Да си разтълкуваме съня - 12

  • 51 265
  • 1 114
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 31 651
Сънувах че баба ми която е покойник е жива, но в болница с рак и е на умиране.
С братовчедка ми отидохме да я видим. После се оказа че не е толкова зле и ще я изписват.
Какво значи?

# 661
  • Мнения: 8 799
Да съживиш у себе си някакво качество, което е притежавала баба ти, или да действаш по такъв начин. Нещо, което си отписала, не само че се съживява, а още по-живо става. Но ти изглежда не го правиш това, идеята е за съживиш нещо у себе си. Може би, за да постъпиш правилно в следващи дни...
По-нататък само ти си знаеш... Братовчедката е с теб.

# 662
  • Мнения: 31 651
Благодаря.
Но не се сеща за никакво качество, което да е имала баба ми.
Точно тази баба аз не я харесвах много.

# 663
  • Мнения: X
Сънувах, че съм на вилата при баба ми, и се опитвах да спя на хамака на двора. Само че хем беше през нощта, хем някак си имаше видимост и беше светло. А баба ми си спеше в нейната стая. В това време в двора се опитваха да нахълтват всякакви неканени натрапници, и аз все трябвале да ги гоня. Първо се промъкнаха едни хлапета и подпалиха тревата, та тичах да замъкна градинския маркуч да гася. После една жена сама си отвори вратата на портата, приближих се да я питам какво иска, тя се направи на ударена, извини се и си тръгна. Но се оказа джебчийка, усетих се, че е отмъкнала ключа, и я накарах да ми го върне. Тя ми върна жълт ключ, но й казах - ключът от портата е бял, и тя пак не кожа да се измъкне, та взех правилния ключ, и тя си замина. После баба ми се показа, и тръгнахне да обсъждаме какво да правим с всички тези хора. Казах й, че портата идва много ниско (ние сме на наклон и действително се слиза от пътя, като се идва отвън). В това време се чува някакво бръмчене на кола, и гледам в двора някак си се озова половин купе отнонези старите варбург коли, подразних се, вдигнах го с ръце (беше лек) и го метнах през оградата в съседите там, откъдето дойде. Поске като полтергайст нещо все се чуваше, отвори вратата на гаража, бърникаше там по инструментите… после отивам в банята да се мия, че все ми е запушен носът, и все не успяваш да си отпуша едната ноздра. И гледам в съня колко неща има да се оправят по къщата и насън си мисля, “Сатурн сега минава през моя 4 дом и ми показва реалнистичбо, колко неща има да се оправят по къщата”. Беше много реалистичен сън, все едно наистина бях там, и много от детайлите са абсолютно свързани с действителни събития.

# 664
  • Мнения: 1 565
Здравейте
Пиша докато не съм забравила и ще е дълго.

Действието се развива в софия. Сънувам, че се прибирам от работа и слизам на цариградско от автобус, за да слеза в метрото, но започва много да вали и метрото започва да се пълни затова се отказвам и се качвам пак отгоре. Започвам да бягам с други хора но преди да излезна някакви чужденци питат за времето и казвам 2.30 следобед. Та, почвам да бягам има и други хора и в един момент се скриваме в един магазин. След малко решаваме да излизаме, защото магазинерката ще затваря, но когато излизаме започва пак буря с гръмотевици, съответно точно преди магазинерката да затвори метална врата аз се връщам и я моля да ме пусне в магазина ,нищо няма да открадна даже ще й платя. Заедно с мен май има още едно момиче непознато.
Та вътре сме, но магазина е ъглов и има стена с гледка към булеварда. Гледаме как бурята се увеличава, гръмотевиците са ужасни и много близко, хора бягат и падат и виждам как много тъмен облак идва точно като някоя ит гръмотевични бури пеез лятото. В един момент прелетяват 2 астероида малки, които падат наблизо виждаме как камъни от тях идват, но се спират от стената и аз казвам, че Магазинът е много здрав.
След малко има усещането, че понамалява и в  това времв хора отвън виждат отвор през който някой влизат да се спасят в магазина и чувам като скандиране от далеч "във война сме" и се събудих.


В момента не живея в софия, в чужбина съм,тук няма такива бури, но вчера следобед се беше замръчило малко и си викам ще има буря.

