Латино сериали

  • 888
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Интересни ли са ви теленовелите, гледате ли ги на други езици в интернет, когато в момента в България не се излъчват толкова много по телевизията, както преди години. Кои са ви любимите теленовели, които бихте искали да се излъчат по родните телевизии и които да повторят.

# 1
  • Мнения: 4 151
За феновете на латиното - по Диема Фемили пуснаха Амазонките - латино сериал с много известни актьори.

# 2
  • Мнения: 173
Аз харесвам по-старите и класически теленовели. Например едно време по националната телевизия излъчваха бразилския сериал Танцувай с мен и оригиналната версия на Робинята Изаура.
Има и неизлъчвани качествени теленовели от Бразилия като

Água viva 1980 - (жива вода) на английски се превежда като медуза с Фабио Жуниор и Глория Пирес.

Riacho doce - 1990 с Вера Фишър и Карлос Алберто Ричели.

# 3
  • Мнения: 32
Аз гледам по Диема фемили без твоя поглед Simple Smile много хубава теленовела. Иначе аз съм гледала няколко на испански от интернет 😃 това му е хубавото да учиш испански 😀 обмислям да хвърля едно око на богатите също плачат ако го качват някъде в нета 😃 от 21 февруари започва в Мексико.

# 4
  • Мнения: 1 544
Здравейте 🌺

Имам един въпрос.
Преди години по телевизията даваха един латиноамерикански сериал "Слънчогледи за Лусия" с Джанела Нейра и Хорхе Аравена.
Някой знае ли, дали ги има качени сериите някъде?

# 5
  • Мнения: 10 729
Съмнявам се някъде да ги има, доста стар сериал е вече.

Нови бразилски сериали:
МАЙЧИНА ЛЮБОВ (Amor de Mãe) - всеки делник от 17.00 по bTV Story
ПАНТАНАЛ (Pantalal) - всеки делник от 18.00 по bTV Story
ДИВИ ПЧЕЛИ (Agries melisses) - всеки делник от 19.00 по AXN White
ПАРЛАМЕНТbОРЪТ (Negociador) - от 22 март всеки делник от 20.00 по bTV Action...
ТАЙНИЯТ ЖИВОТ НА МАНЕКЕНКИТЕ 2 (Verdades Secretas ) - само на VOYO

Общи условия

Активация на акаунт