Nimm2 – Да се наслаждаваме на живота повече с вкусни бонбони и близалки с плодов сок и витамини!

  • 8 434
  • 367
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 252
Иска да бъде аниматор и отсега постоянно рисува истории.

# 241
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 047
Рисуване.

# 242
  • Пловдив
  • Мнения: 1 021
Да рисува.

# 243
  • ПЛЕВЕН
  • Мнения: 140
Нашето любимо занимание е да рисуване и игра на площадката.

# 244
  • Мнения: 187
моделиране с глина

# 245
  • София
  • Мнения: 3 006
На големият ми син, любимото творческо занимание е да изрязва и лепи, още е малък и не му се получава много добре, но съм горда с упорството и страста, които влага. На малкият ми син е да разказва приказки, въпреки че е на 4 г. има такова въображение, че свят ми се завива. Може да измисли цяла история, която да е увлекателна дори за нас възрастните.

# 246
  • Мнения: 170
Любимото занимание на малкия е да реди пъзели, а заедно играем на "Не се сърди човече" и "Черен Петър".

# 247
  • Мнения: 2 653
Рисуване.

# 248
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Всяко от децата ни си има любимо творческо занимание - най-голямата рисува, средният - твори на компютъра рисунки, а най-малката - много обича да прави разни неща с пластелин, при това ѝ се отдава учудващо добре, може и скулптор да стане някой ден, кой знае Simple Smile

# 249
  • Мнения: 102
Детето обича да рисува и дая играе с конструктор

# 250
  • София
  • Мнения: 14 637
Голямата дъщеря рисува и шие дрехи и за удоволствие, и за обучението си в училище. Малкият строи градове в Майнкрафт.😂

# 251
  • София
  • Мнения: 2 093
Прави схеми за компютри. Simple Smile Но не откривам печеливши, или още не са изтеглени?

# 252
  • Мнения: 504
Малкият ми син обича да конструира предмети от хартия-прави невероятни неща (за възрастта си) само от бели листа, тиксо и лепило. Също много любимо му е да си измисля и конструира всякакви коли, самолети и други с лего. Големият обича да рисува.

# 253
  • Мнения: 452
Моето дете най-много обича да рисува.

# 254
  • Мнения: 229
Обожава да изрязва и залепя фигурки, както и да прави гриви от мъниста.

Общи условия

Активация на акаунт