Благодаря

# 665
  • Мнения: X
Здравейте
Пиша докато не съм забравила и ще е дълго.

Действието се развива в софия. Сънувам, че се прибирам от работа и слизам на цариградско от автобус, за да слеза в метрото, но започва много да вали и метрото започва да се пълни затова се отказвам и се качвам пак отгоре. Започвам да бягам с други хора но преди да излезна някакви чужденци питат за времето и казвам 2.30 следобед. Та, почвам да бягам има и други хора и в един момент се скриваме в един магазин. След малко решаваме да излизаме, защото магазинерката ще затваря, но когато излизаме започва пак буря с гръмотевици, съответно точно преди магазинерката да затвори метална врата аз се връщам и я моля да ме пусне в магазина ,нищо няма да открадна даже ще й платя. Заедно с мен май има още едно момиче непознато.
Та вътре сме, но магазина е ъглов и има стена с гледка към булеварда. Гледаме как бурята се увеличава, гръмотевиците са ужасни и много близко, хора бягат и падат и виждам как много тъмен облак идва точно като някоя ит гръмотевични бури пеез лятото. В един момент прелетяват 2 астероида малки, които падат наблизо виждаме как камъни от тях идват, но се спират от стената и аз казвам, че Магазинът е много здрав.
След малко има усещането, че понамалява и в  това времв хора отвън виждат отвор през който някой влизат да се спасят в магазина и чувам като скандиране от далеч "във война сме" и се събудих.


В момента не живея в софия, в чужбина съм,тук няма такива бури, но вчера следобед се беше замръчило малко и си викам ще има буря.

Благодаря
Уау, дано да не са ти верни сънищата…

# 666
  • София
  • Мнения: 905
Здравейте
Пиша докато не съм забравила и ще е дълго.

Действието се развива в софия. Сънувам, че се прибирам от работа и слизам на цариградско от автобус, за да слеза в метрото, но започва много да вали и метрото започва да се пълни затова се отказвам и се качвам пак отгоре. Започвам да бягам с други хора но преди да излезна някакви чужденци питат за времето и казвам 2.30 следобед. Та, почвам да бягам има и други хора и в един момент се скриваме в един магазин. След малко решаваме да излизаме, защото магазинерката ще затваря, но когато излизаме започва пак буря с гръмотевици, съответно точно преди магазинерката да затвори метална врата аз се връщам и я моля да ме пусне в магазина ,нищо няма да открадна даже ще й платя. Заедно с мен май има още едно момиче непознато.
Та вътре сме, но магазина е ъглов и има стена с гледка към булеварда. Гледаме как бурята се увеличава, гръмотевиците са ужасни и много близко, хора бягат и падат и виждам как много тъмен облак идва точно като някоя ит гръмотевични бури пеез лятото. В един момент прелетяват 2 астероида малки, които падат наблизо виждаме как камъни от тях идват, но се спират от стената и аз казвам, че Магазинът е много здрав.
След малко има усещането, че понамалява и в  това времв хора отвън виждат отвор през който някой влизат да се спасят в магазина и чувам като скандиране от далеч "във война сме" и се събудих.


В момента не живея в софия, в чужбина съм,тук няма такива бури, но вчера следобед се беше замръчило малко и си викам ще има буря.

Благодаря

Ще те успокоя: толкова пъти съм сънувал пожари, падащи самолети, астероиди, срутващи се сгради /често съм бил в тези сгради/ и прочее чудесии /веднъж и динозавър ме е гонил, но беше отдавна/, че ако се сбъдваха реално, щях да забележа. Според мен просто имаш буйно въображение, подхранвано донякъде и от постоянното коментиране на една конкретна война по всякакви медии и сборища на хора, а резултатът е нещо, което ме кара да те имам предвид, ако реша да продуцирам филм и си търся сценарист /това го казвам като похвала, не като критика - обичам хора с добро въображение, защото логическата мисъл е сила, но логическата мисъл в комбина с въображението са сила, която не може да бъде спряна/.

# 667
  • Мнения: 1 565
Ще те успокоя: толкова пъти съм сънувал пожари, падащи самолети, астероиди, срутващи се сгради /често съм бил в тези сгради/ и прочее чудесии /веднъж и динозавър ме е гонил, но беше отдавна/, че ако се сбъдваха реално, щях да забележа. Според мен просто имаш буйно въображение, подхранвано донякъде и от постоянното коментиране на една конкретна война по всякакви медии и сборища на хора, а резултатът е нещо, което ме кара да те имам предвид, ако реша да продуцирам филм и си търся сценарист /това го казвам като похвала, не като критика - обичам хора с добро въображение, защото логическата мисъл е сила, но логическата мисъл в комбина с въображението са сила, която не може да бъде спряна/.

