Абонаментни кутии в България - Тема 17

  • 54 458
  • 741
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 1 749
Последно си купих бюти кутия през март!!!! Защо от тогава нито една не ме изкушава?
Иначе си ви чета, най-редовно!
То и аз така, последно през март, сега взех и юнския Гуд бокс, сърбят ме ръцете, ама като не ми харесват няма смисъл да се вманиачавам и запасявам с излишни неща.

# 196
  • Мнения: 22 427
Аз също мисля последно взех кутия март или април.
Въртят едни и същи кремове по кутиите и серуми, слънцезащита си купих още преди да ги пуснат в кутиите.
Отделно, че ползвам само няколко неща за момента и имам 3почти на100% пълни кутии, които чакат ред да стигна до тях.

# 197
  • Мнения: 27
Момичета, ако сте получили good box за юни моля ви да качите снимки, че много се чудя, хем съм пълна с продукти, а искам и нея 🙂 Благодаря!
   



Преди малко взех моята , много съм доволна!
Маслото за тяло е уникално.

# 198
  • Мнения: 3 638

Щах да пусна като спойлер, обаче видях че някой вече е публикувал.
Аз за пореден път съм много доволна, ама много. Пак ще си поръчам Гудбокс. Flowers Hibiscus
Поръчх заради бляска за тяло, крема Авокадо не ме влечеше, но всичко останало в кутията много ми харесва, особено пастата за зъби.

Последна редакция: чт, 24 юни 2021, 10:36 от anbibian

# 199
  • Мнения: 4 735
И аз съм пас от последната кутия с Аванта.Търся вече само качествени продукти за лице -витамин Ц ,кремове ,серуми. Начесах си крастата с два продукта на кокосолис -чокото и блестящото масло и приключих с продуктите за тяло за в смисъл ,че заради тях кутии няма да поръчвам .

# 200
  • Мнения: 68




🤗 Знаем, че си нетърпелива да разбереш какво са ти приготвили Нещотърсачите този месец... 🙈

🤫 Ето нашето предложение към теб за пълноценна лятна грижа през #ЮЛИ:

💆‍♀️ Посрещни деня с ободряващ детокс, който ще те дари с гладка кожа
✨ В следващата стъпка използвай сет от специални продукти, с които да озариш лицето си
🍫 Поглези сетивата си с ароматно шоколадово изкушение за тяло за гладък и наситен тен на плажа
🥥 Завърши деня с кокосова изненада, с която ще се почувстваш сякаш лятото се е настанило в дома ти

🌅 Представи ли си вече как се потапяш в сладостта и романтиката на този сезон?
🏝️ Юлското кибритче ще ухае на кокос, шоколад и още…

📲 Поръчай любимата си месечна изненада сега!

👉 https://kibrit.bg/july2021
👉 https://kibrit.bg/july2021

# 201
  • Мнения: 1 306
Goodbox за пореден месец ми е “пълнеж”. Мицеларни води от години не ползвам. Имам горчив опит с “черна” паста за зъби. Сладките неща отиват при детето на съседите. Надявам се околоочният крем да ми е ок. Течният хайлайтър - също. Въпреки, че изглежда твърде ... лъскаво. А, и мострата на слънцезащитата на Wooden spoon с invisible zinc ми е любопитна.

# 202
  • Варна
  • Мнения: 1 749
И аз взех моя Гуд бокс. Всичко ще си ползвам- имах нужда от мицеларна, а на Со био нещата ги харесвам, крема за очи е ясен, заради него поръчах, хайлайтъа ми се вижда огромно количество, ще видим какво ще го правя…. Паста за зъби не очаквах, но добре ми е дошла и тя.Кремчето на Удън спун ще го пробвам с интерес, пилинг маски не обичам ама…. Ще я лепна и нея. Сладките заминаха вече Simple Smile Напоследък все по- малко слагат сладко имам предвид.
Като цяло съм доволна от кутията този месец.

# 203
  • Мнения: 22
На мен гуд бокса много ми харесва. Пробвах за сега само лосьона, мирише много леко и блести много красиво и според мен дискретно. Подбрали са неща, които повечето жени използват в ежедневието си и за мен това е чудесно. Браво!!!

