Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ Юни 2021 (Тема 11)

  • 84 131
  • 1 377
  •   2
Отговори
# 900
  • Бостън
  • Мнения: 13 471
Много са ви сладки роклите, но на мен ми е толкова горещо, че нищо различно от бански и ленена широка "бабешка" рокля, размятаща се далеч от тялото ми ме устройва... ММ ме кодоши, че съм направила рамене
и гръб на борец с гребането, та нищо тясно не ми става, дори и да ми харесва и да искам да го облека вечер.



Последна редакция: ср, 23 юни 2021, 16:49 от Agent Provocateur

# 901
  • София
  • Мнения: 4 296
Агент, супер сте! И е много хубаво там, където сте...
А ти си страхотна, много фит, толкова женствени пропорции на тялото и с хубави дълги крака. Леле Heartbeat

# 902
  • София
  • Мнения: 38 442
Много е фит Агента!🤩

Тесктилните контрастни колани на роклите се оказват големият хит на лятото. Аз пък имам събрани много, защото едно време нарочно ги махах.

# 903
  • Мнения: 7 898
Като чуя хит и ми става зле. Нося каквото ми хареса без оглед на това дали е хит или не. Сестра ми се опитва да ме “светва” на това кое е хит, кое е “модна” тенденция или “моден” цвят и честно казано ме напушва такъв смях, че едвам се сдържам. Работя с изключително много жени, като една голяма част са обсебени от маркови стоки, но въпреки това не съм чула някой да говори за модни тенденции  и хитове.

# 904
  • София
  • Мнения: 38 442
Ок, ще измисля друга дума, специално за твоите очи, като мине жегата.

# 905
  • Мнения: 2 077
Тия дни съм заета с различни задачи и не успявам да се включа, и не мога да се включа и в предизвикателството рокля всеки ден. 
Белите рокли и на мен ми харесаха, но не успях да видя обсъжданата дантелена рокля на Стрина. Обожавам дантелени рокли.
Агент, топ си! Heart

# 906
  • Мнения: 463
Показаните бели рокли са много стилни, запопомнящи се, непрактични в повечето случаи, но и това да ни е проблемът Simple Smile
Аз рокли обожавам и утре , ако не забравя, ще снимам, но в това горещо време повече съм се размечтала за почивка и моренце. Дилемата ми е къде: България или Гърция, но май ще решавам в последния момент, което е доста непривично за мен, но..
По този повод (моренцето) се сдобих с нова придобивка:
Имам нужда малко и във форма да се приведа, но трудно се мотивирам в това отношение. Дано успея Simple Smile

Последна редакция: ср, 23 юни 2021, 19:23 от anichkaffm

# 907
  • Мнения: 2 259
Без да съм следила темата, предвид рязкото затопляне и аз съм с рокля днес. Бяла кенарена, с плетени дантели и широка.

Последна редакция: чт, 24 юни 2021, 06:23 от pep_si

# 908
  • Мнения: 2 077
Да върна малко за Италия, че аз като съм там обичам да се наслаждавам на храната на макс и попаднах на тази витрина.

Последните години и само в чужбина се отпускам да нося капели поради силното слънце.

Последна редакция: чт, 24 юни 2021, 11:52 от Pink Dress

# 909
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Ее, на Пепси роклята с дантела вече е друга работа.
Пинк, особено розовата е супер.
Днес бях така, както ходя почти всеки ден през лятото, с вталена блузка, пола широчка надолу, друг път са ми по-къси.

Последна редакция: чт, 24 юни 2021, 16:41 от perunika

# 910
  • София
  • Мнения: 4 296
Много харесвам рокли и често казвам, че няма по-красива жена от тази в рокля, но не мога да нося няколко дни подред. Омръзват ми. 

Днес носих доста къса пола с прихлупване, че и копринена, а по някое време излезна и вятър. Иначе уж улегнала жена!

# 911
  • Мнения: 2 077
Ето още бели рокли, на които попаднах днес

Благодаря, Perunika

# 912
  • На острова
  • Мнения: 1 271
И на мен роклите ми омръзват и не нося толкова много. Предпочитам поли, защото могат да се съчетаят с различна горна част и се получават различни комбинации.

Pink Dress, черният ти сандал е страхотен! И евала за токът, аз на екскурзии в чужбина съм само по маратонки.

Шапки с периферия обичам да нося и лято и зима. Голям са ми хит 🤣

Аз разносих днес тази пола, като на Ейнджъл е, снимката не е много ясна, а по блузата има и зелено, и неоново и много си я харесвам, въпреки че е къса и се носи само на висока талия. Мъжът ми ме пита какво било това пончо? 😂

# 913
  • София
  • Мнения: 13 599
Завиждам за полите с плисета. На моят ханш стоят ужасно, а така ги харесвам.

# 914
  • Мнения: 463
Един цветен ден от мен 🥰

Общи условия

Активация на акаунт