Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ Юни 2021 (Тема 11)

  • 84 310
  • 1 377
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 7 898
Клеми, ти си само за панталони бе жена. Кви са тия дълги сатенени пили дето те правят да изглеждаш като лелка.

# 331
  • Мнения: 4 740
Клеми за мен сатенената пола ти се добре,проблемът е от ризата съчетаната д полата ,пробвай с някаква изчистена тениска ,може би черна или бяла и ще блесне тоя сатен ...

# 332
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 389
Тази рокля изглежда ли ви инфантилна? На мен няма да ми е така къса, а някъде около коляното:

# 333
  • Мнения: 12 473
На мен ми харесва..)

# 334
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз имам подобна и с кеф си я нося.

# 335
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 389
Благодаря ви - от вчера я заглеждам и ми изглежда съвсем ОК, но ММ снощи вика, че била момичешка, но пък какво разбират мъжете от дамска мода...? Simple Smile

# 336
  • София
  • Мнения: 6 797
Bobchita, на 5-6 години са, Wrangler, вече не помня откъде са. Онлайн, май vipamazon-a, който вече го няма.
Момичета, аз добре си познавам фигурата, перфектно знам кои дрехи, кройки и материи са моите. Там е работата, че адски са ми писнали. Колкото и добре да ми седят, въртя 5 неща, защото в тях изглеждам най-добре. Искам да счупя калъпа, дори и да не постигам уау ефект, за мен си е разнообразие и ми е кеф. Може пък при всички експерименти да открия и нещо ново, на което да се зарадвам. Дълга пола явно няма да е, но опитите продължават.
No_frame bitch, с тениска вече казах, че изглеждам все едно съм станала от сън и съм сложила полата, а не съм сменила тениската, с която съм спала. Просто е потресаващо. Ще си я нося с риза, дали тази, дали друга.

# 337
  • Мнения: 12 473
Клеми, не се отказвай!
Не вярвам да има жена, на която да не й стои добре дълга пола/рокля. Толкова е женствено и красиво!
Ще си намериш твоите!

Аз също години наред не се възприемах, изглеждах нелепо направо, щото още по-кльощава и гърчава се виждах в тях.
Сатенената пола е супер, просто пробвай различни съчетания. Аз също съм за фланелка по принцип, но ти сама ще се усетиш, как ти е най-твоето съчетание..)

# 338
  • София
  • Мнения: 6 797
Angel_wing, някой ден ще те взема на шопинг с мен. Да видип, че съм като леля Пена във всички дълги поли и рокли. Просто е някакъв кошмар. Изобщо нищо общо с къса пола или молив, до коленете. Мацка vs тьотка.

# 339
  • Русе
  • Мнения: 1 843
Клеми, носи си полата както ти харесва! Не на всеки му допадат определени комбинации, важното е ти да се чувстваш добре в дрехата!
Lady Brinne и на мен ми харесва роклята!

# 340
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 389
Според мен сатенената пола може да се комбинира с трикотажна блузка, която е по-вталена по тялото, не тип класическа тениска.

# 341
  • Мнения: 2 830
Тази рокля изглежда ли ви инфантилна? На мен няма да ми е така къса, а някъде около коляното:

Скрит текст:
За мен не е. Онзи ден си купих подобена в цвят - далечно синьо/ по RAL. Simple Smile
Нося си я с кеф. Даже ММ няма нищо против да ме изведе с нея. Joy

Клеми, аз отдавна разбрах, че полата не е моята дреха, освен тясна тип молив. С всеки различен от този модел изглеждам като вртенарка и вече нямам терзания по въпроса.

# 342
  • Мнения: 12 473
Angel_wing, някой ден ще те взема на шопинг с мен. Да видип, че съм като леля Пена във всички дълги поли и рокли. Просто е някакъв кошмар. Изобщо нищо общо с къса пола или молив, до коленете. Мацка vs тьотка.
Споко, ще ти избера секси дълга рокля..))

# 343
  • София
  • Мнения: 6 797
Angel_wing, някой ден ще те взема на шопинг с мен. Да видип, че съм като леля Пена във всички дълги поли и рокли. Просто е някакъв кошмар. Изобщо нищо общо с къса пола или молив, до коленете. Мацка vs тьотка.
Споко, ще ти избера секси дълга рокля..))
Само ако преди това ме заведеш да ми извадят плаващите ребра. Simple Smile
Sysly, аз знам кои дрехи не са моите отдавна и нямам терзания по въпроса. Но пък си търся разнообразие. Освен това някак вече не съм на мнение, че трябва да изглеждам зашеметяващо непременно.

Последна редакция: пт, 11 юни 2021, 10:34 от Klemy

# 344
  • Мнения: 2 749
Аз също се виждам ужасна с дълго, а ми харесва и ми се иска да нося. Имам 3 ризи - рокли до около коляното, но са широки и изглеждам като леля. Не слагам колан, защото нямам талия. Явно моята дължина за пола е мини, че поне краката още стават. 😂

Общи условия

Активация на акаунт