Астрология - 20 тема (преди да попитате - прегледайте 1 пост)

  • 38 175
  • 739
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 39
%Да, виждат се проблеми в детството, родния дом, майката: 4ти дом в козирог и сатурн там в последен градус на знака; Луната, като естествен сигнификатор на 4ти дом и майката,  е поставена в 12ти в съвпад с Плутон; Луната управлява 10 дом.% Майка ми, която ме е осиновила беше зодия Козирог, а тази която ме е изоставила при раждането - лъв или рак.

# 451
  • София
  • Мнения: 274
Cruella56, за същото ли? Лелеее, дано не е за същото ... (гадже) 😀. Иначе сигурно си има някакво обяснение. Четох че когато Меркурий е ретрограден, е подходящо човек да разсъждава за посоката на живота си.

# 452
  • Мнения: 2 629
Имах в предвид, че и аз си мисля за бившия ми😂😂😂
Cruella56, за същото ли? Лелеее, дано не е за същото ... (гадже) 😀. Иначе сигурно си има някакво обяснение. Четох че когато Меркурий е ретрограден, е подходящо човек да разсъждава за посоката на живота си.

# 453
  • Мнения: 3 261
На наталната карта вижда ли се, кои професии са подходящи за мен? Аз уча биология но се чудя на къде да продължа след това?

За фармация има добри предпоставки. Може и медицина или някакъв вид терапия, здравен мениджмънт.
Важно е да избереш професия, която наистина ти импонира, тъй като в натала е заложена вероятност за смяна на професия и някаква преориентация в един момент. По-динамичен живот, с повече промени. Като цяло наталът дава добри указания за по-нататъшно обучение, имаш буден ум, но съветът е да заложиш на повече постоянство.

# 454
  • Мнения: 246
Не се започват връзки на ретроградна Венера,както и не се сключва брак.Но често се възобновяват стари връзки.Акцентът е върху взаимоотношенията,но е добре да се внимава и в неща,свързани с пари.

# 455
  • Мнения: 2 629
Това за моята натална карта ли е? 🙄
Не се започват връзки на ретроградна Венера,както и не се сключва брак.Но често се възобновяват стари връзки.Акцентът е върху взаимоотношенията,но е добре да се внимава и в неща,свързани с пари.

# 456
  • Мнения: 772
Не се започват връзки на ретроградна Венера,както и не се сключва брак.
Какво се случва с такива връзки?

# 457
  • Мнения: 3 843
Нищо не се случва.

Аз познавам поне няколко двойки сключили брак на ретро Меркурий или ретро Венера. Заедно са си, добри семейства, с деца вече.

# 458
  • При децата ми
  • Мнения: 6 063
Нищо не се случва.

Аз познавам поне няколко двойки сключили брак на ретро Меркурий или ретро Венера. Заедно са си, добри семейства, с деца вече.

И аз познавам. Ноо, време има, път има да се извърви...!

# 459
  • Мнения: 1 750
Транзитна ретро Венера свързва кармично двама души, които имат да довършват заедно нещо от минали животи по темите на планетата  - любов, пари, деца,творчество, удобство, изневери , уроци по партньорства  и др. Такива хора се познават , обикновено лесно се свързват по между си, чувстват се близки , но... Винаги има едно  "НО" , което само тези хора си знаят.

# 460
  • SF
  • Мнения: 21 167

Аз искам да попитам. На наталната карта вижда ли се, кои професии са подходящи за мен? Аз уча биология но се чудя на къде да продължа след това?

Лекарства, производство, лечение, разпространението им, хигиена - са подходящи за тебе. Домът е интерсептиран и затова малко по-трудно го усещаш и чувстваш, че нещо не е точно така. Но имаш карта, която показва, че не си сбъркала в избора си. По-натам може да пожелаеш да преподаваш, или да презентираш лекарства, съставки или продукти - напоследък е много разпространено и добре платена професия. Заложено ти е да търсиш новото, модерното, актуалното (евентуална причина изборът на биология да те притеснява, но тя може да прерастне и да се развие в професия, добре пасваща на съвремието, която да ти дава комфорт). За баланс обаче, ти е заложено ти е и едно непостоянство, на което може да обърнеш внимание.

# 461
  • Мнения: 2 629
Благодаря Ви ❤️. В момента по професия се видя екология, но не успявам да взема държавния изпит. И за това се чудя после на къде да поема. Сега отделно имам проблеми със забременяването, и ходя малко по лекари, и ми е трудно да балансирам между двете неща. И все си мисля, че екологията не е моето. Определено след това ще продължа в СУ,, сега съм в ПУ и не се чувствам в мои води там. 😊 Но се надявам догодина септември да успея да продължа.

Аз искам да попитам. На наталната карта вижда ли се, кои професии са подходящи за мен? Аз уча биология но се чудя на къде да продължа след това?

Лекарства, производство, лечение, разпространението им, хигиена - са подходящи за тебе. Домът е интерсептиран и затова малко по-трудно го усещаш и чувстваш, че нещо не е точно така. Но имаш карта, която показва, че не си сбъркала в избора си. По-натам може да пожелаеш да преподаваш, или да презентираш лекарства, съставки или продукти - напоследък е много разпространено и добре платена професия. Заложено ти е да търсиш новото, модерното, актуалното (евентуална причина изборът на биология да те притеснява, но тя може да прерастне и да се развие в професия, добре пасваща на съвремието, която да ти дава комфорт). За баланс обаче, ти е заложено ти е и едно непостоянство, на което може да обърнеш внимание.

# 462
  • Мнения: 10 011
Привет,

Ще може ли да ми отговорите дали квадратура между планета и Асцедент се включва в Голям Кръст?
Чудя се дали имам Т-квадратура 4-7-10Д, или Голям Кръст.

Скрит текст:

Благодаря ви.

# 463
  • Мнения: 3 261
Голям кръст е – четирите кардинални знака са заети от планети.

# 464
  • Мнения: 10 011
Благодаря, Сотис.

Какво означава това за натива? Да работи целенасочено по темите на домовете, или кръстът сам си работи, спъва и разпъва (евентуално)?
Отивам да чета, разбира се, ако някой има предложения за добър материал по въпроса, ще съм благодарна. Ползвам английски език.

Общи условия

Активация на акаунт