Да си разтълкуваме съня - 12

  • 51 066
  • 1 114
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 31 556
Моля и аз за странично мнение за един сън Simple Smile шефът нещо ми беше много ядосан, обвиняваше ме за някакви неща, т.е по-скоро ме конфронтираше, а аз плачех и казах, че напускам. Имаше около него и други от шефовете. Не помня добре съня. Иначе в реалния живот ми е много спокойно на работа и шефа се държи винаги добре с мен, даже декември суперлативи и бонус.

Според мен не е лош този сън.
И на мен ми се е случвало нещо такова. Плач, уволнение, пък после уволниха другата колежка и аз я заместих.

# 556
  • Мнения: 3 354
Сънувах, че майка ми ми казва ,че дядо ми праща 125 хил лева от оня свят и аз се замислих, че наистина има повече светове и планети освен Земята.

Какво означава това?
Дядо ми за съжаление не е измежду живите.

# 557
  • Мнения: 2 024
Тази нощ сънувах, че сме си купили къща и даже сме успели до я ремонтираме и сме вдигнали още 1 етаж. В съня си я гледах, радвах ѝ се и си мислех колко е хубаво, че вече имаме нещо наше и няма да сме около роднините в сегашната къща. Само не разбирах защо сме я направили толкова голяма (като сегашната триетажна) след като винаги сме искали нещо малко и семпло.

П.С въпросът за закупуване на къща даже не ни е минавало през ума. Simple Smile

# 558
  • Мнения: 2 629
Здравейте, снощи сънувах, че бившият ми приятел ме блокирва в соц мрежи. В момента поддържаме контакт само в инстаграм, какво според вас може да значи? Предупреждение някакво или? 🙄

# 559
  • Мнения: 202
Здравейте! Тази вечер сънувах, че с майка ми и сестра ми минахме пеш през някакво гробище. То се намираше в много хубава природа. Направи ми впечатление, че по гробовете отгоре бяха налягали кози. След което седнахме със сестра ми на някакъв гроб при което аз станах, а тя започна да блъска по плочата. Получих обаждане от баба ми, че дядо ми е починал и се запътих към нея. Спомням си, че ми беше много газно от тази навина и даже не влезнах в стаята да го видя. Какво означава този странен сън?

# 560
  • Мнения: 983
Аз сънувах,че вървя по нещо като пътека над вода....и видях три лехички с лалета червени,оранжеви и жълти.Откъснах едно червено лале а исках жълто....но течението не ми позволяваше да стигна до него....Помня,че още в съня си знаех,че е сън и исках да разбера какво значи....

# 561
  • Мнения: 3
Да се включа и аз!
Здравейте! Преди време сънувах жена (колежка) която в действителност ми е казвала че познава по сънищата (каквото и да означава това). Разказвала ми е сънища на нейни познати и как познавала какво ще се случи след този сън - и познавала. За това и загубила много от “приятелите” и познатите си …
В съня ми ТЯ ме огледа от годе до долу и  категорична и убедена в себе си ми каза - ти си бременна - а погледа и показваше колко учи убедена в думите си. Очите ѝ се спряха на корема ми и каза - може би още не знаеш за това, но скоро ще научиш!!  Казах ѝ - ти си луда! По какво разбра, че съм бременна? Аз чакам да ми дойде, ти какви глупости говори?!? Ти наистина полудя!
А отговорът ѝ беше толкова ясен и категоричен - няма да ти дойде! Ще видиш!
Не знам какво означава това.. не знам защо ѝ след толкова време ми е толкова ясен сънят все едно сега го сънувах.. моля за мнения!

# 562
  • Мнения: X
Сънувах, че някой ми е предложил годеж, и държа торбичка със златен пръстен с бял камък. Този някой така и не го видях, нямаше го в съня, и в реалния ми живот в момента съм сама. По едно време в съня плаках.”, мисля, че в един момент сложих пръстена.

# 563
  • Мнения: 476
Здравейте и от мен!
Имах подобен случай и аз като Вас, IvanaIvana. Sweat Smile При мен обаче сънят не го сънувах аз, ами на обедната почивка с една моя колежка си вървим по пътя и срещу нас се задава една моя съученичка от основното, която не съм виждала много, много дълго време даже не знам как и я познах доста се беше променила нито ми е от близкото обкръжение, нито я имам в социалните мрежи. Спира ме и сама ми каза как ме била сънувала преди 2 вечери бременна с голямо коремче и аз в шок и това беше..но от тогава нищо не ми се е случвало. Просто беше много странно всичко това.

# 564
  • Мнения: 31 556
Сънувах, че някой ми е предложил годеж, и държа торбичка със златен пръстен с бял камък. Този някой така и не го видях, нямаше го в съня, и в реалния ми живот в момента съм сама. По едно време в съня плаках.”, мисля, че в един момент сложих пръстена.

