Сполучливи имитации на маркови парфюми - 38

  • 48 262
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Възможно е ако е изобщо Гучи да е бил Ръш.

# 691
  • BG-DE
  • Мнения: 5 056

Някоя от вас да е посещавала магазина на Княз Борис? Имам път натам днес, но дали е отворен?
Да,магазинът работи,вчера  бях там

Благодаря, възползвах се веднага. Напълних уоманити отново за мен и за подарък. Подуших и покривните градини, които по спомен много от вас харесват. Красив аромат е определено, но как е като шлейф и трайност?
Покривната градина при мен е много траен аромат но шлейф особен няма, след първите 15-на минути е по-скоро като аура, която те обгръща но ако подухне вятър отново започва да се носи около теб осезаемо 😊

# 692
  • Мнения: 84
Здравейте! Някой може ли да каже Zara White на кой парфюм е имитация?

# 693
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Здравейте! Някой може ли да каже Zara White на кой парфюм е имитация?
https://www.pinterest.com/pin/744290275886722373/
Това излиза в Интернет.

# 694
  • Мнения: 1 306
Някакви отзиви за качеството на имитациите на Le Parfum?
Доколкото разбрах, производителят е българска фирма, трайността била много добра( което, разбира се, е относително и зависи от кожата), но нищо повече не знам за тях и ми стана любопитно, ако някой вече ги е пробвал.

# 695
  • Мнения: 1 906
Някакви отзиви за качеството на имитациите на Le Parfum?
Доколкото разбрах, производителят е българска фирма, трайността била много добра( което, разбира се, е относително и зависи от кожата), но нищо повече не знам за тях и ми стана любопитно, ако някой вече ги е пробвал.

Аз си бях взела от тях имитация на Chanel Chance. Не ми допадна, никакво развитие, един такъв плосък аромат.... Пък и трайността не ме впечатли. Взех и някакъв мъжки за моя, ама пак така... Простее

# 696
  • Мнения: 44
Някакви отзиви за качеството на имитациите на Le Parfum?
Доколкото разбрах, производителят е българска фирма, трайността била много добра( което, разбира се, е относително и зависи от кожата), но нищо повече не знам за тях и ми стана любопитно, ако някой вече ги е пробвал.

Зимата бях взела Good Girl и не ми допадна на моята кожа, иначе трайността беше убийствена. А за мъжа бях взела Sauvage, хубав аромат но не е близък до оригинала (според моя нос)

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 421
Menerva, много благодаря за отзива. Blush
От фейсбук страницата на Заг оставам с впечатление, че има 2 нови аромата.
522 SB - кокос, горчив портокал, нероли, бергамот, шам фъстък, розов пипер, тубероза, иланг-иланг, жасмин, кехлибар. Това би трябвало да е Soleil blanc.
502 BG - кокос, гардения, ванилия, кехлибар, сандалово дърво. Този не мога да се сетя кой е. Имате ли предложения?

# 698
  • Мнения: 863
Този втория на Заг по описание мисля,че много би ми допаднал.
И на мен ми е интересно кой е.
А иначе относно този на Рефан-мисля,че е Гучи Ръш.💚
По описание, а и той по спомен е доста траен в оригинал.

# 699
  • Мнения: 44
502 е Bronze Goddess

https://www.fragrantica.com/perfume/Estee-Lauder/Bronze-Goddess- … m-2019-55182.html

Последна редакция: сб, 24 юли 2021, 02:17 от baby.blue

# 700
  • Мнения: 1 359
От фейсбук страницата на Заг оставам с впечатление, че има 2 нови аромата.
522 SB - кокос, горчив портокал, нероли, бергамот, шам фъстък, розов пипер, тубероза, иланг-иланг, жасмин, кехлибар. Това би трябвало да е Soleil blanc.
502 BG - кокос, гардения, ванилия, кехлибар, сандалово дърво. Този не мога да се сетя кой е. Имате ли предложения?
Може ли линк към фейсбук страницата, където се предлагат №502 и 522? Благодаря.

# 701
  • Мнения: 2 876
Love don't be shy е прекрасно гурме, сигурно нещо друго си пробвала в него няма и намек за бели цветя 😊 Версията на Парфен беше уникална но, за съжаление, я спряха, тази на Мартинез, на мен лично, не ми допада, липсва й плътност, а и трайността беше незадоволителна 😞
Аз през зимата бях питала по месинджър във Фб и казаха, че го имат ...

Ей лягам ставам парфюми пръскам.
Ами затвърждавам, че при мен Плежърса е с най-хубава трайност и усещане от мен лично, спрямо Лалето.
Бакарата също - много хубаво и дълго го усещам, него дори с 1 фъс
Поръчах и Пюр Пойзън, тук  се хвалеше - ами страхотен е аромат за мен, но нищооо не усещам, дори има една малко странна миризма в началото ?!?

Ами като си ги изпръскам пак ще си взема от горните 2 плюс 502 е Bronze Goddess, ако е негова имитация Simple Smile)

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 421
От фейсбук страницата на Заг оставам с впечатление, че има 2 нови аромата.
522 SB - кокос, горчив портокал, нероли, бергамот, шам фъстък, розов пипер, тубероза, иланг-иланг, жасмин, кехлибар. Това би трябвало да е Soleil blanc.
502 BG - кокос, гардения, ванилия, кехлибар, сандалово дърво. Този не мога да се сетя кой е. Имате ли предложения?
Може ли линк към фейсбук страницата, където се предлагат №502 и 522? Благодаря.

https://m.facebook.com/zagzodiak/

# 703
  • Мнения: 5 987
Зашеметена съм от Африканския Бал на Мартинез. На мен ми мирише на луксозен шампоан и има една лека опушена нотка. Долавям и малко от мускуса на Лалето.

# 704
  • Мнения: 15 300
Не можах да се сдържа, откраднах го от темата за вицовете:
- Абе, момиче, какъв е  тоя парфюм, бе !?
- "Седемте самураи."
-  И какво толкоз ги е уплашило и седмината, че мирише така..!?
Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт