Абонаментни кутии в България - Тема 17

  • 54 457
  • 741
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 1 749
Аз съм пас с кафе кутията на Кибрит, кафе не пия, само скраба за лице бих искала да пробвам и въобще нещо на тази марка, имаха я в миналогодишни издания , дано имат скоро нещо тяхно в кутиите.
Тези дни очаквам кутията на Гуд бокс Simple Smile

# 181
  • Мнения: 3 638
На Гудбокс за нея забелязах, че й сменят състава периодично
https://goodbox.bg/page/podari-good-box-for-her
4 продукта са същите от преди и още 4 от другите месечни кутии
Моя серум беше с алое вера.

# 182
  • Мнения: 1 759
За кибрит и аз съм пас. Супер много ми напомня на кутията на good box с кафе. А Ето оговорът на Goodbox. Цената е 7,90. Аз си поръчах

Здравейте,

Шампоанът с кофеин Naturally е лимитиран продукт, специално за мартенското ни издание, като не се предлага в широката търговска мрежа. Имаме ограничена наличност от него и можете да го поръчате директно от нас, с доставка до 2 работни дни или добавен към някоя от Вашите поръчки. Simple Smile

Винаги сме на Ваше разположение!

Усмивки,
Good Box Team

Ооо, мерси . Аз същи много го харесах.
Поръчвам!

# 183
  • Мнения: 3 638

Подсказка от МФБ

# 184
  • Мнения: 4 585
Хм утре ще го пробвам този шампоан, бях го отделила за травел, заради мини опаковката. Много странно обаче, че другаде не се продава. Мирише ми.. този отговор. Знам какво е производство.. Никой няма да стартира поточна линия заради някаква кутия... Отделно не мисля, че са много поръчващите хора. Би трябвало да има и голяма опаковка този шампоан..

# 185
  • София
  • Мнения: 6 010
И мен Кибрит с кафе не ме привлича. Обичам кафе, но не и в козметиката.
Чакам да разкрият Гуудбокс и ще видя дали ще поръчвам.
В търсене съм на много лек дневен крем за лятото, но такъв май не съществува. В жеги като днешната все едно съм си сложила стреч фолио на лицето.

# 186
  • Варна
  • Мнения: 1 749
Скъпи дами, дойде време да Ви представим цялостното съдържание на юнското ни издание🎀. Тази кутия е комбинация от невероятно качествени продукти и неописуеми аромати. За нас е удоволствие да търсим и подбираме най-доброто за Вас!

Имаме още съвсем малко бройки, от които можете да се възползвате! 💗

# 187
  • София
  • Мнения: 1 914
Пропускам. Единствено малсото за тяло искам. Simple Smile

# 188
  • Мнения: 116
Момичета, ако сте получили good box за юни моля ви да качите снимки, че много се чудя, хем съм пълна с продукти, а искам и нея 🙂 Благодаря!

# 189
  • Мнения: 22
Момичета, ако сте получили good box за юни моля ви да качите снимки, че много се чудя, хем съм пълна с продукти, а искам и нея 🙂 Благодаря!
Здравейте момичета.
За първи път я поръчах, в сайта пише че доставките започват  на 24-ти , кога горе- долу сте ги получавали предните месеци, че нямам търпение 😁😁😁

# 190
  • Мнения: 3 638
Пропускам. Единствено малсото за тяло искам. Simple Smile
Олиото мирише страхотно. Сапунът също ме привлича, всичко останало обаче - не. Нямам кутията, приятелка си я поръча и ми показа нещата.
Момичета, ако сте получили good box за юни моля ви да качите снимки, че много се чудя, хем съм пълна с продукти, а искам и нея 🙂 Благодаря!
Те май утре ще ги пращат т.е. най-рано в петък ще са при нас.

Кутиите на Притибокс също ме влекат, тук май не се обсъждат много, но... няма събраха ми се вече по 3-5 бр. от всяко нещо, май единствено нямам маска за коса.

# 191
  • София
  • Мнения: 1 914
А, да, сапунът също. Но не си заслужава цялата кутия само заради тях. Просто с тези кремове за лице и то едни и същи почти - все anti age.

# 192
  • Мнения: 51
Здравейте момичета,
прави ми впечатление, че в You are worth it въртят 3,4 едни и същи марки и повечето са все анти ейдж грижа, което, според мен, не е ок за масови кутии, защото не всеки ползва такава грижа. Лейди бокс в началото имаха много добри кутии за цената си, но нещо последно време не са много интересни. Преди слагаха повече продукти. Кибрит нещо ме загубиха, след това със серума за устни, което стана. Въпреки, че изданията им Brave New Christmas и Beauty Rituals много ми харесаха. Белбокс последно време са "слаба работа". Не беше окей да слагат тези коректори, поне според мен. Гууд бокс пък правят много хубави кутии последно време, май ще пусна абонамент към тях и ще се откажа от другите. 😊 Кутиите на Прити бокс също изглеждат интересни.

# 193
  • София
  • Мнения: 2 623
Кибрит и мен нещо не ме грабват в последно време. Юлската също не ми звучи изкушаващо. Ще изчакам все пак да видя коя ще е звездата в кутията. За "Beauty Rituals "- съжалявам, че не си взех още една кутия. Определено си заслужаваше.

# 194
  • Мнения: 2 077
Последно си купих бюти кутия през март!!!! Защо от тогава нито една не ме изкушава?
Иначе си ви чета, най-редовно!

Общи условия

Активация на акаунт