Снимки, направени със смартфон - 4 тема

  • 50 450
  • 740
  •   1
Отговори

Анкета

С какъв телефон снимате?

Опции:

* Може да изберете максимум 4 опции.

# 480
# 481
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
В една друга тема пусках снимки от една ваканция, но от тези, които не се изтипосват челно на ФБ Simple Smile
... ще се самокопирам:

Малко мат'рял от един Карибски jewel в Британската корона?













Последна редакция: чт, 25 ное 2021, 02:41 от Agent Provocateur

# 482
  • Мнения: 9 122
A Agent, аз ги видях Wink жестоки са
супер са имам от този тип само за мен си от ...Кения, Хонг Конг, Китай, Филипини..Кариби и т.н. и аз , но съм забелязала ,че не жънат успех. Но ще потърся и оже да кача някоя.
Да не е спам моментна и щрак просто ми беше пред очите с една стара сапунерка

# 483
# 484
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 535

# 485
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Май ще трябва да ви се извиня - тези снимки не са правени с телефон! Съжалявам, съвсем бях забравила, но ме глождеше и проверих - с камерата са...

Ето от същата ваканция, но вече телефонни - от LGE Nexus 5 (тези без рамки са си напълно девствени):





























# 486
  • Мнения: 121
Есенно-горски истории
Xiaomi Redmi 8 note  + макро режим.






Последна редакция: нд, 28 ное 2021, 19:06 от hrisska2

# 487
# 488
# 489
  • Мнения: 2 901

Новото творение


# 490
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
...  имам от този тип само за мен си от ...Кения, Хонг Конг, Китай, Филипини..Кариби и т.н. и аз , но съм забелязала ,че не жънат успех. Но ще потърся и може да кача някоя.

Моля те, Пинко! Направи го!
На мен поне ще ми е безкрайно интересно - страхотни дестинации имаш (рече моята вътрешна циганка)! Grinning
Много често като гледам някоя напудрена, понагласена снимка от място, което добре познавам се смея на ум Grinning

Сега ще подбера и аз нещо набързо - тези дни, покрай Тенксгивинг освен голямото ядене и пиене се опитах да си извадя всички снимки от телефона и картата в него, че се бях задръстила и да ги поподредя - измъкнах 36ГБ и има още, а т.нар. "подредба" е още само в мечтите ми!

Норвегия, Samsung Galaxy S7 Edge

   

   

   

   











Със сигурност имах някъде снимано там едно BMW (или май Tesla), дърпащо дървено ремарке Wink Трябва да поразровя!

Последна редакция: пн, 29 ное 2021, 15:34 от Agent Provocateur

# 491
  • Мнения: 207


Честит първи сняг!

# 492
# 493
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Тенеси, САЩ

# 494
  • Стара Загора
  • Мнения: 427
Стара Загора  Christmas Tree

Общи условия

Активация на акаунт