Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ Юни 2021 (Тема 11)

  • 84 128
  • 1 377
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 077
И на мен ми харесва роклята на Lady Brinne, както и прическата на Bobchita. Аз не се харесвам с толкова къса коса, но много ми харесва на други как им стои.
Добре дошла Тъмна магнолия!
Роки, тебе те изпуснах.

# 361
  • Мнения: 7 898
Еееее Бобчита, ти си още момиченце Simple Smile. Спомням си като бях на 37 изобщо не се чувствах остаряла или пък да мисля за подмладяване и т.н. Прическата много ти ходи.
Добре дошла на новата девойка в темата.

# 362
  • Мнения: 3 531
Роки е жестока, къв корем бе момиче? Heart
Бобчита и тя е момиченце, определено. И много обичам да ви гледам.
А роклята дето е набедена за инфантилна, бих носила с удоволствие.

# 363
  • Мнения: 7 388
Роки, страхотно ти стои банския
Бобчи, много си секси с късата коса.
Относно полите, така и не се възприемам,  като се замисля нямам пола в гардероба.
Но вашите много ми харесват, особено Angel е винаги стилна.

# 364
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Бобчита, айде не 25, но най-много 30 да ти дам. На фона на болшинството сегашни девойки...

# 365
  • София
  • Мнения: 4 296
Бобчита, това е твоята прическа! Много си хубава! Отива и на овала на лицето ти, и на очилата и подчертава очите ти. Браво на теб и на фризьорката!

Роки, палава беше с този бански Wink

# 366
  • София
  • Мнения: 13 597
Много сте подли 😘. Не съм видяла, че има нова тема и чак сега се усетих. Ще чета след като поспя.

# 367
  • Мнения: 4 723
Поръчах си зелената пола от Зара ,S,дано не ми е малка 😢 мисля да я нося ърбън с тениска и кецки..... да  утрепя малко този сатенен лукс 🤣 имам плисирана такава пак Емералд ,обаче нещо като ,че ли много ми разширява талията ....

# 368
  • Мнения: 5 832
Бобчи, много ти тича новата прическа, направо си като ученичка. 🌺

# 369
  • Мнения: 12 473
Поръчах си зелената пола от Зара ,S,дано не ми е малка 😢 мисля да я нося ърбън с тениска и кецки..... да  утрепя малко този сатенен лукс 🤣 имам плисирана такава пак Емералд ,обаче нещо като ,че ли много ми разширява талията ....
Да, и аз това  не харесвам. Но някой път ще пробвам с тениската отгоре:

# 370
  • Мнения: 4 723
Бе на теб ти седи джъст ПЪРФЕКТ! ❤️

# 371
  • Мнения: 7 898
Такива поли, които са веревни седят добре на тесен ханш. На широк ханш се гърчат и правят ханша да изглежда още по- голям.

# 372
  • Мнения: 12 473
Така е, обаче съвсем изчезва талията, вярно е.

# 373
  • Мнения: 7 898
При такава фигура е простено да нямаш талия, пък и не прави впечатление.
Виж Виктория Бекъм много често боси такива поли и и седят чудесно.

# 374
  • София
  • Мнения: 38 431
Тя затова Елена Галант препоръчва широк колан на талията при такива поли.

Общи условия

Активация на акаунт