Годеж значи точно обратното. Или поне не скоро.
Наскоро това ми се случи, даже прекратих отношения след 2 дни.
Иначе плача насън е на хубаво.
Аз наскоро плаках насън. Миналата нощ. Ще видим дали нещо хубаво ще ми се случи или просто е някакво емоционално изплискване на емоции насън.
Виж пръстена може да сочи влюбване, но времето ще покаже.
Или пък успехи на работата.
Тъй си мисля де, дали ще е така не знам, ще кажеш след време.

# 565
  • Мнения: 32
Здравейте, напоследък доста често сънувам, но този път сънят беше много странен. Сънувах, тъмна стая с 1 или 2 свещи и ковчег.Като отворих ковчега имаше скелет с кожа на мъж  който се обръщаше в ковчега и извън него и някаква светлина около него.Даже имаше и движения, като изправяне и по едно време излезе от него и започна са мърда на пода.Мисля, че беше починалият ми дядо. Поне такова чувство изпитах. Но някак си не мога да се оттърся от предчувствието за нещо лошо.

# 566
  • Мнения: 31 556
Преди една нощ сънувах, че съм в зала. На концерт. Пееше жена облечена в червена рокля. Известна певица, която пее любовни джаз песни.
Накрая всички ръкопляскахме много.
В съня не приличаше на себе си, но беше нейният глас.
Идеи какво значи?

# 567
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
Сънувах починал братовчед на майка...бил се върнал и се криел и не казвал, че не е умрял наистина, щото нямал какво да яде Thinking  Един такъв смален и малък беше...
Ще купя да раздам нещо за хапване, ама все пак...значи ли нещо?

# 568
  • Мнения: 2 182
Здравейте от мен тук Simple Smile
Не съм писала досега, тъй като рядко обръщам внимание на сънищата си, а и рядко ги помня. Отделно от това, винаги се опитвам да им открия някакво логично обяснение. Има единствено 1-2 неща, които винаги, когато сънувам, последват определени събития.
Гложди ме обаче нещо, което системно сънувам в последните 6-7 години и помня от сънищата си. И това е пътуването. Много често или се качвам в автобус, или пътувам в такъв.. или в самолет, или в кола. Влача някакви куфари, товаря ги в багажници и багажни отделяния и..  все пътувам някъде. Нямам крайна дестинация. Нямам човек със себе си. Не знам къде отивам. Често или е вечер и просто виждам себе си отпусната на седалката, взираща се в прозореца, или пътувам по път през разни странни, невиждани и много красиви места.
Опитвам се да намеря някакво логично обяснение за тези сънища, но не мога. Опитвам се и да следя за разни събития след тях - отново удрям на камък. И така, просто продължава да ме гложди много.

Дали някоя мила душа тук, може да помогне в тълкуването на подобни сънища?

# 569
  • Мнения: 31 556
Здравейте от мен тук Simple Smile
Не съм писала досега, тъй като рядко обръщам внимание на сънищата си, а и рядко ги помня. Отделно от това, винаги се опитвам да им открия някакво логично обяснение. Има единствено 1-2 неща, които винаги, когато сънувам, последват определени събития.
Гложди ме обаче нещо, което системно сънувам в последните 6-7 години и помня от сънищата си. И това е пътуването. Много често или се качвам в автобус, или пътувам в такъв.. или в самолет, или в кола. Влача някакви куфари, товаря ги в багажници и багажни отделяния и..  все пътувам някъде. Нямам крайна дестинация. Нямам човек със себе си. Не знам къде отивам. Често или е вечер и просто виждам себе си отпусната на седалката, взираща се в прозореца, или пътувам по път през разни странни, невиждани и много красиви места.
Опитвам се да намеря някакво логично обяснение за тези сънища, но не мога. Опитвам се и да следя за разни събития след тях - отново удрям на камък. И така, просто продължава да ме гложди много.

Дали някоя мила душа тук, може да помогне в тълкуването на подобни сънища?
Ще опитам, макар че мила душа немам Joy
То и моите няма кой да тълкувам, само аз правя някакви жалки опити. Но аз имам наблюдения към моите си сънища и познавам себе си  знам някои неща какво значат и навързвам нещата.
Ама ще се опитам де.
Иначе като цяло автобуси според съновниците е забавяне на развитие. В повечето случаи професионално. Но не им вярвам много на съновници, но се е случвало нещо да значи точно това дето го пише.
Може би сякаш си в някаква ситуация, имаш багаж, може и емоционален багаж да значи. Не знаеш къде да поемеш в живота си.
Или имаш нужда да отидеш някъде.
Та не знам, кажи дали е така.

Общи условия

Активация на акаунт