като го писах този сън ми напомни на онзи филм с том круз война на световете.

иначе съм сънувала много пъти как идва бомба или нещо. което гърми и в момента, в който ме достига вълната се събуждам, за първи път в съня си преживявам нещото, а не се събуждам в пиковия момент (и съм си мислила дали е защото не знам реално какво се случва след смъртта или подобно (много драматично ахха)). Иначе,, не мисля, че е пророческо, затова и писах за тълкувание, но то са толкова неща и изглеждат точно като провокирано от света в момента

# 668
  • Мнения: 917
Може ли да ми помогнете с разтълкуване на моите сънища? От няколко месеца сънувам, че се целувам, а тези целувки прерастват и в нещо повече. Сънувах няколко пъти 2-3 мои приятели, няколко пъти се случи и с непознати мъже. Доста често сънувам такива неща. Имам приятел, обичам го, другата година ще се женим, имаме две деца. Не мога да си обясня защо сънувам такива неща. С него никога не съм сънувала такива неща.

Последна редакция: нд, 27 ное 2022, 06:44 от zwezdi4ka14

# 669
  • Мнения: 1 343
Може ли да ми помогнете с разтълкуване на моите сънища? От няколко месеца сънувам, че се целувам, а тези целувки прерастват и в нещо повече. Сънувах няколко пъти 2-3 мои приятели, няколко пъти се случи и с непознати мъже. Доста често сънувам такива неща. Имам приятел, обичам го, другата година ще се женим, имаме две деца. Не мога да си обясня защо сънувам такива неща. С него никога не съм сънувала такива неща.
За мен се занимаваш с безполезни неща, надяваш се на нещо, което няма да стане, тоест несигурна работа е.

# 670
  • Мнения: 1 419
Здравейте, хора! Сънувах, че някой ми е откраднал бебето (в реалния живот нямам деца) и аз плача много, при мен е някаква жена, която уж ми е била приятелка (в действителност не я познавам). Седим си в хола, аз плача, тя ми говори нещо и по едно време се сети, че трябва да се изкъпи в моята баня. Вдига ме и ми вика, покажи ми банята. Отиваме до банята, отварям вратата и виждам 2 простора от тези големите пълни с дрехи, чудно как са се озовали там и как са се побрали. Тя влиза между просторите и се готви за къпене. А аз се връщам в хола още по-зле, по едно време чувам някакви викове от спалнята, поглеждам и някакви мъже си викат, бягам при приятелката си да я предупредя, че има някой чужд. И се събудих трепереща.

# 671
  • Мнения: 2
Здравейте!
Може би преди около месец сънувах, че змия (не помня точно каква беше) ме ухапва два пъти от вътрешната страна на ръката, над китката. Ухапванията бяха последователни и се случиха бързо.

Друг сън, за който доста се чудя е, че доста често сънувам човек, към когото изпитвам нещо. В момента този човек е във връзка и не сме заедно, но сме имали до някаква степен флирт. В последния сън с въпросния човек дискутирахме различни теми.

Приятна вечер!

# 672
  • Мнения: 321
Аз преди години сънувах така змея. Оказах, че вече съм била бремена ( без да подозирам)

# 673
  • Мнения: X
Сънувах, че водя приятели на пътуване, което вече съм правила. Само че уж беше за ваканция, а в реалния живот това беше служебно пътуване с прекачване на самолети. Докато приятелите ми още бяха там, аз се върнах до България, за да търся в жилището на майка ми някаква карфица. Само че имаше много хора и беше като магазин по-скоро, рових в много чекмеджета и не можех да намеря никакви карфици. Межфувременно се сетих, че трябва да гващам полета обратно до приятелите ми, хукнах по автобуси, после по лабиринта на летищата с многото ескслатори и скоростни ленти. Обадих се на единия от приятелите, защото си бях забравила билета при тях, да ми каже номера на полета и точния час. Обадих му се през някакъв смарт часовник (аз нямам такова нещо), и той започна да ми ожяснва, че това са много полети за тази ваканция дето съм ги завела, много пари. И ми каза да си потам на информация. Тъкмо стигнах до информация сигурно минути преди полета, и се събудих...

# 674
  • Мнения: X
Много често сънувам мои колежки и не само ..
Сънувам ,че питам за автобуса за работа и как просто отивам .
А съм бременна и от месеца  не  работя .

Общи условия

Активация на акаунт