# 204
  • Мнения: 258
☀️ SNEAK PEEK ☀️ През Юли в BelleBox ще откриеш ексфолиращата Peel-Off маска на @skinchemists на стойност 95 лв., която ще хидратира, омекоти, изглади и стегне кожата на лицето ти 💖 Очаквай и подхранващото мляко за тяло на @terredemars на стойност 49 лв., обогатено с 99% натурални биоактивни съставки, сред които екстракти от кафе, алое вера и слънчогледово масло 🌻

✨ Кутията включва 6 УАУ изненади от 6 различни бранда и е твоя само за 24.99 лв.

🙌🏼  След като ти разкрихме първите два продукта, още сега ти споделяме и по нещо за останалите четири 👀

#SpoilerAlert🚨 Освен peel-off маската и млякото за тяло в BelleBox 'Юли' те очакват и

🌿 Вълнуващ веган скраб, с който да ексфолираш и подхраниш скалпа си

🇫🇷 Стягащо и почистващо Made in France изкушение за лице

🚿 Продукт за тяло с уреа, с който времето под душа е още по-приятно

💕 Комплимент от Brave New Hair, в който и ти и косата ти ще се влюбите

🚚 Кутиите тръгват към Belles на 5-ти Юли

💛 Ако все още не си се абонирала, можеш да го направиш през нашия сайт 👉🏽 www.bellebox.bg и да получиш първата си кутия през Юли 🙌🏼
Месечен абонамент
https://bellebox.bg/products/subscribe-for-bellebox?utm_content= … nt=33230001406015

# 205
  • Варна
  • Мнения: 814
☀️ SNEAK PEEK ☀️ През Юли в BelleBox ще откриеш ексфолиращата Peel-Off маска на @skinchemists на стойност 95 лв., която ще хидратира, омекоти, изглади и стегне кожата на лицето ти 💖 Очаквай и подхранващото мляко за тяло на @terredemars на стойност 49 лв., обогатено с 99% натурални биоактивни съставки, сред които екстракти от кафе, алое вера и слънчогледово масло 🌻
✨ Кутията включва 6 УАУ изненади от 6 различни бранда и е твоя само за 24.99 лв.
🙌🏼  След като ти разкрихме първите два продукта, още сега ти споделяме и по нещо за останалите четири 👀
#SpoilerAlert🚨 Освен peel-off маската и млякото за тяло в BelleBox 'Юли' те очакват и
🌿 Вълнуващ веган скраб, с който да ексфолираш и подхраниш скалпа си
🇫🇷 Стягащо и почистващо Made in France изкушение за лице
🚿 Продукт за тяло с уреа, с който времето под душа е още по-приятно
💕 Комплимент от Brave New Hair, в който и ти и косата ти ще се влюбите
🚚 Кутиите тръгват към Belles на 5-ти Юли
💛 Ако все още не си се абонирала, можеш да го направиш през нашия сайт 👉🏽 www.bellebox.bg и да получиш първата си кутия през Юли 🙌🏼
Месечен абонаментт

# 206
  • София
  • Мнения: 1 914
Харесва ми Гугбокс. Отдавна исках да пробвам същата паста. Моята е в офиса на куриера още, заедно с кутията "За нея"  и лятната. Отдавна се чудех, но като смениха серума, веднага поръчах. Simple Smile

Последна редакция: чт, 24 юни 2021, 14:38 от bebsun

# 207
  • Мнения: 129
Интересно изглежда кутията на GoodBox. Някой може ли да качи снимка на описанието за продуктите?

# 208
  • Мнения: 283
Заповядай Simple Smile

# 209
  • Мнения: 2 179
Момичета, някой има ли отзиви за яйцето на Тони Моли? Лейди бокс са пуснали лимитирани издание с 5 най- харесвани продукта от предишни кутии, но е на късмет какво ще ти се падне. Аз преди изпуснах яйцето, а ми беше любопитно.
А олиото за тен с манго на Кокосолис преди или след слънцезащитния продукт го нанасяте?
Яйцето не е нищо особено и не върши работа според мен- на мен ми се падна затоплящото за черни точки.
Споделям мнението, че кутиите са доста разочароващи напоследък…иска ми се да си взема и нищо не ми допада.

Общи условия

Активация на акаунт