За тези, които четат любовни романи № 39

  • 53 100
  • 743
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 737
milenaka, стана ясно, че я препоръчваш и че аз тука ще се надявам догодина поне първата да издатат Simple Smile

# 571
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 724
Поредицата "Академия за вампири" не е лоша, но шест книги са в повече. Накрая доста се дразнех.

# 572
  • София
  • Мнения: 3 765
Кастът на Академията за мен е разочароващ. Актьорите трябва да приличат на източно-европейци, а тези като гледам са доста далече. Иначе книгите са тийн и любовната история не е кой знае какво. Ще ми е любопитно какъв сериал ще излезе

# 573
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Изведнъж си спомних, че бащата на главната от Академия за вампири беше турчин.  Взех да забравям някои неща вече. Другата поредица Кръвни връзки още не съм я завършила. Много ме дразнеха. Явно в много ми бяха дошли книгите, както казва Miriel.

# 574
  • Мнения: 18 547
Днес ше приключа Ад и Рай на Макнот.
Нещо не е това, което очаквах.
Мудно ми вървеше или просто множко ми дохдоха подобните истории.
Те са поредица от три книги ли?
Едната за Алекс и Джордан, втората за Елизабет и Иън, и сега загатнаха за още един богат ерген, останал неженен в някоя от последните глави ма книгата.
Уестморланд или нещо подобно.
За него да няма 3 та книга?
Джипси кинг бях започнала първата, но не знам дали ще я продължавам.

# 575
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 645
Ад и рай е третата книга.
Втората е Нещо прекрасно
Скрит текст:
Александра вярва в откровеността, доверието и любовта, Джордан не иска и да знае за тези добродетели…
Тя е романтичка и мечтателка, която вярва, че ще й се случи нещо прекрасно, той — убеден реалист, презадоволен циник, презиращ морала. Връзката им изглежда обречена от самото начало…
Бурният брак на Александра Лорънс, невинно провинциално момиче, и херцог Джордан Таунсенд е изправен пред най-голямото изпитание…
Попадайки сред омайващия свят на висшето лондонско общество, волната Александра се оказва впримчена в капан от ревност и отмъщение, гордост и неутолима страст. Скоро обаче разбира, че зад маската на съпруга й — наглед бездушен и арогантен, се крие нежен и чувствителен мъж…
Не след дълго тя е принудена да се бори за живота му… и за неповторимата им връзка!…
А първата е - Сега и завинаги
Скрит текст:
Внезапно осиротялата Виктория Сийтън, която живее в Америка, с трепет се пита какво я очаква в Англия… Когато за пръв път застава срещу далечния си братовчед лорд Джейсън Фийлдинг, ползващ се с лоша слава, тя е поразена от неговата арогантност, същевременно е завладяна от красотата и маниерите му. Чувството, пламнало помежду им, е като изпепеляващ огън. Ала едва след като вече е съпруга на Джейсън, Виктория открива предателството, помрачаващо любовта, за която е мислила, че ще тържествува сега и завинаги.

# 576
  • Мнения: 18 547
Аха, ясно, значи съм ги прочела всичките.

# 577
  • Варна
  • Мнения: 2 305

Понякога, докато се опитваш да хванеш падаща звезда, можеш да подпалиш целия си свят…

Цялото съществуване на Емили се върти около това да помогне на групата си „Каролина Джордж“ да пробие и да се превърне в музикална легенда. Страстната нощ, която прекарва с великолепно, татуирано, лошо момче е в резултат на твърде дълго време по пътищата, твърде много текила и взривоопасната химия помежду им. Никога не е очаквала обаче това да я последва и на дневна светлина. Камо ли да застраши всичко, за което тя и момчетата са работили толкова упорито досега.

Нощта с вокалистката на „Каролина Джордж“ е най-голямата грешка в живота на Ройс. Животът на най-любимите му същества зависи от това музикалният му лейбъл да подпише договор с бандата. Но дали пък неустоимото привличане помежду им няма да провали градените с години планове?

Миналото на Ройс е изпълнено с грешки и болка. Ще се превърне ли любовта му към Емили в поредната трагедия?

Книга втора от поредицата ПАДАЩИ ЗВЕЗДИ

Планираната дата на издаване е 25 септември 2021.

# 578
  • София
  • Мнения: 8 637
Аз не съм особен фен на съвременните, но звучи интересно.

Ох, вчера от при баща ми съм взела 6 чувала любовни романи Rolling Eyes Майка ми ги събираше, онези на Ирис и Бард, ако се сещате, историческите. С едни сластни корици Smile И аз съм купувала много, като 20 годишна. И изведнъж му запречиха на баща ми, за да не ги хвърли ги прибрах в нас. Къде ще ги редя не знам.
Хем ми е сантиментално и ми се иска да си ги пазя, хем са страшно много...целите серии и може би най-добре да ги даря на някоя селска библиотела, сигурно ще се радват баби, лели.

# 579
  • Варна
  • Мнения: 2 305
А някой чел ли е това

Скрит текст:
Лиа е зле. Лиа не рисува вече. Лиа е просто сянка след злополуката, която отнема родителите ѝ.

Аксел е най-добрият приятел на брат ѝ и когато се съгласява да я приюти в къщата си на плажа за няколко месеца, всички се надяват, че ще успее да върне към живота момичето, което Лиа е била само допреди няколко месеца.

Това, което не знае, е, че Лиа винаги е била влюбена в него. Без значение от факта, че са на практика едно семейство. Животът и на двамата е на път да се промени завинаги. Защото тя е нещо, което той не може да има. Защото кожата му настръхва, когато са един до друг. Защото морето е безкрайно, а нощите са пълни със звезди и музиката на Бийтълс.

Егмонт щели да издават втора книга и случайно зачетох



Скрит текст:
Изминали са три години, откакто Лиа се сбогува с Аксел. Макар мечтата ѝ за собствена изложба да е на път да се сбъдне и да заспива в прегръдките на друг, тя все още чертае насън контурите на любовта си към Аксел.

Когато пътищата им отново се пресичат, Лиа трябва да вземе решения, които могат да преобърнат живота ѝ. Защото въпреки всичко, случило се помежду им, спомените са все още там – безценни, непокътнати, красиви. Просмукани в пукнатините на душата ѝ, в рана, която все още кърви.

Защото той е момчето, което тя не може да забрави.

Заради безкрайното море, нощите, пълни със звезди, и музиката на Бийтълс.

Защото понякога просто трябва да послушаш, когато ти казват „остави нещата да се случат“, за да получиш всичко, за което си мечтал.

Продължението на ВСИЧКО, КОЕТО СМЕ БИЛИ

и ми стана интересно.

# 580
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 645
Хм, интересно звучат и двете. Ама дали не са много тийн?

# 581
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Хм, интересно звучат и двете. Ама дали не са много тийн?
И аз това се чудя.

# 582
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Книга втора от поредицата ПАДАЩИ ЗВЕЗДИ
коя беше първата???

# 583
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
Книга втора от поредицата ПАДАЩИ ЗВЕЗДИ
коя беше първата???

Целуни звездите

# 584
  • Мнения: 348
Минавам да ви препоръчам тази поредица: https://www.goodreads.com/series/229377-transcend
Книгите са три, но първите две са завършена история.
Много ми хареса, едва ли не ми стана любима. Малко е странна, в началото ми тръгна трудно, но после успя да ми влезне под кожата, втората книга я прочетох на един дъх. Като стил ми напомня за Колийн Хувър. Чела съм и други книги на авторката,които ми харесаха, пак бяха по-нетипични.
Дано и на вас ви харесат, ако решите да прочетете някоя от тях. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт