"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 54

  • 34 004
  • 790
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 308
Здравейте дами,. Аз съм на 23г и преди 3 месеца претърпях мисед в 7г.с. тялото ми изхвърли всичко само. На прегледа ми каза доктора (п.с живея в Германия) ,че може да не чакам и да започвам.  От миналия месец правим опити, но този месец не ми дойде .. 3дни вече. Имам болки ниско в корема,които са от време на време и кратки,гърдите имат болка откъм мишниците, време ли е за тест или да чакам още евентуален цикъл.?

# 91
  • Мнения: 4 842
И все пак имате две черти 😉

# 92
  • Мнения: 8
Здравейте, пак съм аз!
Онзи ден, в петък, имах положителни тестове. Рано е за преглед според мен, ще отида най-рано другия петък, но исках да попитам дали е нормално да има болка повече от едната страна? Сякаш и от другата ме боли, но определено усещам повече от ляво. Не е постоянно, случва се няколко пъти в деня, за кратко, като придърпване, но не е силна болка. Не искам да гадаете, преди някой да го е написал, а просто питам дали се е случвало на някоя от вас, когато всичко е било наред. Мислите ми клонят към извънматочна, но съм сигурна, че може и да е съвсем нормално, затова просто питам дали някоя е имала подобен случай.

# 93
  • Мнения: 39
Здравейте!
Днес направих тест, в първите 5 минути нищо не отчете, но поглеждайки го около половин час по-късно забелязах втора по-бледа черта. Дали според вас е положителен? Не е правен с първа урина, 2 дни преди МЦ съм.

# 94
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте!
Днес направих тест, в първите 5 минути нищо не отчете, но поглеждайки го около половин час по-късно забелязах втора по-бледа черта. Дали според вас е положителен? Не е правен с първа урина, 2 дни преди МЦ съм.
Скрит текст:
Теста се гледа първите 10 мин, след което резултатът е невалиден, т.е. това е изпарителна черта. Ако ти закъснее, тогава си направи друг и го гледай само в указаното време (10-15 мин. пише ги в указанията на опаковката).

# 95
  • Мнения: 1 846
На мен ми изглежда на размазан реактив, не мога да го зумна нещо, вариант е да стискаш 4 часа и да повториш.

# 96
  • Мнения: 39
Благодаря ви! Вече няма и помен от втората чертичка. Явно е била изпарителна.

# 97
  • Мнения: 1 102
Абсолютно положителен, честито!

Не знам дали да вярвам вече имам един неуспешен опит след подобен резултат , в 5та седмица прокървях.Вече от година и 4 месеца опитваме осърдно и предните 3 месеца пих дуфастон и с-фем... След като реших да ги спра днес просто ми скимна да си направя тест( вътрешно усещане). Нямам търпение да дойде понеделник, смятам да си направя кръвен. Не смея да се радвам 🤷🏼‍♀️.
Стискайте палци!🙏

Здравей, предстои ми да приемам Дуфастон - от 14 ден от цикъла до 28 ден. Видях, че си пила и ти - исках да те попитам по каква схема ги пиеше ти? (Има доста различни мнения по това дали дуфастон потиска овулацията и ми е интересно..)

Честито!!

# 98
  • Мнения: 15
Абсолютно положителен, честито!

Не знам дали да вярвам вече имам един неуспешен опит след подобен резултат , в 5та седмица прокървях.Вече от година и 4 месеца опитваме осърдно и предните 3 месеца пих дуфастон и с-фем... След като реших да ги спра днес просто ми скимна да си направя тест( вътрешно усещане). Нямам търпение да дойде понеделник, смятам да си направя кръвен. Не смея да се радвам 🤷🏼‍♀️.
Стискайте палци!🙏

Здравей, предстои ми да приемам Дуфастон - от 14 ден от цикъла до 28 ден. Видях, че си пила и ти - исках да те попитам по каква схема ги пиеше ти? (Има доста различни мнения по това дали дуфастон потиска овулацията и ми е интересно..)

Честито!!

Благодаря, дано всичко е наред!
Аз го пих 3 месеца като отброявах две седмици от първия ден на цикъла и след това започвам приема на Дуфастона 10дни. След което до ден, два трябва да ти дойде. Като след като го спрях (просто  така го усетих ) забременях. Но междувременно с Дуфастона пих два или три месеца С-фем , който ппр е доста добра хранителна добавка за овулацията. Като това е по преценка на моят гениколог. Simple Smile
Надявам се да съм била полезна.

# 99
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Здравейте,
Със съпруга ми отдавна правим опити. В момента имам ПМС и един милион въображаеми симптоми. Само исках да споделя. Тежи ми,че пак ще дойде моментът на разочарованието ☹️

# 100
  • Мнения: 21 270
Днес е трети ден закъснение ,като в понеделник теста беше отрицателен.
Явно ще го отдам на стреса и този месец.

# 101
  • София
  • Мнения: 6 726
А днес тест правили ли сте? Защо не пробвате пък е ако е отрицателен все пак и времето е полудяло та на всичко може да се дължи.

# 102
  • Мнения: 21 270
Днес не съм,по-късно мога да взема още 1.

# 103
  • София
  • Мнения: 6 726
Защо не? Пробвайте все пак. Успех

# 104
  • Мнения: 21 270
Понеже в понеделник беше "-" и за това.
Благодаря Ви.

Общи условия

Активация на акаунт