Модни консултации (юни, 2021) - 56

  • 58 969
  • 938
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 930
Може да разгледаш онлайн и втората употреба Ремикс или Мания, имат доста официални тоалета с етикет.
Добавям и contour.bg. Има страхотни находки за официални рокли понякога, нови с етикет. Най-често в малките размери.

# 286
  • Мнения: 4 403
Благодаря за идеите. Щом има малки размери, ще ги погледна. Иначе ги изключвах като опция..

Fearnot, не се харесвам с пастелни, бледи цветове.
Допада ми кобалтово, наситено синьо, макар че вече имам няколко такива, та може и нещо различно.
Двете зелени  рокли ми допадат и като модел, и като цвят. Особено "Helena" Heart Eyes
Бюджет..ами, не много висок. Може би около 100 лв някъде. (повечето ми рокли са около 30-40 Rolling Eyes )

# 287
  • Бостън
  • Мнения: 13 476
В момента съм с тениска, както много от Вас биха оприличили на плочки за кухня. Simple Smile Обаче на мен страшно ми харесва.
Радвам се!  Grinning  
В края на краищата нашият външен вид се предполага, че е отражение на нашата лична естетика, а не на тази на съседките ни Wink

И аз им харесвам бельото и парфюмите, но не бях гледала рекламите. Доста пошли към плоски. Не видях някаква провокация, а само изложен ня всеослушание сексапил без капка загадъчност.
Провокацията по дефиниция не предполага никаква загадъчност, деликатност, завоалираност и подобни политкоректни прийоми, ако ще си говорим от чисто езикова гледна точка Grinning

Но да, брутални са Simple Smile)) Съгласна с Barbabeau, че са извадени от "друго време"



Ето и една-две деликатни реклами на кокаин Wink


# 288
  • Мнения: 3 507
Витаминче_,

Има тази рокля и в друг цвят:
https://mobile.yoox.com/bg/15030109ML/item#sts=dreambox80
Тази рокля е също с много хубав силует, не зная на госпожата защо толкова зле е застанала...

Има я тук: https://m.aboutyou.bg/p/tfnc/haley-5848572

# 289
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Всъщност Agent Provocateur са поставени лица, които се внедряват в разни движения и се опитват да ги взривят отвътре, като ги радикализират или подтикнат да нарушат закона, сами да се делегитимират. Това по повод загадъчността и интригата.

Въпросните реклами може и да са били сензационни на времето, знае ли се. Дупка в стъклото = браво за бельото. Ето ти и рекламен слоган. Grinning

# 290
  • Бостън
  • Мнения: 13 476
Agent,
аз оттук я виждам тази рокля в съчетание с кафяво или зелено. Дали обувки, колан, чанта...
Или ако искаш да грейнеш - с цвят фуксия.
Кафяво и зелено имам много, фуксия въобще! Мерси  Hug

И сега следва най-трудното - как да опаковам малко обувки/чанти, които да си пасват с максимум количество дрехи!

# 291
  • Мнения: 3 507
В пликове за вакуумиране, за да остане място за новите, с които ще се завръщаш!

# 292
  • Мнения: 1 440
Оххх, “как да опаковам” ми е болна тема. ММ обича да пътува с раничка от днес за утре. Аз пък - да си взема рокля за ваканцията и да обмисля как да опаковам максимално комбинации с минимално количество дрехи. Доста сме различни...
Все съм му бавна, как може куфар (поне cabin bag!!) да искам и т.н.... Пфффффф 😜

# 293
  • Мнения: 2 077
Цитат на: Agent Provocateur link=topic=1339928.msg42986907#msg42986907 980737#msg42980737 date=1623337685
И сега следва най-трудното - как да опаковам малко обувки/чанти, които да си пасват с максимум количество дрехи!
Уфф, вечният ми проблем при пътуване. По принцип предварително сме начертали градовете и местата за посещение и като се почне да си представям къде, как да бъда облечена и обута. И постоянно сменям идеите си, слагам, подреждам, вадя, чакай това да сложа и онова, и накрая общо взето винаги съм взела едно солидно количество, което общо взето само го разхождам от точка А до точка Б. Обикновено се налага да си вземем допълнително сак за новите покупки и подаръци или сме плащали и багаж отгоре.

# 294
  • Мнения: 5 832
Аз не мога да помогна с идеи как да опаковаш, защото съм от хората, които за седем дни моте тръгват с поне 12 тениски, 5-6 рокли и около 7 чифта обувки. И всеки път обличам броени неща, но продължавам на всяко пътуване да мъкна половината си гардероб, че не се знае дали няма да се озова на вечеря на яхта примерно, което клони към отрицателно чисто. Като си запредставям едни вечери, едни барове и какво ще облека в точно конкретен момент, става страшно. Накрая цял ден лежа на плажа и дори понякога си вечеряме в стаята, че слънцето ни е пребило.

# 295
  • Мнения: 4 403
И аз вземам повечко неща, особено ако не знам какво ще е времето.
Все ми е студено Grinning
Преди седмица-две имахме пътуване в 5 различни града. Ами, носех 3 якета, 3  чифта обувки, и отделно блузи, панталони, рокли, тениски..
Ама то и в момента времето е смотано и не се знае кога кой сезон ще хване човек Joy

Както си бях на 16 градуса и пещера, отидох в Петрич, Калифорния, и беше 29  Flushed

# 296
  • Виена
  • Мнения: 899
Аз като човек все на път и супер практичен,съм много добра в подготвянето на багаж. Принципът е прост - бельо за всеки ден, тениска за сън, според дните планирани в пътуване, по един комплект дрехи да ден,универсални обувки един чифт,другите съм ги обула и евентуално яке и шал. За три седмици море миналата година носех четири летни рокли,къси панталони с десетина тениски, кожени сандали два чифта равни и едно дънково яке. Роклите са всичките такива,че да могат да се носят с яке и сандали, тениските и панталоните ясно. Не вземам нищо,което изисква гладене или пък не може да се комбинира с останалото в куфара. Ето следобед летим за София за 2 дни, нося само един чифт обувки,които са върху мен, панталон с тениска за неделята и за понеделник панталона от пътуването и блузка. Дънково яке и шал нося върху мен. Двата панталона,близките,обувките са избрани да си отиват.И са достатъчно представителни,за да мога да ги нося навсякъде,немската мода е практична и предлага такива неща. Обуьвките са балерина с ток в неочакван цвят. И точка:)  Довечера ще се щракна.

# 297
  • Мнения: 5 832
Ооо, аз и ютия си нося като ходя на море. 😄😄😄

# 298
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 377
На почивка не нося нищо мачкащо се. Принципно нося малко повече дрехи, отколкото ще са нужни, за всеки случай. И един чифт резервни обувки. Яке и готово.

# 299
  • Мнения: 9 679
Големият ми син (19г) е такава кипра. Преди пътувания решава какво ще носи и най-вече с какви маратонки, кецове и прочие. Гледа клипове как да сгъва дрехите, за да събере повече. Всяка обувка е старателно напълнена с опаковани чорапи или нещо дребно, добре сгънато. Има поче 30 чифта, някои са лимитирани и доста скъпи и си ги пази. Никога не са в чекирания багаж, винаги в ръчния.
Ако, живот и здраве, и снахата е такава, подготвянето за пътувания ще е цяло приключение.

Общи условия

Активация на акаунт