Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 54

• 2 868
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
След спонтанен аборт в 12 г.с , вече една година правим опити и нищо ….
И на доктор бяхме , уж нямало проблеми
Често ми закъснява , но причината винаги е задържан фоликул.
Надеждите всеки месец са големи , както и разочарованията .
Усещам се , че вече ми е фикс идея и с всеки изминал път съм все по отчаяна .
Сега пак ми закъснява , но вече не смея да бързам с тестове , че и на аптеката ме научиха за какво съм.
Имам обаче едно главоболие непрекъснато , не е силно но го има .
Пия парацетамол само , уж за всеки случай да не пия силни лекарства.
Чакам си цикъла, но нито са ми напрегнати гърдите , нито имам болки ниско долу ..
Не помня предния път как стана , защото стана от първия път.

# 61
Напълно ви разбирам  Cold Sweat ...
След като правите опити почти година АГ-то не ви ли пусна изследвания?
Би трябвало да ви насочи? На нас ни казаха ако до 1 год не стане ,да потърсим репродуктивен специалист /с ендометриоза съм/:
След спонтанен аборт в 12 г.с , вече една година правим опити и нищо ….
И на доктор бяхме , уж нямало проблеми
Често ми закъснява , но причината винаги е задържан фоликул.
Надеждите всеки месец са големи , както и разочарованията .
Усещам се , че вече ми е фикс идея и с всеки изминал път съм все по отчаяна .
Сега пак ми закъснява , но вече не смея да бързам с тестове , че и на аптеката ме научиха за какво съм.
Имам обаче едно главоболие непрекъснато , не е силно но го има .
Пия парацетамол само , уж за всеки случай да не пия силни лекарства.
Чакам си цикъла, но нито са ми напрегнати гърдите , нито имам болки ниско долу ..
Не помня предния път как стана , защото стана от първия път.

# 62
Здравейте. Ако на 8 Юни имах положителен тест за овулация, и опитвахме на 7,8,9,10 Юни, кога мога да си направя тест за бременност и да отчете.

# 63
По принцип след 12-14 дена, а на практика когато искаш.

# 64
  • у дома...
По принцип след 12-14 дена, а на практика когато искаш.
Не бих могла да го кажа по-деликатно. 24 часа след последния опит.

# 65
Добър вечер аз съм нова тук. От ноември месец 2020 година с моя Мъж правим опити за второ детенце май месец 2021 година ми закъснея с ден на другия ден ми дойде но не както обикновено а много слабо на втория ден вече нямаше нищо днес ходих на преглед при генеколошката тя каза че вижда нещо пред матката или зад матката не разбрах точно и ми каза сега на 21 юни да отида отново да ме види според вас има или няма бременност. Благодаря предварително за отговорите и се извинявам за дългия пост 🙂

# 66
Ще разберете като си направите тест за бременност - домашен или кръвен. Ние не знаем какво е видяла лекарката.

# 67
Ще разберете като си направите тест за бременност - домашен или кръвен. Ние не знаем какво е видяла лекарката.
Да ще направя тест но искам първо да изчакам да видя какво ще ми каже на 21 юни и след това ще направя

# 68
21 е много далеч, защо ще чакате и ще се чудите. То няма да има смисъл да правите тест след прегледа, тогава вече ще е ясно дали има бременност, или не. Тест се прави преди преглед попринцип.

# 69
21 е много далеч, защо ще чакате и ще се чудите. То няма да има смисъл да правите тест след прегледа, тогава вече ще е ясно дали има бременност, или не. Тест се прави преди преглед попринцип.
Защото много искам това бебче и ако този път теста е отрицателен вече не знам какво да правя ще направя тест няколко дни преди да отида отново на преглед 🥺🥺🥺
Имам още един въпрос колко дни след полов акт може да се направи тест за бременност

Последна редакция: пт, 11 юни 2021, 23:28 от Нати Вилхемова 697227

# 70
  • Пловдив
Две седмици след овулация, не след полов акт, че той може и да е в края на цикъла примерно...

# 71
Две седмици след овулация, не след полов акт, че той може и да е в края на цикъла примерно...
Благодаря

# 72
Здравейте, дами! Нова съм в сайта, исках да попитам за мнение! Днес с сутрешна урина направих 2 теста за бременност. На clearblue (за ранно отчитане и до сега на тази марка никога не съм пробвала до днес) и един shurchek. Цикъла ми е редовен, утре 13-ти трябваше да ми дойде. Прикачвам снимки, теста на surechek втората черта едвам се вижда много е бледа! Не знам, да се радвам ли? С страшно главоболие съм от няколко дни, болки в кръста, корема ниско долу.  Ще се радвам да споделите мнения и да ми дадете съвет!

# 73
Изчакайте още 1-2 дена и нов тест. Не се вглеждайте в разните му “симптоми”.
Двата теста явно са с различна чувствителност.

Последна редакция: сб, 12 юни 2021, 10:22 от G.Savova

# 74
Здравейте, дами! Нова съм в сайта, исках да попитам за мнение! Днес с сутрешна урина направих 2 теста за бременност. На clearblue (за ранно отчитане и до сега на тази марка никога не съм пробвала до днес) и един shurchek. Цикъла ми е редовен, утре 13-ти трябваше да ми дойде. Прикачвам снимки, теста на surechek втората черта едвам се вижда много е бледа! Не знам, да се радвам ли? С страшно главоболие съм от няколко дни, болки в кръста, корема ниско долу.  Ще се радвам да споделите мнения и да ми дадете съвет!
И аз сякаш виждам. Изчакайте ден два и пак.

Общи условия

Активация на акаунт