбрах сагата с edrehi(?).
    Забравих аз от какво ще се оплаквам.
    Скрит текст:

Това са ББ кремове.
    Първият, на SVR, е ужасен. Няколко пъти се опитвам да го ползвам и не става. Започват да ми парят, сълзят очите от него. На всичкото отгоре изглежда сякаш съм се посипала с пясък. Да, матиращ е, но за мен е прекалено. Това се очаква от него:
    Скрит текст:
        "Подходящ за чувствителна комбинирана, мазна и/или склонна към акне кожа
        Изравнява тена, намалява лъщенето и ограничава образуването на несъвършенства, Светъл нюанс
        Има антибактериално и противовъзпалително действие
        Предпазва кожата от UV лъчите като предоставя фотозащитен фактор SPF20"
    Вторият, е гола вода. Както без него, така и с него. Не лека покривност, ми, никаква.
    Това е описанието за него.
    Скрит текст:
    Hydrance BB oзаряване е деликатно тониран хидратант, подходящ за всеки нюанс на тена, хидратира*, озарява и защитава, благодарение на: -патентования** комплекс Cohederm, който осигурява дълготрайна хидратация; - комбинация от седефени и минерални пигменти, които прикриват умерени несъвършенствата и озаряват тена, - Sunsitive Protection, защитен комплекс, осигурява висока защита SPF 30 и Пре-токоферил, за ефективна защита срещу факторите на околната среда (UV. свободни радикали и замърсяване).
    Смесени двата дават задоволителен резултат, стоят добре върху кожата, има и покривност, но това парене в очите, макар и по-леко...
    Тези двата съм ги избрала заради състава, който според Cosdna не е лош за моята кожа.
    Мисля да ходя да си купувам този:
    Скрит текст:
    Ако има недоволни да казват сега или да замълчат завинаги. Grinning
    Скоро може да пиша и за него.

# 269
    Маджаров. Телешки бургери. Отвратителни! Направени са сякаш от карантия и жилки..Страшно гадно миришат..лошо ми става само докато го пиша🥴🥴🥴

Общи условия

Активация на акаунт