WIZZ AIR - 39

  • 39 680
  • 803
  •   1
Отговори
# 675
  • Milano
  • Мнения: 3 657
Купуваш тест и си го правиш сам и след видеобаждане в Чехия ти пращат сертификат???😱😱😱

В Италия, за да ти се издаде сертификат теста трябва да е направен от професионалисти.
Ако можеше да си го правиш сам и да получиш грийн пас, нямаше да е тази лудница в аптеките и запазени часове с дни и месеци напред.
Поне на този етап не.

П.п. и в Амазон продават такива тестове и естествено не са грийн пас.

https://www.telefonino.net/notizie/green-pass-basta-il-tampone-r … -preso-su-amazon/

https://m.huffingtonpost.it/entry/green-pass-senza-vaccino-non-t … de4b0e28b31e36025

https://www.ansa.it/canale_saluteebenessere/notizie/sanita/2021/ … e02877a61e4f.html

Последна редакция: ср, 20 окт 2021, 09:21 от regina di cuori

# 676
  • Мнения: 27 475
Точно, и на мен ми се стори твърде странно да си правиш теста сам. Аз правих теста в Италия пред аптека, взеха ми проба и от гърло, и от двете ноздри, жената на открито беше с всевъзможни предпазни средства...

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 13:05 от dolce miele

# 677
  • Мнения: 10 973
Сега мина пресконференцията на Кацаров и тамън се зарадвах, че удължават сертификатите за преболедуване от 6 на 12 месеца и той изрично каза няколко пъти, че ще важат само за България. В ЕС тези сертификати са само до 6 месеца. Аз бях болен преди 8 месеца и вече нямам сертификат. Тамън си викам "ей, сега ще се пътува и ще се харчат от уиз точките, че и на тях времето им изтича" и този ме поля със студен душ! Сертификатите за преболедуване щели да бъдат с различен QR код и нямало да се признават в чужбина! Брао....

# 678
  • Мнения: 27 475
Да направят сертификати и за високи антитела за прекаран ковид...😁

# 679
  • Мнения: 4 150
Правиш теста сам във видео разговор, в който те наблюдават.  След като видят резултата ти издават европейски сертификат.
Смятам да го пробвам в бъдеще, за да избегна опашките, а и може да се направи до 9 вечерта софийско време.

# 680
  • Мнения: 27 475
Аз така и не видях опашки за тест, нито в Пловдив, нито в Италия...

# 681
  • Мнения: 10 973
Да направят сертификати и за високи антитела за прекаран ковид...😁
Ами да направят... миналата седмица си правих тест за антитела, имам 750. И като ми е изтекъл 6-месечния сертификат не мога да пътувам, хаха. Няма да се боцна... Явно ще трябва ПСР за всяко пътуване. По 100 кинта отгоре за всеки билет (на посока)

# 682
  • Мнения: 27 475
Или антигенен.

# 683
  • Мнения: 4 150
В София в Рамус си се чака. А и в поликлиниката ни отнема 1 час докато ми направят теста и извадят сертификата.

# 684
  • Мнения: 10 973
Не навсякъде. Помня, когато ме принудиха да си правя ПСР след полет от Нидерландия. Много хора на опашката на летището питаха "не може ли антигенен", отговор НЕ! "Сърдете се на здравния министър", не признаваха и сертификатите с ваксина и преболедуване. Само ПСР и нищо друго. Така че... зависи от дестинацията. Когато е в тъмно-червено, положението е доста затегнато.

# 685
  • Milano
  • Мнения: 3 657
Аз го сигнализирах това в Striscia la notizia, защото е някаква измама за мен. В Италия не е разрешено по този начин. Ако наистина се издава някакъв сертификат може да са подкупени лекари. Или пък това да е нормална практика в Чехия и да подбиват пазара.
На мен ми излиза, че инфо на ит.ез.няма, обаждането се водело на английски и те праща да плащаш в чешка валута...

Долче миеле, те аптеките си имаха средно запазени часове за по 20 човека на ден (без опашки), но от миналият петък със задължителния грийн пас за работа се появи проблема в тези дни. Това за тампоните от 15 евро.



# 686
  • Мнения: 10 973
Оо, и аз гледам Striscia la notizia вечер по Mediaset Italia. Оригиналът е само един! Винаги са ме дразнили нашите от "Господари на ефира". Бледо копие с лигави и прости водещи.

# 687
  • Milano
  • Мнения: 3 657
Ето в тази аптека в Нола разкриват, че им издават грийн пас неправомерно със слюнкови тестове, преправяйки данните:

https://www.striscialanotizia.mediaset.it/video/green-pass-e-tes … zzati_75153.shtml

Аман от шмекери.

# 688
  • Велико Търново
  • Мнения: 94
Здравейте! Имам Wizz кредит от анулиран полет от  март 2019 година. Въпросът ми е до кога мога да го използвам - знам, че е 24 месеца. Това означава ли, че мога да си купя билетите не по късно от март 2022, а те да са за юни? Благодаря предварително 🍀

Последна редакция: нд, 24 окт 2021, 15:36 от Доти

# 689
  • Мнения: 4 322
Трябва да купиш билетите до края на срока, но полета може да е по-късно

Общи условия

Активация на акаунт